FANDOMOpis

Carrie, a właściwie Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland, jest pieskiem książąt Cambridge i można powiedzieć, że jest księżniczką Wielkiej Brytanii. Mieszka w Londynie, w pałacu Kensington razem z rodziną Cambridge. Przyjaciółka PP.

Wygląd

Będzie.

Charakter

Carrie to miła ale i stanowcza suczka. Nie daje sobą pomiatać ale też jest empatycznym i słodkim pieskiem. Pomocna i dobrze zarządza. Lubi się śmiać. Pogodna. Lojalna i ma złote serce. Czuła dla bliskich. Jest odważna. Ma charakter podobny do Marthy z filmu Jumanii ale nie jest aż taką,, szarą myszką ". Uparta ale jak trzeba to odpuści. Dla rodziny i przyjaciół to kochany piesek lecz dla wrogów nie ma przebacz! Spokojna gdy jest niebezpieczeństwo i wtedy stara się rozwiązać problem. Jednak może płakać. Czasem uparta i zadziorna. Jej charakter jest też podobny do charakteru księżniczki Lei z Gwiezdnych Wojen. Nie boi się walczyć o swoje racje.

Umiejętności

Szybką i zwinna. Wygimnastykowana. Ma zdolności psa policyjnego. Ma dobry słuch i wzrok. Dobrze opiekuje się dziećmi i szczeniakami. Umie walczyć i to nieźle. Ma silny zgryz.

Rodzina

5 braci, 3 siostry i rodziców nie pamięta

Rodzina królewska - książę i księżna Cambridge

Biografia

Carrie urodziła się w pałacu Buckingham. Miała wiele rodzeństwa. Brata i siostrę biologiczną (byli od niej starsi) oraz dwie siostry i czterech braci, jednak byli oni jej przybranym rodzeństwem. Jej matka wychowywała ją tylko do pewnego czasu, a potem ją zostawiła ale nie jej rodzeństwo. Carrie jako jedyna była odrzucona. W takiej sytuacji książę i księżna Cambridge ja zaadoptowali. Stała się ich psem i otrzymała imię Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland (ponieważ jej ojciec pochodził z Szkocji). Tak dorastała. Pewnego dnia poznała PP i zaprzyjaźniła się z nimi. Obecnie opiekuje się swoimi właścicielami i pełni obowiązki księżniczki ale rzadko występuje publicznie.

Cytaty

,, O rany, czy naprawdę trzeba mnie tak zapowiadać!? "- gdy ktoś zapowiada ją pełnym imieniem

,, Ugh. Znów to samo. Naprawdę wystarczy Carrie." - gdy mówi się do niej pełnym imieniem

Lubi

 1. Gdy PP ją odwiedza
 2. Pory roku
 3. Londyn
 4. Zwiedzać
 5. Morze
 6. Latać
 7. Góry
 8. Opowiadać np. historie
 9. Bawić się z Charlotte, George 'em i Louis' em

Nie lubi

 1. Gdy mówi sie do niej pełnym imieniem.
 2. Kłamstwa
 3. Skandali i hejtow skierowanych do rodziny królewskiej
 4. Wojny
 5. Obrażania
 6. Zła
 7. Wszystkiego co niewygodne do noszenia
 8. Zbytniego rozpieszczania
 9. Protokołu królewskiego

Dubbing

Wersja polska -

Wersja angielska -

Strach

 1. Coś się stanie Charlotte, Georgeowi lub Louisowi
 2. Węże
 3. Jadowite pająki
 4. Strata jej rodziny

Ciekawostki

 1. Jej pełne imię brzmi: Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland, co w polskim tłumaczeniu znaczy: Carrie Frances Elżbieta Windsor, z Szkocji.
 2. Gdy jest zapowiadana to tak samo jak inni z rodziny królewskiej. Czyli: Jej królewska Wysokość księżniczka Zjednoczonego Królestwa Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland.
 3. Nie lubi gdy ktoś mówi do niej pełnym imieniem i uważa, że podczas zapowiadana wystarczy gdy powiedzą tylko: księżniczka Carrie.
 4. Jest ładna. W PP jest 2/3 miejscu.
 5. Jej wygląd jest inspirowany na mojej kotce. Ma takie same umaszczenie i prawie takie same ułożenie łat.
 6. Jej ojciec był kundlem, a matka jednym z corgi królowej.
 7. Zna Londyn jak własną łapę.
 8. Jest specjalnie wyszkolona by chronić rodzinę królewskiej gdy zajdzie taka potrzeba. Ma zdolności psa policyjnego.
 9. Rzadko występuje publicznie lecz ma taką samą rangę jak np. książę William.
 10. O swoim ojcu wie niewiele, tylko tyle, że był kundlem i pochodził z Szkocji.
 11. Jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej lecz nie wychodzi na taras pałacu Buckingham podczas parady Tropping the Colour.
 12. Nie ma kontaktu ze swoją matką ani rodzeństwem. Nie wie gdzie obecnie miesza jej rodzina. Nie pamięta ich.
 13. Swoich właścicieli traktuje jak biologiczną rodzinę.
 14. Jej pierwsze i drugie imię jest zainspirowane aktorką Carrie Fisher, która miała na drugie imię Frances i grała księżniczkę Leię Organę w Gwiezdnych Wojnach.
 15. Podkochuje się w Yorku. Nie wie, że on w niej też.
 16. Gdy pieski były w Londynie i się zgubiły spotkały właśnie ją, jednak nie wiedziały, że to ona. Padał deszcz więc suczka zaprowadziła ich do jednej z uliczek przy której była knajpka. Później zniknęła im z oczu. Gdy pieski miały audiencję w pałacu Buckingham spotkała się z nimi po raz drugi i wtedy ją poznały. Były zdziwone lecz zaprzyjaźniły się z Carrie.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.