Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Chocko-(czyt.Czoko) nastoletnia suczka rasy Kugsha. Jest tancerką w S-U-Z-S.

Charakter

Sunia jest wulkanem energii! Pełno jej wszędzie. Ma ogromne poczucie chumoru i jest komikiem pp. Uwielbia wygłupy z przyjaciółmi. Swoje zadania wykonuje z wielką precyzją. Lubi mieć wszystkie rzeczy na swoim miejscu. Kocha szczeniaki i często się nimi opiekuje. Jeżeli chodzi o jej miłośc Tristana to staje się romantyczna i wyluzowana. Mimo iż nie jest przy nim speszona to wstydzi się powiedzieć mu swoich uczuć. W obliczu niebezpieczeństwa staje się opanowana i nie wszczyna walk, jednak czasami nie wytrzymuje zaczepek i walczy z wrogiem.

Umiejętności

Jest strasznie wygimnastykowana. Potrafi każdą sztuczke. Umie wspinać się na drzewa. Nawet szybko biega i jest silna. Potrafi rozbawić każdego.

Biografia

Sunia urodziła się w kochającym domu. Miała bardzo dobre relacje z bratem i zżyła się z rodzicami. Niestety pewnego dnia została zabrana przez córkę siostry właściciela. Sunia nie mogła się z tym pogodzić i uciekła. Nie znała drogi do domu. I tak rozpoczęła podróż po świecie. Pewnego dnia spotkała grupe szczeniaków którym pomogła. To były szczeniaki należące do pp. Dostała propozycje zamieszkania z nimi i przyjęła ją. Wtedy poznała Tristana z którym się polubiła a z biegem czasu zakochała się w nim.

Ciekawostki

  • Jest po uszy zakochana w Tristan'ie. Są parą
  • Jest tancerką S-U-Z-S.
  • Jej najlepszą przyjaciółką jest Carmel

Galeria 

Advertisement