Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement
Adoptowany!
Postać ta została adoptowana od KruchyWafel przez Merpupfire


Opis

Careya to suczka rasy leonberger. W psim patrolu jest szpiegien ,jednak ze względu na swoje opanowanie i czujne oko ,zajmuję się szczeniakami i je szkoli.

Charakter

Gdy poraz pierwszy ją spotkamy ,może zdawać się być skryta w sobie. Czasami warknie na kogoś ,wyszczerzy zęby. Nie odezwie się pierwsza ,będzie patrzeć na kogoś ,aż coś powie ,lub jak ucieknie. Przez swoje milczenie przyprawia o dreszcze nie jednego. Nigdy nikt nie patrzy się jej głęboko w oczy ,wtedy zrozumie to jako wyzwanie na bujkę lub bitwe. Nie pozwoli Ci przejść na swoje terytorium ,będzie go broniła dopóki nie umrze.Dla przyjaciół jest otwarta ,jednak nie mówi im wszystkiego o sobie. Woli zatrzymać niektóre rzeczy w tajemnicy. Czasami wybredna ,lub oschła. Także i im nie pozwala patrzeć się w jej oczy ,tylko nieliczni którzy tak zrobili wyszli z tego cało. Stara się pracować nad swoim trudnym charakterem ,często się śmieje. Mówi sarkastycznie ,lub wymyśla własne słowa. Dzielna i odwarzna ,dla kogoś jest w stanie poświęcić swoje życie. Broni ich jak własna rodzina. Mimo ,iż zna niektóre pieski kilka lat nie ufa im. Jest dobrą kumpelą.Co do jej wrogów jest nieobliczalna. Często jest usypiania ,lub uspokajana. Czasami ma na sobie smycz. Jest agresywna i bezlitosna. W stanie zabić każdego kto jej zagraża. Oschła i wyniosła ,będzie wykańczać kogoś w męczarniach.Nie lubi rutyny ,jednak do dzięki niej może odpocząć fizycznie i psychicznie. Potrzebuję dużej ilości ruchu ,ćwiczy codziennie. Nawiększą uwagę zwraca na kogoś ,nie na siebie.Odważna suczka kochająca różnego typu przygody. Dzięki swojej mądrości wychodzi z opałów cała i zdrowa. Pomocna dla innych ,jednak niektórym specjalnie psuje plany. Jest chłopczycą czyli nie znosi ubieranek i różnego typu malowidel ,aczkolwiek akceptuję dziewczyny ,które to kochają. O byciu modelką jej się nie śni ,wręcz jest to jej koszmar ,mimo ,iż jest piękną sunią o nawet szczupłej sylwetce.Nie patrzy na świat przez różowe okulary. W prawie wszystkim widzi nebezpieczeństwo ,jednak to nie hamuje jej w podejmowaniu ryzykownych decyzji. Jest odpowiedzialna ,pezez co często pilnuje szczeniaków. Szkoli je aby w przyszłości mogły być lepszymi członkami psiego patrolu od niej. Niektórzy mają ją nawet za wzór ,liderkę. Nie znosi gdy ktoś z nią nahalnie flirtuje. Uwielbia dokuczać lowelasom. Dla przyjaciół jest zabawna i lubiąca rozrywkę ale gdy ktoś jej podpadnie nie ma przebacz!

Umiejętności

Zacznijmy od tego ,że suczka jest bardzo szybka ,jedna z najszybszych. Jak na swoją rasę ,przez częste treningi może biegnąć 80 km/h ,a na długi dystans nawet 74 km/h.Jest bardzo silna.. Jej silne szczęki przegryzają wszystko co napotakją na swojej drodze. Dlatego też ,często psuje pieskom zabawki.Jest mądra ,co prawda no kujonem nie jest ,lecz szybko rozwiązuje trudne zagadki.

Na misje

Caay nosi na sobie zieloną kamizelkę z motywem moro. Na głowie ma zielony kask ,z szpiegowskimi okularami. Są prawie tak dobre jak Kaiden'a. Na łapach nosi buty zielone z przyssawkami. Plecak także morro ,ma w nim latarkę ,szczypce pistolet sieć oraz mini spziegulę. Jeździ zielonym samochodem z mini bagażnikiem. Z tyłu pojazdu jest miejsce dla pasażera i radar.

W tej wersji ma na sobie czarno-ziekony kombinezon do latania połączony z butami i kaskiem. Na plecach ma wielkie skrzydła ponad świetlne. Do tego mini szpiegule ,szczypce oraz pistolet.

Na Mission Paw nosi czarny strój z zielonymi wstawkami. W plecaku ma laser,łamacz kodów ,szczypce oraz skrzydła. Na głowie nosi kask z kamerą termowizyjną. Jej pojazd jest identyczny jak w leguralnej misji tylko ,że czarny i z turbo przypieszaczami.

Jesto to ciemno zielony kombinezon do nurkowania z kaskiem wypełnionym powietrzem. Na plecach ma plecak a w nnim turbiny ,szczypce ,podowdną szpiegulę i latarkę Czasami ma sieć. Jej pojazd do skuter wodny ,zamieniający się w mini zieloną łódz podowdną.Czasami jej strój świeci

Nosi zieloną kamizelkę z czarnymi i białymi elementami. Na głowie ma kapelusz takie jak Tracker w kolorze jasno Zielonym. Na kapeluszu ma zielone okulary szpiegowskie. Nosi zielono czarne buty.

Czarno zielona kamizelka i czarny kapelusz piracki. Przy uchu nosi zielone pióra.

Ciemno zielony kombinezon z święcącymi elementami. W plecaku ma: laser, szczypce i torebki na poszlaki. Natomiast hełm wyposażony jest w szpiegowskie okulary.

Ciekawostki

  • Jest bardzo silna.
  • Najlepsze relacje ma z Tetradi i w miare Delgado.
  • Nie znosi gdy ktoś mówi do niej słabeusz ,lub smarkula. Wtedy strasznie się denerwuje.
  • Czasami ma "przypływ energi" i biega w te i spowrotem.
  • To, że jest chłopczycą nie znaczy, że nie chciałaby założyć rodziny. Wręcz przeciwnie, w przyszłości planuje się ustatkować ale na razie woli szaleć.

Dubbing


Wersja Polska-

Wersja Oryginalna-

Biografia

Careya urodziła się w sztucznej chodowli Leonbergerów. Wraz z jej mamą i tatą mieszkali w klatce z parą Dogów Niemieckich. Mieli oni syna o imieniu Kaye i córę Nilsę. Bardzo się z nimi zaprzyjaźniła. Właściciele bardzo opiekowali psiakami. Mimo to policja zauważyła ich działalność i zakazała im posiadania jakichkolwiek zwierząt. Psy zostały przewiezione do schronisk. Wtedy suczka została odseparowana od rodziców. Przeweizono ją do schroniska, gdzie głównie były szczeniaki. W klatce mieszkała z pewną sunią, z którą ani trochę nie mogła się dogadać. Dni z nią były męczarnią. Tak mijały miesące, aż pewnego dnia do schroniska przyszedł chłopiec z rodzicami. Zaadoptowali Careyę. Jak się okazało była ona jednak zabawką, która się znudziła. Znów trafiła na ulicę gdzie wychowywała się w grupie psów. Bardzo się do nich przywązała, jednak gdy dorosła odeszła od nich. Podczas podróży do zatoki przygód spotkała Ryder'a. Zaprosił ją do bazy. Akirat wtedy pieski musieli ruszać na akcję poszukiwawczą. Zaginęła jedna z krów farmera All'a. Careya postanowiła, że pomoże i dzięki swoim umiejętnościom tropieckim odnalazła ją. Przeszła szkolenie i została członkinią PP.

Jako Psyrenka

Galeria

Advertisement