FANDOM


Witam , witam

Oto zbiór informacji o organizacji agentów . Można również zgłaszać w komach swoje przyszłe OC. Do złego odłamu. Należy napisać imię,płeć,rasę i funkcję (z wypisanych poniżej). Tutaj poza wspomnieniem też innych oddziałów głównie skupię się na złej Lidze , oddziału psów.

Krótki opis

Liga składa się z agentów . Tak jak napisałam powyżej . Są dwa odłamy . Pierwszy . Dobra ,pozostała wierna Królowej i samemu państwu . Pilnują ogólnego bezpieczeństwa oraz mają różne misję . Pomagają oraz chronią. Jest też drugi odłam . Ten zaś jest kompletnie inny . Przeciwko władzy. Urządzają zamachy i ataki na ważne persony bądź miejsca . Pragną zemsty za wydarzenia powiązane z przeszłością . Na dodatek każdy odłam ma dwie grupy . Część psią oraz ludzką.

Przywódcy

Każda grupa ma swoich przywódców . Zaczynając od dobrej Ligi . Grupą ludzi dowodzi anglik Cornell Brocklen . Blondyn o niebieskich oczach . Ma 21 lat . Pozytywny i pełen chęci do pracy . Zaś oddziałem psim dowodzi Kinay , pies rasy Bernardyn . Zaś w złej Lidze grupie ludzi dowodzi Kendall Robertson , szkot o jasno-brązowych włosach i ciemnych brązowych oczach , twardy i zimny . Jest właścicielem znanego nam już lidera oddziału psów . Akro.

Historia

CDN

Agenci 

Psy należące do oddziału Akro to psy które albo przeszły do ich strony podczas rozpadu bądź wstąpili w szeregi bo pragną zemsty.Takim przypadkiem jest na przykład Nadria. Z Ligą szansę na dokonanie zemsty rosną bardzo. Członkowie nie muszą umieć tkać żywiołu. Mogą być zwyczajnymi psami . Na obroży noszą znak. Ten nie ma korony . Znak z nią jest zarezerwowany dla najwyższego kręgu oraz dowódcy. Każdy agent ma zawsze pod ręką nawet najmniejszą broń.

Baza

Ta Liga ma wiele baz rozsianych po całych Wyspach Brytyjskich . W bazach są zawsze kopie dokumentów . Więc gdy aktualna kryjówka zostanie wykryta to można w tej chwili przeprowadzać się do niej . Dlatego trudno ostatecznie pokonać Ligę. W bazie jest centrum dowodzenia. To wielkie pomieszczenie z wielkim ekranem na przodzie . Na środku są biurka oraz komputery . Tam pracują agenci . Biuro lidera jest na uboczu . Tam zazwyczaj przesiaduje Akro . W składzie broni jak sama nazwa mówi są bronie . Wielka biblioteka akt i dokumentów również jest na uboczu. W bazie też każdy agent ma swój mały ale przytulny pokój .

Bazy jakie miała Liga

  1. Pierwsza : Wejście poprzez tajny właz w Big Benie . Tunel prowadził do bazy . Ostatecznie została wykryta przez Sarah a potem zbadana przez Team Flurr. Obecnie jest w stanie zniszczonym .
  2. Druga: Znajdowała się na samym końcu Londynu . W dawnym hotelu i składu towarów . Została odkryta przez Flurr a potem wybuchła niszcząc wszystko
  3. Trzecia: Niedaleko Fort William . Po części zlokalizowana przez Carrie . Zwiedzana przez Kashę . Zniszczona przez Flurr a następnie doszczętnie spalona przez Tavasz poprzez "przypadkowy" pożar
  4. Obecnie nie znana jest lokalizacja obecnej bazy . Jest bardzo dobrze ukryta i nie ma żadnych poszlak .

Krąg

W każdej Lidze , w każdej grupie . Jest krąg najwyższy . Przewodzi tam lider . Krąg do głównie najbliższe osoby dowódcy . Doradcy jego . Planują tam głównie akcje i dalsze posunięcia. Zgrupowanie nie ma wyznaczonej ilości członków . Czy wejdzie się do kręgu to jest kwestia nie pewna . Długa droga raczej . Też zależy od lidera i jego stanowiska co do zaufania . 

Funkcje

Wynalazcy Vinny'ego

To ci którzy projektują nowe bronie. Najczęściej psy miejące tą funkcję są bardzo dobrymi naukowcami. Zazwyczaj przesiadują w labolatorium i w składzie broni . 

Strażnicy Ned'a

Strażnicy jak nazwa mówi cdn

Grupa do akcji Lix

cdn

Grupa wywiadowcza Taga

cdn

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.