Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Bone to samiec Buldoga Angielskiego. Jest liderem swojej bandy, czyli Bandy Bone'a. Mieszka w Zatoce Przygód i jest wrogiem Psiego Patrolu.

Wygląd

Bone to masywny, dobrze zbudowany przedstawiciel swojej rasy. Dzięki temu sprawia wrażenie znacznie większego. Wzrostem jest w maksymalnej granicy. Całe futro Bone ma w kolorze brązowym. Na czole ma plamkę, która jest ciemnobrązowa. W tym kolorze dwie plamki, jedną na górze i drugą na dole, ma na prawym uchu. Zakończenie ogona psa jest też ciemnobrązowe. Nos ma szary. Na górnej szczęce po prawej ma dwie blizny. Tak jak u każdego Buldoga wystają mu dolne kły. Na lewej tylnej łapie ma blizny. Oczy pies ma fioletowe.

Charakter

Pies zazwyczaj jest bardzo oschły, zimny, nienawidzi kiedy coś nie idzie po jego myśli. Wymaga bezwzględnego posłuszeństwa. Jako lider swojej bandy potrafi słuchać problemów jej członków. Mimo to czuć od niego charyzmę, a sam Bone swoim agresywnym zachowaniem sieje respekt. Obmyśla dobre plany. Nie ma problemu z nawiązywaniem sojuszy z innymi wrogami Psiego Patrolu. Bone jest strasznie terytorialny i może zagryźć za postawioną łapą tuż na jego granicy. Pies jest wybuchowy i porywczy. Nie znosi gdy ktoś nie wywiązuje się z obietnic. Robi się wtedy nerwowy i nie zawaha się zaatakować. Pies gdy coś go denerwuje lub ktoś mówi z ironią. W kryzysowych sytuacjach zachowuje powagę. Nie będzie po nim widać, że przejmuje się kryzysem. Bone jest kłamliwy, potrafi wmówić bardzo wiarygodne kłamstwo. Każdy myśli, że serce ma z lodu. Po części to prawda nie będzie nawet wzruszony gdy będzie widział dużo krwi. Chociaż jedynym psem dla którego Bone jest czuły, ciepły i opiekuńczy to jego dziewczyna, Starling. Często bierze jej zdanie pod uwagę, tak jak jego zastępcy. Nienawidzi Psiego Patrolu całym swoim sercem, pragnie ich unicestwienia lub osłabienia. Jeśli plan dotyczy aby im zaszkodzić do Bone odpowie na wezwanie. Dobrze kooperuje z innymi. Kiedy słyszy o Psim Patrolu wzdryga się i często obraża ich.

Umiejętności

Bone jest silny, najsilniejszy w swojej bandzie, wykorzystuje do tego jego mocne szczęki. Obmyśla dobre plany. Potrafi polować, jednak nie wykorzystuje tej umiejętności często. Można powiedzieć, że bardzo rzadko. Świetnie się kamufluje. Dobrze kłamie.

Rodzina

 • Rodzice-nie pamięta.
 • Rodzeństwo- nie pamięta.
 • Starling- dziewczyna.

Dubbing

 • Wersja angielska- Jess Harnell.
 • Wersja polska- Paweł Tartanus.

Banda Bone'a

Czyli stado psów mieszkające razem z nim na ich terytorium. Można zgłaszać się i robić członków.

Przywódca- Bone

Zastępca-  Sam

Medyk- Bandit

Wojownicy-

 1. Luga
 2. Starling

Łowcy

 1. Evil
 2. Xeris

Patrolowi (tak jak w Bandzie Drake'a, psy chodzące na patrole graniczne)

 1. Emilia

Opiekunki- (jak w wrogiej bandzie, sunie mające,zajmujące się młodymi oraz będące w związku i jakby co partnera pisze się w komie pod blogiem)-

 1. Starling

Biografia

Bone urodził się w strefie podmiejskiej. Ze względu na to, że jego rodzeństwo było wyjątkowo liczne, a rodzice żyli na ulicy postanowili, że zostaną z nimi dopóki nie nauczą się chodzić. Młody Bone walczył często z rodzeństwem o pożywienie. Po jakimś czasie otworzył oczy i próbował uczyć się chodzić. Mocno rywalizował z jego bratem. Dlatego chciał być pierwszy. Pewnego dnia bez chybotania się na boki przeszedł obok rodzeństwa i jego rodziców. Tej nocy jego rodzice z dużym żalem wzięli jego i schowali w kartonie z dala od ich kartonów. Po przebudzeniu się Bone był przestraszony. Na początku nie wiedział jak sobie poradzi, a ze zdobywaniem jedzenia miał problemy. Gdy podrósł nauczył się, że życie na ulicy wymaga aby było się twardym. Pies uznał, że bycie dobrym nie opłaca mu się. Szybko uwydatniał swoje negatywne cechy i je podkręcał. Kiedy dorósł działał już na swoją łapę. Wędrował dużo. Podczas jego podróży napotkał psa, o imieniu Sam. Obydwoje zaprzyjaźnili się i razem podróżowali. Podczas ich podróży natrafiali na różne psy. Gdy było ich dużo Bone założył swoją bandę. Zawędrowali do Zatoki Przygód. Zajął miejsce w jednej z alejek. Gdy poznawali swoje terytorium, spotkali drugą psią bandę na patrolu. Między nimi doszło do spięcia granicznego. Pewnego razu nawet Bone spotkał Drake'a. Oba psy stoczyły walkę. Rottweiler sprawił, że na górnej wardze Bone'a zostały blizny. Szybko też Bone ze swoją bandą poznali Psi Patrol, których znienawidzili. Podczas patrolu zimą, Bone zauważył, że na jego terenie pojawił się pies. Z początku wściekł się i zaczął podejrzewać Bandę Drake'a. Piesek zobaczył głodującą suczkę, spodobała mu się i kazał ją zabrać do swojego obozu. Tam została opatrzona. Suczka była mu bardzo wdzięczna, gdyż była bliska śmierci. Kiedy była zdrowa pokazała swoje umiejętności bitewne. Została członkinią bandy. Po jakimś czasie on i Starling zostali parą.

Lubi

 1. Zło.
 2. Walki.
 3. Uprzykrzać życie Psiemu Patrolowi.
 4. Uprzykrzać życie Bandzie Drake'a.
 5. Wrogów Psiego Patrolu.
 6. Słone rzeczy.
 7. Gorzkie rzeczy.
 8. Złoto.
 9. Spędzać czas z Starling.
 10. Bezpieczny teren.
 11. Gdy nikt nie narusza granic.
 12. Władzę.
 13. Posłuszeństwo.

Nie lubi

 1. Psiego Patrolu
 2. Dobra
 3. Gdy Starling jest smutna
 4. Gdy Starling coś grozi
 5. Bandy Drake'a
 6. Drake'a
 7. Zdrajców
 8. Naruszania terenu
 9. Gdy ktoś przekracza jego granice
 10. Poczucia bezkarności
 11. Nieposłuszeństwa
 12. Sherie
 13. Pax'a

Strach

 1. Starling coś się stanie

Hobby

 1. Siłowanie się
 2. Ćwiczenie jego szczęk
 3. Ćwiczenia w terenie

Ciekawostki

 1. On i Starling są parą.
 2. Ma 40 cm wzrostu.
 3. W swojej bandzie jest najsilniejszy.
 4. Najgorszymi jego wrogami są: Banda Drake'a i Psi Patrol.
 5. Głównie nie lubi Psiego Patrolu z dwóch powodów: pierwszy to taki, że są dobrzy, drugi zaś, że są sprzymierzeńcami Bandy Drake'a.
 6. Po walce z Drake'iem na górnej wardze i lewej tylnej łapie zostały mu blizny.
 7. Nigdy nie przepadał za swoim bratem, dlatego jego jako pierwszego postanowił zapomnieć.
 8. On i Sam są najlepszymi przyjaciółmi.
 9. Zanim poznał Starling podkochiwał się w Ludze.
 10. Jedynymi wrogami Psiego Patrolu, z którymi Bone pracowałby w przymusie, oraz tych których nie lubi są: Pax oraz Sherie.
 11. Za sprawą meteoru ma moc rozgrzewania podłoża do czerwoności.
 12. Jego typ osobowości to: ISTP.

Galeria Bone'a

Advertisement