Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Cayenne to suczka Geberian Shepsky. Pracuje w PP jako strażnik lasu. Jest BFF Star. Jest zakochana w Fletherze i są małżeństwem.

Wygląd

Cayenne ma białą całą twarz klatkę piersiową, brzuch, aż do ogona tyle, że ogon nie ma koloru białego. Na plecach i ogonie ma dużą ciemną brązową łatę. Na wszystkich czterech łapach ma białe skarpetki. Reszta jest jasno rudo brązowa. Oczy ma niebieskie, a ogon puszysty. Nos czarny.

Umiejętności

Cayenne dobrze doradza jak i opiekuje się szczeniakami i innymi. Dobrze śpiewa. Zna się na ziołach i lesie. Potrafi podnieść na duchu. Ma dobrą orientację w terenie.

Rodzina

Autumn- siostra

Reszty nie zna

Flether- mąż

Camo- syn

Pike- syn

Charakter

Cayenne jest miła i wrażliwa. Ciepła i opiekuńcza. Nie przeszkadza jej ubrudzenie czy pielęgnacja. Uważa to za rzecz normalną. Posiada empatię i często płacze. Można ją zranić. Jednak zawsze stanie murem za bliskimi. Może warknąć na kogoś ale w obronie. Nigdy nie zostawi kogoś w potrzebie. Nie bardzo nadaje się do walki, ale jak trzeba to to zrobi. Jednak nie jest beksą. Kocha swoich bliskich. Dla PP jest taka jak powyżej. Co do wrogów zachowuje się z dystansem. Jest chłodna i nie daje sobą pomiatać. Często się śmieje. Odważna jednak no bez przesady. Pomocna, w zamian nie oczekuje nic. Ma charakter podobny do Lady z Zakochanego kundla. To słodki piesek. Trochę chłopczyca jak i panienka (tak jak pisałam powyżej). Jest bardziej introwertyczką, ale lubi przebywać w towarzystwie przyjaciół. Ma złote serce. Flethera kocha bardzo i zrobi wszystko gdy on ma kłopoty. Gdy staje się matką jej opiekuńczość jeszcze wzrasta. Jest bardzo ochronna w stosunku do swoich szczeniąt, a także czuła, lecz to nie znaczy, że jest nadopiekuńcza.

Biografia

Cayenne urodziła się w lesie. Był to burzowy dzień. Poród był długi i ciężki. Jej matka zmarła zaraz po porodzie. Nie pamięta kto ją znalazł i wykarmił. jedynie tyle, że została umieszczona w pudełku i pozostawiona na ulicy. Miała wtedy 5 tygodni. Uciekła do lasu. Tak dorastała. Pewnego dnia spotkała PP, jednak uciekła, a potem pomogła Scotty gdy sunia zgubiła się w lesie. Ale nadciągneła lawina. PP jej pomógł. Ryder podziwiając jejj umiejętność leśniczki przyjął ją do zespołu, na co zareagowała z dużą chęcią. Tego samego dnia poznała Star, Diggera, Danielle, Anette i zapoznała się bardziej z Fletherem, który ją uratował przed lawiną (on głównie ratował suczkę). To spowodowało, że zaczęła się w nim podkochiwać. Z Star zostały BBF.

Sprzęt na misje

Regularny- ma ciemno zielono zgniłą terenówkę. W pojeździe ma wyciągarkę z przodu i z tyłu, GPS, apteczkę, sprzęt kempingowy i ogrodniczy. Ma też sanie i lampę. Jej strój jest ciemno zgniło zielony. Ma kask z goglami na podczerwień, a w plecaku ma: linę, narzędzia, łopatę, grzałkę na dwa stopnie ciepła, koce, mini apteczkę i latarkę. Czasem nosi buty z kolcami.

Sea patrol- ma biało, zgniło zieloną motorówkę jak Marshalla. W niej ma apteczkę, ponton, lampę, sonar, megafon i linę. Nosi mundur jak inni, tylko w jej kolorach. W plecaku ma koło ratunkowe, napęd wodny, sonar. Jako nurek ma strój zgniło, zielono niebieski. W hełmie ma google z trybem szukania. W plecaku ma napęd wodny, sonar, linę, lampę, nożyczki.

Air pup- ma plecak jak Rocky. Mundur, plecak i kask są w jej kolorach z wstakami w kolorze jej obroży. W plecaku ma apteczkę, chwytak, sieć. Ma gogole jak Skye.

Winter pup- ma skuter śnieżny w jej kolorach. Z tyłu ma sanie, apteczkę i miejsce dla poszkodowanego. Z przodu ma linę, lampę, pług, płozy lub koła. Nosi mundur jak na air pup i kask tylko to wszystko jest grube. Nosi buty z kolcami. Wszystko to jest w jej kolorach. W plecaku ma linę z hakiem, lampę, apteczkę, koce termiczne, grzałkę i termos.

Mission paw- ma motor w jej kolorach. W nim ma apteczkę, wyciągarkę. GPS, nadajnik. Nosi strój jak inni jest on czarno-zgniło zielony. Z wstawkami w tym samym kolorze, które świecą. Kask także. W nim mangogke na podczerwień. W plecaku ma nadajnik, skaner, promień ściągający.

Jungle pup- ma to co zwykle, tylko, że pojazd ma osłony do dżungli. Nosi kapelusz, buty i kamizelkę w moro. Ma też dużo wody.

Space pup- narazie brak.

Mighty pup- ma ciemno zgniło zielony strój z świecącymi paskami w kolorze jej obroży. Biegną one po bokach kostiumu i zatrzymują się na klatce piersiowej. Nosi maskę jak Rocky. Gdy używa mocy jej łapy są zgniłozielon. Jej strój błyszczy. Ma pojazd jak Chase w jej kolorach. Moc w pojeździe to wielki liść. W plecaku narzędzia ogrodnicze. Jej moc to władza nad roślinami, taka jaką ma Elsa nad lodem.

Soul patrol- jest wtedy mieszanką pumy i orła. Ma ciało pumy, tyle, że ogon jest orli. I zamiast futra ma pióra.

Cytaty

,,Pomogę zieloną łapą!''- regularny

,,Zadanie jest, więc ruszać chcę!''- regularny

Te cytaty są uniwersalne i mogą być użyte w każdej sytuacji.

Lubi

 1. Las
 2. Śpiewać
 3. Góry
 4. Święta
 5. Morze
 6. Spędzać czas z Star Fletherem i innymi
 7. Jedzenie
 8. Pływać
 9. Spokój
 10. Czyste powietrze
 11. Pory roku
 12. Miłość
 13. Dobro
 14. Pomagać
 15. Bycie kochanym i odwzajemnie tego
 16. Walentynki
 17. Spać
 18. Leżeć w cieniu, w upalne dni
 19. Sczeniaki
 20. Wschody i zachody słońca

Nie lubi

 1. Porzucenia
 2. Lekceważenia
 3. Zła
 4. Walki
 5. Przemocy
 6. Gdy Flether ma kłopoty lub jest smutny
 7. Halloween
 8. Wojny
 9. Hałasu
 10. Terroryzowania
 11. Prześladowania

Hobby

 1. Śpiewanie
 2. Pomaganie zwierzętom i lasom
 3. Oglądanie zachodu słońca
 4. Spedzanie czasu z Flether'em

Strach

 1. Zostanie zapomniana, wymieniona, porzucona, odrzucona przez wszystkich. Nie będzie kochana ani potrzebna.
 2. Strata bliskich i Flethera
 3. Mega mocne burze, tornada i cyklony
 4. Halloween
 5. Fletherowi coś się stanie
 6. Szczeniakom coś się stanie

Dubbing

Wersja polska- głos Lady z Zakochanego kundla (tylko trochę głośniejszy)

Wersja angielska - głos Lady w wersji angielskiej (to samo co wyżej)

Ciekawostki

 1. Jest zakochana w Fletherze i są małżeństwem.
 2. Tworzy zespół muzyczny z Anette, Star i Danielle.
 3. Urodziła się w lesie.
 4. Jej matka zmarła od razu po porodzie. Ojca nie zna.
 5. Jest BBF Star.
 6. Jest pierwszym strażnikiem lasu w PP i na wiki.
 7. Początkowo miała debiutować w odcinku,, Pieski świętują Sylwestra ", ale po namyśle autorka zmieniła zdanie, gdyż chce aby Cayenne pojawiała się w opowiadaniach już teraz i częściej. Więc suczka debiutuje w odcinku,, Mighty pup Super Paws- Uratować meteoryt '' gdzie jest lawina, a pod koniec odcinka zostają parą. Natomiast w odcinku,, Wieczorne szepty" Flether oświadcza się jej. Przed akcją,, Pieski świętują Sylwestra " biorą ślub. A w odcinku,, Pieski świętują Sylwestra "...... - (nie będę spoilerować!)
 8. We wstępnych koncepcjach miała się nazywać Lili.
 9. Miała inny wygląd jednak teraz jest taki jaki jest opisany w infoboksie.
 10. Nenawidzi Halloween i zawsze zostaje w bazie. Gdy pieski wychodzą ona najczęściej idzie spać lub siedzi z Uno, Crus i Pandorą.
 11. Ma ok 60 cm wzrostu i waży ok 26 kg.
 12. Przyjaciele często mówią na nią,, Cay", zamiast jej pełnego imienia.
 13. Gdy jest Halloween to nic nie jest w stanie wyciągnąć jej z bazy.
 14. Jest pierwszą mentorką Sory. Pokłada duże nadzieje w swojej protegowanej.
 15. Nie wiedziała, że ma młodszą siostrę Autumn.
 16. Spodziewała się dwóch szczeniaków.
 17. Jest matką Camo i Pike'a.
 18. Tak jak jej matka Cayenne miała problemy z porodem, ale przeżyła. Jednak sam poród trwał prawie pięć godzin.

Galeria

Advertisement