Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Postać miesiąca!
Artykuł ten jest autorstwa Joanette ,i wygrał on głosowanie na postać miesiąca Sierpień/2021.

Wiedz ,że ten artykuł jest warty przeczytania!Opis

Carrie, a właściwie Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland, jest pieskiem książąt Cambridge i można powiedzieć, że jest księżniczką Wielkiej Brytanii. Mieszka w Londynie, w pałacu Kensington razem z rodziną Cambridge. Przyjaciółka PP.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫🇬🇧

Jako, że Carrie fikcyjnie jest psem rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii, to to oznakowanie się tu, pojawiło, ponieważ książę Filip zmarł dzisiaj. (rysek postaram się dodać dzisiaj)

Wygląd

Carrie ma białe futro z czarnymi plecami, częścią ogona, brodą i miejscem wokół lewego oka i lewe ucho. Prawe ucho i prawa strona twarzy jest złota, z małymi czarnymi plamkami. Druga strona twarzy tam gdzie jest czarna łata ma też złote plamki ( patrz rysunek). Lewe ucho jest jak u Danielle, a prawe jak u Chase'a. Nos ma kremowy i posiada też niebieskie oczy. Na lewej łapie ma dwie złote łaty. Jedną na barku, a drugą na nodze. Na pośladku i lewym boku ma złotą plamę. Ma białą grzywkę. Koniec ogona jest kremowy, potem jest złoty pasek, a potem znów kremowy. Prawa strona jej ciała jest identyczna jak lewa, prócz tego, że na prawej łapie nie ma złotej łaty. Nosi czerwoną obrożę, ze skóry i srebrną zawieszkę w kształcie kółka. Jej futro jest bardzo miękkie w dotyku. Jest średniej wielkości, bo ma 63 cm. wzrostu.

Charakter

Carrie to miła ale i stanowcza suczka. Nie daje sobą pomiatać ale też jest empatycznym i słodkim pieskiem. Pomocna i dobrze zarządza. Lubi się śmiać. Pogodna. Lojalna i ma złote serce. Czuła dla bliskich. Jest odważna. Ma charakter podobny do lady Paulinę z serii książek,, Zwiadowcy ". Uparta ale jak trzeba to odpuści. Dla rodziny i przyjaciół to kochany piesek lecz dla wrogów nie ma przebacz! Spokojna gdy jest niebezpieczeństwo i wtedy stara się rozwiązać problem. Jednak może płakać. Czasem zadziorna. Jej charakter jest też podobny do charakteru księżniczki Lei z Gwiezdnych Wojen. Nie boi się walczyć o swoje racje. Jest bystra i pomysłowa. Często przejmuje dowodzenie gdy jest na misji. Mimo jej twardości sunia jest romantyczką.

Umiejętności

Szybką i zwinna. Wygimnastykowana. Ma zdolności psa policyjnego. Ma dobry słuch i wzrok. Dobrze opiekuje się dziećmi i szczeniakami. Umie walczyć i to nieźle. Ma silny zgryz.

Rodzina

5 braci, 3 siostry i rodziców nie pamięta

Rodzina królewska - książę i księżna Cambridge

Biografia

Carrie urodziła się w pałacu Buckingham. Miała wiele rodzeństwa. Brata i siostrę biologiczną (byli od niej starsi) oraz dwie siostry i czterech braci, jednak byli oni jej przybranym rodzeństwem. Jej matka wychowywała ją tylko do pewnego czasu, a potem ją zostawiła ale nie jej rodzeństwo. Carrie jako jedyna była odrzucona. W takiej sytuacji książę i księżna Cambridge ja zaadoptowali. Stała się ich psem i otrzymała imię Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland (ponieważ jej ojciec pochodził z Szkocji). Tak dorastała. Pewnego dnia poznała PP i zaprzyjaźniła się z nimi. Obecnie opiekuje się swoimi właścicielami i pełni obowiązki księżniczki ale rzadko występuje publicznie.

Sprzęt kurierski

Ma brązową kamizelkę i plecak. W nim ma farbę do futra w różnych kolorach , sztuczne futro w różnych kolorach, nożyczki, stroje na różne okazje (zależy w kogo się wciela), kosmetyczkę z przyborami do malowania, skrzydła ponadświetlne, nadajniki, kask z goglami na podczerwień, linę jak Chase i z hakiem, buty z przyssawkami i kolcami, sieć, lampę, kamerę, zdalny mały dron, pistolet na wiązki lasera. W zawieszce na obroży ma komunikator, wyświetlacz przestrzenny. Zwykle nie używa pojazdu, ale ma kilka do dyspozycji. Są to Bugatti Chiron, Lamborgini, motor. W każdym jest sprzęt kurierski plus GPS, pistolety, liny lasera, funkcje transformacji, szpiegule i wiele innych takich podobnych.

Cytaty

,, O rany, czy naprawdę trzeba mnie tak zapowiadać!? "- gdy ktoś zapowiada ją pełnym imieniem

,, Ugh. Znów to samo. Naprawdę wystarczy Carrie." - gdy mówi się do niej pełnym imieniem

Lubi

 1. Gdy PP ją odwiedza
 2. Pory roku
 3. Londyn
 4. Zwiedzać
 5. Morze
 6. Latać
 7. Góry
 8. Opowiadać np. historie
 9. Bawić się z Charlotte, George 'em i Louis' em
 10. Anglię
 11. Frytki
 12. Spacerować po angielskich parkach

Nie lubi

 1. Gdy mówi sie do niej pełnym imieniem.
 2. Kłamstwa
 3. Skandali i hejtow skierowanych do rodziny królewskiej
 4. Wojny
 5. Obrażania
 6. Zła
 7. Wszystkiego co niewygodne do noszenia
 8. Zbytniego rozpieszczania
 9. Protokołu królewskiego
 10. Nudy
 11. Kłopotów

Hobby

 1. Zabawy z George'm, Charlotte i Louisem
 2. Spacery
 3. Tarzanie się w trawie
 4. Pływanie
 5. Aportowanie

Dubbing

Wersja polska - Sylwia Banasik

Wersja angielska - Billie Lourd

Strach

 1. Coś się stanie Charlotte, Georgeowi lub Louisowi
 2. Węże
 3. Jadowite pająki
 4. Strata jej rodziny

Ciekawostki

 1. Jej pełne imię brzmi: Carrie Frances Elizabeth Windsor of Scotland, co w polskim tłumaczeniu znaczy: Carrie Frances Elżbieta Windsor, z Szkocji.
 2. Gdy jest zapowiadana to tak samo jak inni z rodziny królewskiej. Czyli: Jej królewska Wysokość księżniczka Zjednoczonego Królestwa Carrie of Scotland.
 3. Nie lubi gdy ktoś mówi do niej pełnym imieniem lub tytułem i uważa, że podczas zapowiadana wystarczy gdy powiedzą tylko: księżniczka Carrie.
 4. Jest ładna. W PP jest 2/3 miejscu.
 5. Jej wygląd jest inspirowany na mojej kotce. Ma takie same umaszczenie i prawie takie same ułożenie łat.
 6. Jej ojciec był kundlem, a matka jednym z corgi królowej.
 7. Zna Londyn jak własną łapę.
 8. Jest specjalnie wyszkolona by chronić rodzinę królewską gdy zajdzie taka potrzeba. Ma zdolności psa policyjnego.
 9. Rzadko występuje publicznie lecz ma taką samą rangę jak np. książę William.
 10. O swoim ojcu wie niewiele, tylko tyle, że był kundlem i pochodził z Szkocji.
 11. Jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej lecz nie wychodzi na taras pałacu Buckingham podczas parady Tropping the Colour.
 12. Nie ma kontaktu ze swoją matką ani rodzeństwem. Nie wie gdzie obecnie miesza jej rodzina. Nie pamięta ich.
 13. Swoich właścicieli traktuje jak biologiczną rodzinę.
 14. Jej pierwsze i drugie imię jest zainspirowane aktorką Carrie Fisher, która miała na drugie imię Frances i grała księżniczkę Leię Organę w Gwiezdnych Wojnach.
 15. Podkochuje się w Yorku. Nie wie, że on w niej też.
 16. Gdy pieski były w Londynie i się zgubiły spotkały właśnie ją, jednak nie wiedziały, że to ona. Padał deszcz więc suczka zaprowadziła ich do jednej z uliczek przy której była knajpka. Później zniknęła im z oczu. Gdy pieski miały audiencję w pałacu Buckingham spotkała się z nimi po raz drugi i wtedy ją poznały. Były zdziwone lecz zaprzyjaźniły się z Carrie.
 17. Często spaceruje po parku, w którym znajduje się pałac Kensington, a także po Hyde Park. Te dwa są jej ulubionymi, szczególnie wiosną.
 18. Co zaskakujące jej ułożenie łat po obu stronach jej ciała jest identyczne.
 19. Poznaje pieski w odcinku ,,Pieski i wyjazd w góry''. Tamże też debiutuje.
 20. Słyszała i wie o istnieniu Ligi Londynskiej. Prócz tego, że jest księżniczką to jest także tajnym agentem na usługach rodziny królewskiej. Dostracza im informacje o posunięciach Ligi Londynskiej i ma na nich oko. Jak na razie jej nie przejrzeli. Jeśli to zrobią będzie musiała wyjechać z Anglii. Jest tzw. kurierką.
 21. Pod koniec odcinka,, Pieski i wyjazd w góry ", podczas parady Tropping the Colour po raz pierwszy wyszła na balkon pałacu Buckingham. To był wyjątek.
 22. Jej dobrym przyjacielem jest Ernie. Często współpracują razem.
 23. Gdy jest w bazie to udziela nauk Bii. Wiąże z nią duże nadzieje. Jest jej drugim mentorem.

Galeria

Advertisement