Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Uwaga!!!

W infoboksie CJ ma tylko czarne końcówki łap, ale ma jeszcze czarny pysk.

Opis

CJ- sunia, najstarsza córka i dziecko Anette i Minimusa. Liderka rodzeństwa, a także BFF Lei. Podkochuje się w Toko z wzajemnością. Szkoli się na pilota. Starsza siostra Sory, Hershela, Snow'a i Bii.

Sora- sunia, druga córka, i druga w miocie, dziecko Anette i Minimusa. Szkoli się na leśnika. Młodsza siostra CJ, a starsza Hershela, Snow'a i Bii. Była zakochana w Twilight'cie.

Hershel- piesek, najstarszy syn i trzeci w miocie, dziecko Anette i Minimusa. Młodszy brat CJ i Sory, a starszy Snow'a i Bii. Zakochany w Carlise. Szkoli się u Faith.

Snow- piesek, najmłodszy syn i czwarty w miocie, dziecko Anette i Minimusa. Zakochany w Lei i BFF Bear'a. Młodszy brat CJ, Sory i Hershela, a starszy Bii.

Bia- sunia, najmłodsza córka i dziecko jej rodziców. Zakochana w Bear 'u z wzajemnością. Młodsza siostra CJ, Sory, Hershela i Snow' a. Szkoli się na kurierkę.

Wygląd

CJ- ma rude futro z czarnymi końcówkami tylnych łap i pyskiem. Ogon jest puszysty, Jak u jej taty, natomiast uszy ma po mamie. Są one średniej długości. Ma ciemnozielone oczy i czarny nos. Ma rudą grzywkę. Nosi żółtą obrożę z metalową przypinką.

Sora- posturą ciała upodobniła się do taty. Ma ogon i uszy takie jak on. Spód ogona, podbrzusze, klatka piersiowa i cała twarz jest kremowa, tak jak i grzywka. Reszta futra jest brązowa. Ma ciemnozielone oczy, czarny nos i nosi czerwoną obrożę, wpadającą w róż z metalową przypinką.

Hershel- najbardziej podobny do taty z całego rodzeństwa, piesek ma białe skarpetki (jak u Chase'a), spód ogona, podbrzusze i klatkę piersiową, od której biały kolor utrzymuje się aż do pyska. Ma trzy czarne piegi, tak jak Minimus, po obu stronach pyska. Reszta futra wraz z grzywką jest ciemnobrązowa. Ma granatowe oczy, czarny nos i nosi granatową obrożę z metalową przypinką

Snow- posturą ciała upodobnił się do mamy. Ma uszy średniej długości i krótki ogon, tak jak mama. Uszy i ogon są brązowe. Reszta futra jet kremowa, jak i grzywka. Ma granatowe oczy, czarny nos i nosi jasnozieloną obrożę z metalową przypinką.

Bia- wygląda idetycznie jak mama, włącznie z posturą ciała, jak i kolorami futra. Ma krótki ogon, rude uszy średniej długości. Ma kremowy pysk z kremowym paskiem, który ciągnie się od pyska i zatrzymuje się na czubku głowy. Podbrzusze i klatka piersiowa są kremowe. Na wszystkich czterech łapach ma kremowe skarpetki. Ma czarny nos i granatowe oczy. Nosi fioletową obrożę z metalową przypinką.

Charakter

CJ- jest wielką chłopczycą. Nienawidzi strojenia się, ozdóbek i tym podobnych. Pewna siebie, ma tendencję do eksplorowania i pakowania się w kłopoty. Odważna, będzie ochraniać i prowadzić rodzeństwo. Gotowa za nie zginąć. Ma ogromny zasób energii. Stanowcza i ma silne poczucie sprawiedliwości. Nie boi się walczyć o swoje racje. Uparta. CJ jest też zabawna oraz przyjacielska. Jest towarzyska, lecz czasem lubi pobyć sama. Posiada silny hart ducha i wrogowi skoczy w gardło. Jednak jest też wrażliwa. Ma ogromną empatię. Zawsze daje drugą szansę. Może być sarkastyczna i niemiła, to odziedziczyła po ojcu. Nie boi się walki. To ona jest liderem oraz urodzonym dowódcą. Jednak zdarza jej się myśleć pochopnie. Suczka ma cięty język i gdy rodzeństwo lub przyjaciele mają kłopoty to obwinia się za to, zwłaszcza jeśli to ona miała pomysł by coś zrobić. Sunia jest też miła mimo swojej twardszej strony. Jest zadziorna. Nienawidzi wrogów i trzyma się od nich z daleka, ale gotowa jest skoczyć im w gardło. Co do Toko to podoba jej się, lecz tylko się w nim podkochuje. Tak twierdzi. Czasem żartuję. Gdy ją z irytujesz, po prostu parsknie i przewróci oczami. Będzie kontynuowała zamierzony cel. Nie jest zbyt cierpliwa.

Sora- pełna śmiechów i chichotów, Sora to bardzo energiczna sunia. Ruchliwa, wszędzie jej pełno. Uwielbia się śmiać i sprawiać by świat był lepszy. Pomocna i to bardzo. Ma złote serce, ale niech cię to nie zwiedzie. Wyszczerzy zęby i jest gotowa do walki, gdy coś zagraża jej bliskim. Odważna, wrażliwa, czuła, co bardzo jej się przydaje w opiece. Bystra, jest prawą łapą CJ i Hershela w planowaniu. Ma empatię, a w sytuacji zagrożenia myśli jasno, nie daje się zwieść. Ma mniejszą tendencję do eksplorowania i pakowania się w kłopoty niż CJ. Radosna, każdego pocieszy. Sora to uroczy szczeniak, gotów do pomocy w każdej sytuacji. Jest dobrym słuchaczem. Co do wrogów to trzyma się z daleka. Uczciwa. Może płakać, lecz kiedy już to robi będzie starała się dźwignąć. Gdy jest zła cedzi powoli słowa i ma ochotę wybuchnąć. Kocha Twilighta, ale jest zbyt nieśmiała by mu to powiedzieć.

Hershel- trochę leniwy, Hershel jest optymistą oraz jest dość wyluzowany. Piesek jest energiczny i bardzo uparty. Ma postawę : Nikt nie będzie mną rządził. " Bywa twardy, ale jest naprawdę wielkim misiem dla rodziny i przyjaciół. Jest bardzo odważny. Miły i przyjacielski, piesek jest bardziej ekstrawertykiem, ale na poziomie. Kocha się śmiać i żartować. Bywa, że nie słucha się nikogo, ale wtedy jest ustawiany do pionu. Nie boi się walczyć o swoje racje. Jest trochę niezdarny, czasem głupkowaty, lecz w dobrym słowa znaczeniu. Towarzyski. Ma pewną trudność z wykonaniem czynności o którą się go prosi, lecz jest naprawdę pomocny, kiedy się rozkręci. Lubi robić psikusy, lecz nie złe. Za rodziną i przyjaciółmi stanie murem. Będzie walczył do końca. Nie daje sobą pomiatać, wróg nie ma z nim szans, jeśli chodzi o potyczki słowne. Nie lubi nietorelancji, toteż jest sprawiedliwy. Wrogów traktuje z dystansem, nie daje się wciągnąć w psychologiczne gierki. Lubi przygody. Gdy jest zły to zignoruje cię i po prostu będzie niemiły.

Snow- jest jak wielki miś. Bardzo kochany, ma złote serce. Jest najbardziej wytonowany i spokojny z rodzeństwa. Jest odważny oraz honorowy. Ma dużą empatię, może płakać, lecz lepiej nie stawać z nim w szranki. Mimo tego nienawidzi walki i zawsze stara się pójść na kompromis. Miły, przyjacielski, pomocny, kocha się bawić i poznawać świat. Dla rodziny i przyjaciół jest oddany, gotów zginąć. Może być nieśmiały i płakać, ale nie w sytuacji zagrożenia. Uczciwy oraz tolerancyjny. Bywa uparty, zawsze daje drugą szansę. Kocha widzieć jak inni się uśmiechają i sprawiać im radość jest pomiędzy introwertykiem, a ekstrawertykiem. Lubi towarzystwo innych, a szczególnie Lei. Kocha ją bardzo, jest dla niej czuły oraz romantyczny. Czasem jest speszony w jej obecności. Gdy ma zły dzień może być smutny, i burkliwy. Gdy go zezłościsz, będzie widać, że się napina oraz wpatruje się w ciebie mocniej. Opiekuńczy.

Bia- mocno nieśmiała, Bia ma złote serce, i tendencję do płaczu. Nie przeszkadza jej miłość i ochrona ze strony rodziny, raczej jest wdzięczna za to co otrzymuje. Kochana, bardzo pomocna jest introwertyczką. Łatwo ją zranić, lecz zaufania tak łatwo nie zniszczysz. Zawsze daje kolejną szansę. Nie poddaje się, będziesz zaskoczony gdy ujawni się u niej jej twardsza strona. Bywa naprawdę odważna chociaż w środku będzie się bała. Czuła, opiekuńcza, Bia ma bardzo wysoko rozwiniętą empatię. Miła. Bardzo rzadko krzyczy lub jest zła. Złość ujawnia się u niej paniką i przerażonym głosem. Jednak rzadko go podnosi. Ma charakter podobny do jej mamy,lecz jest bardziej miękka. Nie przeszkadzają jej świecidełka i tym podobne, jednak wolałaby nie nosić tego. Gdy ma zły dzień chodzi smutna, nie chce mieć towarzystwa. W obecności Bear'a jest nieśmiała, kuli się w sobie, lecz kocha go bardzo. Gotowa jest do wszelakich poświęceń, nie tylko dla niego. Nie zdaje sobie sprawy, że Bear darzy ją uczuciem. Bystra,jest pełna wdzięku. Radosna, ma piękny głos. Często się śmieje. Boi się wrogów PP, jednak gdy przyjdzie co do czego stawi im czoło. Traktuje ich z dystansem, nie ufa im.

Umiejętności

CJ- ma piękny głos i świetnie tańczy. Jest zwinna i szybka. Ma dobry słuch oraz dobrze planuje. Jest tą, która ma zdolność dowodzenia. Dobrze walczy i jest wytrzymała fizycznie. Ma dobrą orientację w terenie i refleks.

Sora- ma dobry słuch, węch i wzrok. Jest zwinna oraz świetnie zna się na ziołach, leczeniu i opiece nad chorymi oraz rannymi. Ma ogromną wiedzę z zakresu biologii, zoologi i botaniki. Jest szybka oraz bardzo trafnie ocenia sytuację. Ma refleks.

Hershel- piesek ma świetny wzrok oraz jest bardzo silny. Jest zwinny i szybki, potrafi poruszać się bezszelestnie oraz kamuflować. Ma dużą wiedzę i umiejętności z zakresu walki i przetrwania. Ma wyostrzony słuch. Hershel posiada wszystkie umiejętności typowe dla zwiadowcy. Dobrze tropi.

Snow- dobrze kopie i jest silny. Ma dużą wiedzę na temat ognia i budownictwa. Jest kreatywny oraz ma genialny węch. Dobrze sobie radzi w trudnych sytuacjach. Jest świetny w zapasach i walce wręcz. Snow to urodzony dowódca, ma w sobie to coś, że wszyscy za nim podążą i będą mu ufać.

Bia- ma prześliczny głos, pięknie śpiewa i tańczy. Dobrze się opiekuje innymi. Bia posiada dobrą równowagę oraz jest zwinna. Sunia jest dobra w samoobronie i walce na krótki dystans. Co zadziwiające umie posługiwać się saksą i nożami, ale to do walki. Ma świetną pamięć.

Rodzina

 • Anette - mama
 • Minimus - tata
 • Avalanche - ciocia
 • Maximus - wujek
 • Colette - ciocia
 • Rossita- ciocia
 • Dellicia- ciocia
 • Stefan- wujek
 • Solo-wujek
 • Ruffy- wujek
 • Esmeralda - ciocia
 • Lady-ciocia
 • Vitto- wujek
 • Shiny, Maxis, Beauty Belle - kuzyni, dzieci Colette i Maximusa
 • Cannon, Runne, Alicia, Vittaly- kuzyni, dzieci Stefana i Esmeraldy
 • Paw- kuzyn, syn Ruffy'ego i Dellici
 • Rumver, Rashta- kuzyni, dzieci Solo i Rossity
 • Jim, Shophia- właściciele
 • Rise- babcia
 • Fix- dziadek

Biografia

Urodzili się pewnego marcowego dnia w bazie, kilka godzin przed Bear i Leią. CJ była pierwsza, potem Sora, Hershel, Snow i Bia. Ich przygody są opisane w cyklu Nieopowiedziane historie.

Cytaty

,, A więc czas na start, start, start!!!! "-cytat CJ podczas nauki.

,, AAAAleeee ODLOT! JEDZIEMY DO GRECJI!!!!" - CJ w odcinku,, Nasze wielkie greckie wakacje"

,, Będziemy robić różne fajne rzeczy, wychodzić późno z domu i eksploroowaaać, yyy tak mamo? (odwraca się w stronę matki z nerwowym uśmiechem na pysku, podczas gdy ta patrzy na niego z uniesionymi brwiami) "- Hershel podczas każdych wakacji itp.

,, W sumie mogłabym Ci rozwalić łeb, ale no niech pomyślę, co byłoby ciekawsze..." - CJ gdy któryś z szczeniaków ją wkurzy lub zaczepia rodzeństwo albo źle mówi o jej rodzinie

,, Jeden ruch na nich, a pożałujesz tego do końca życia." - CJ gdy broni rodzeństwa lub rodziny albo przyjaciół

,, Jedno za piątkę, piątka za jednego! "- powiedzenie rodzeństwa

Lubią

CJ

 1. Przygody
 2. Pory roku
 3. Błoto
 4. Siłować się
 5. Spędzać czas z Toko, rodziną i przyjaciółmi
 6. Uczyć się na pilota
 7. Andrenalinę
 8. Walkę
 9. Święta
 10. Filmy
 11. Sport
 12. Śpiewać
 13. Las
 14. Góry
 15. Podróże
 16. Morze
 17. Psie chrupki
 18. Bawić się
 19. Eskplorować
 20. Słońce
 21. Piach
 22. Akcję
 23. Szybkość
 24. Śnieg
 25. Dobro
 26. Biegać

Sora

 1. Lato
 2. Wiosnę
 3. Bawić się
 4. Biegać
 5. Śmiać się
 6. Gdy wszyscy są szczęśliwi
 7. Wesołe dni
 8. Słońce
 9. Kwiaty
 10. Naturę
 11. Las
 12. Spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi
 13. Pływać
 14. Świeże powietrze
 15. Uczyć się na leśnika
 16. Rolnictwo
 17. Pielęgnować ogród
 18. Piłki
 19. Dobro
 20. Leżeć w cieniu
 21. Lody
 22. Święta

Hershel

 1. Wygłupiać się
 2. Tory przeszkód
 3. Zabawę
 4. Wyjazdy
 5. Zimę
 6. Lato
 7. Las
 8. Walczyć
 9. Spędzać czas w lesie
 10. Podchody
 11. Siłować się
 12. Żartować
 13. Dobro
 14. Spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi
 15. Spędzać czas z tatą na nauce skradania się itp.
 16. Przeciąganie liny
 17. Kopać
 18. Leżeć na ganku
 19. Przygody
 20. Upał
 21. Święta
 22. Morze
 23. Błoto
 24. Piach
 25. Strzelać z łuku

Snow

 1. Spokój
 2. Dobro
 3. Spędzać czas w domu lub w ogrodzie
 4. Radość
 5. Spędzać czas z Rubblem, Marshallem lub Rockym
 6. Spędzać czas z Leią, przyjaciółmi i rodziną
 7. Gdy Leia jest szczęśliwa
 8. Pory roku
 9. Święta
 10. Walentynki
 11. Hop hop Boogie
 12. Biegać
 13. Kopać
 14. Uczyć się różnych rzeczy
 15. Bawić się
 16. Skakać
 17. Wyjazdy
 18. Chrupki
 19. Pomagać
 20. Słońce
 21. Kąpać się

Bia

 1. Spokój
 2. Radość
 3. Miłość
 4. Wiosnę
 5. Dobro
 6. Bawić się
 7. Spędzać czas w domu lub w ogrodzie
 8. Zwierzęta
 9. Pomagać
 10. Zabawę
 11. Święta
 12. Walentynki
 13. Uczyć się różnych rzeczy
 14. Ćwiczyć rzucanie saksą i innymi nożami
 15. Spędzać czas z mamą
 16. Spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi i Bear'rem
 17. Gdy Bear, jest szczęśliwy
 18. Szyć
 19. Filmy
 20. Śpiewać
 21. Tańczyć
 22. Hop hop Boogie
 23. Góry
 24. Morze
 25. Biegać
 26. Wyjazdy

Nie lubią

CJ

 1. Zła
 2. Wywyższania się
 3. Egoizmu
 4. Strzałki
 5. Ciuchów itp.
 6. Malowania się
 7. Przechwalania się
 8. Nudy
 9. Długiego czekania
 10. Gdy ktoś, lub coś grozi jej rodzinie, Toko i przyjaciołom
 11. Gdy Toko jest smutny, lub rodzina i przyjaciele
 12. Rozkazywania
 13. Wojny
 14. Zabijania
 15. Przemocy
 16. Różowego
 17. Filmów romantycznych
 18. Gdy nie może wyjść na dwór
 19. Kąpieli
 20. Wrogów PP

Sora

 1. Zła
 2. Dokuczania
 3. Egoizmu
 4. Ponurych dni
 5. Nudy
 6. Zastraszania
 7. Gdy ktoś, lub coś grozi jej rodzinie i przyjaciołom
 8. Wrogów PP
 9. Gdy wszyscy są smutni
 10. Gdy nie ma ruchu
 11. Siedzenia za długo w domu
 12. Huraganów
 13. Tornad
 14. Przemocy
 15. Lodów czekoladowych
 16. Gdy ktoś cierpi

Hershel

 1. Zła
 2. Egoizmu
 3. Rządzenia
 4. Przechwalania się
 5. Węży
 6. Pająków
 7. Nudy
 8. Mówienia, że coś ma zrobić
 9. Gdy rodzina i przyjaciele są w niebezpieczeństwie
 10. Smutku
 11. Kąpieli
 12. Sobotniego sprzątania
 13. Wojny
 14. Wrogów PP
 15. Romantycznych filmów
 16. Złej pogody

Snow

 1. Hałasu
 2. Braku spokoju
 3. Problemów
 4. Kłopotów
 5. Egoizmu
 6. Zła
 7. Wrogów PP
 8. Przemocy
 9. Wojen
 10. Kłótni
 11. Gdy jego rodzinie, przyjaciołom, lub Bii coś grozi
 12. Gdy ktoś jest smutny
 13. Gdy rodzeństwo robi coś niebezpiecznego
 14. Długiej nudy
 15. Długiego nic nie robienia
 16. Braku pomocy
 17. Walki

Bia

 1. Wrogów PP
 2. Burz
 3. Tornad
 4. Zła
 5. Dokuczania
 6. Wojny
 7. Walki
 8. Przemocy
 9. Gdy coś się dzieje rodzinie, przyjaciołom, lub Bear'owi
 10. Egoizmu
 11. Nudy
 12. Nie pomagania
 13. Ciemności
 14. Narkotyków
 15. Twardzielek z PP
 16. Kłótni

Hobby

CJ

 1. Walka
 2. Wspinaczka
 3. Zapasy
 4. Biegi
 5. Zabawa
 6. Latanie
 7. Śpiewanie
 8. Ho hop Boogie

Sora

 1. Pomaganie
 2. Pomaganie zwierzętom i przyrodzie
 3. Zabawa
 4. Kopanie
 5. Pielęgnowanie ogrodu
 6. Leżenie na trawie
 7. Spędzanie czasu w lesie i na nauce leśnika
 8. Twilightowi się coś stanie

Hershel

 1. Zabawa
 2. Kopanie
 3. Zabawa z piłką
 4. Tor przeszkód
 5. Nauka u taty

Snow

 1. Pomaganie
 2. Leżenie
 3. Bycie w domu
 4. Zabawa
 5. Kopanie
 6. Spędzanie czasu z Marshallem, lub Rubblem
 7. Czytanie

Bia

 1. Pomaganie
 2. Czytanie
 3. Ćwiczenia w rzucaniu saksą i innymi nożami
 4. Nauka samoobrony
 5. Szycie
 6. Zabawa

Strach

CJ- coś się stanie jej rodzinie, przyjaciołom i Toko przez jej pomysł i nie tylko.

Sora- coś się stanie jej rodzinie i przyjaciołom. Boi się też wrogów PP, huraganów i tornad.

Hershel- coś się stanie jego rodzinie, Carlise i przyjaciołom. Boi się też wszystkiego co jadowite.

Snow- coś się stanie jego rodzinie, przyjaciołom i Lei. Boi się też przemocy i tym podobne.

Bia- coś się stanie jej rodzinie, przyjaciołom i Bearowi. Boi się też burz wszelkiego rodzaju, tornad, wrogów PP, twardzielek z PP, przemocy i tym podobne.

Dubbing

Wersja angielska CJ jako szczeniak - głos Danielle z Zakochanego Kundla

Wersja polska CJ jako szczeniak - głos Danielle z Zakochanego Kundla w wersji polskiej

Wersja angielska Sora jako szczeniak - głos Anette z Zakochanego Kundla

Wersja polska Sora jako szczeniak - głos Anette z Zakochanego Kundla w wersji polskiej

Wersja angielska Hershel jako szczeniak - głos Chapsa z Zakochanego Kundla

Wersja polska Hershel jako szczeniak - Igor Borecki

Wersja angielska Snow jako szczeniak - głos Kiona z serialu Lwia Straż

Wersja polska Snow jako szczeniak - Kuba Jankiewicz

Wersja angielska Bia jako szczeniak - głos Colette z Zakochanego Kundla

Wersja polska Bia jako szczeniak - głos Colette z Zakochanego Kundla w wersji polskiej

Ciekawostki

 1. Są najliczniejszym rodzeństwem (jak na razie) na tej wiki.
 2. Bia jest zakochana w Bear'u. Nie wie, że piesek odwzajemnia jej uczucia. Jest speszona w jego towarzystwie.
 3. CJ odgrywa rolę dowódcy, prowadzi swoje rodzeństwo i jest gotowa za nie zginąć.
 4. CJ uwielbia przygody i co rusz pakuje się w tarapaty, co jest utrapieniem dla jej rodziców. Ma ona dużo z matki, tak jak ona nie boi się mówić co myśli.
 5. Hershel jest najbardziej podobny do taty z rodzeństwa, a Bia jest najbardziej podobna do mamy z rodzeństwa.
 6. Pełne imię CJ brzmi Colette Jane. Zazwyczaj rodzice mówią do niej pełnym imieniem gdy sunia nie zachowuje się poprawnie lub tym podobne.
 7. Mieszkają z mamą, a Minimus odwiedza ich praktycznie codziennie.
 8. CJ i Leia to BFF, tak jak Bear i Snow.
 9. Snow podkochuje się w Lei, ale jest zbyt nieśmiały, by jej to powiedzieć.
 10. Sora i Hershel tworzą duet i rzadko widać ich oddzielnie. Urodzili się też obok siebie.
 11. CJ podkochuje się w Toko, lecz będzie się wypierać tego jak tylko może.
 12. W kolejności urodzenia: CJ, Sora, Hershel, Snow i Bia, co czyni ją najmłodszą.
 13. CJ chce być pilotem, tak jak jej mama i szkoli się u niej. Uwielbia czuć ten pęd w futrze.
 14. Sora chce być leśnikiem, tak jak Cayenne i Hope. Uczy się u nich, a także trochę u Eco.
 15. Imię Snow'a oznacza dosłownie Śnieg. Został tak nazwany dlatego, że jego futro jest jasne.
 16. Hershel jako jedyny z rodzeństwa ma piegi po ojcu.
 17. Na początku myślano, że Bia jest lustrzanym odbiciem Anette, lecz gdy otworzyła oczy, to okazało się, że ma je po Minimusie. Tylko to różni ją od mamy.
 18. CJ i Bia mają piękne głosy podobnie jak ich mama i uwielbiają śpiewać. Sora niezbyt.
 19. Snow jest bardziej spokojny i często spędza czas z Bią, a ona z nim. Tworzą duet.
 20. Bia jako jedyna z rodzeństwa nie ma grzywki.
 21. Snow nie wie kim chce być w przyszłości, jest rozdarty pomiędzy budowniczym i ekologiem, a strażakiem.
 22. Sora kochała Twilighta, ale teraz już nie. Zdecydowała się pozostać na razie sama, cieszy się przebywaniem z rodziną i przyjaciółmi.
 23. Debiutują w pierwszym odcinku cyklu Nieopowiedziane historie pt. Nowe pokolenie.
 24. CJ została nazwana po swojej cioci Colette.
 25. Hershel nie wie co chce robić w przyszłości, nie ma koncepcji.
 26. Hershel zakochał się w Carlise, po tym jak ją zobaczył bawiącą się w parku.
 27. Hershel uczy się strzelać z łuku u Faith. I powoli zaczyna dochodzić do perfekcji. Obecnie potrafi wyjąć, załadować i wystrzelić strzałę w ciągu pięciu sekund. Trafia do celu dziewięć na dziesięć.
 28. Bia szkoli się na,, kurierkę" czyli agentkę i dyplomatkę w jednym u swojego taty.
 29. Snow jest niższy od Lei sześć centymetrów, ale wcale mu to nie przeszkadza, tak jak i jej.
 30. Choć CJ i jej rodzeństwo jest dużo młodsze od większości szczeniaków takich jak Scott, Scotty, Mufin, to CJ nie przeszkadza być tą dowodzącą i gdyby kiedykolwiek wszystkie szczeniaki i nastolatkowie byli w niebezpieczeństwie to CJ chroniłaby pierwsza resztę, a nie na odwrót. Podobnie Leia.
 31. Są w wieku dużych dzieci. Nie są nastolatkami, nawet wczesnymi, są przed tym. Ich wiek plasuje się około 9/10 ludzkich lat.


Galeria

Advertisement