FANDOM


Elo, elo 3 2 0!

Dzisiaj będziemy rozmawiać o hodowli skunksów, pewnej Czeskiej suczki, Piny. I każdy skunks z chodowli nosi samochodowy odświeżacz powietrza z różnymi wzorkami, dzięki czemu możemy rozpoznać które skunksy są z hodowli. Oraz skunksy mogą mieć różny zapach, lub po prostu go nie mieć. Poza tym to już chyba napisałam 2 blogi w 1 dzień xd

Skunksy z hodowli

Moje OC

  • Spitz - Chłopak Chilli oraz najzwinniejszy skunks z hodowli. Ma atramentową sierść z  białymi pręgami po bokach. Nosi czarną kolczastą obrożę z niebieskim samochodowym odświeżaczem powietrza z białą śnieżynką po środku. Szaleje za mocnymi akcjami.
  • Collie - Ciemno-brązowo-rudy skunks z białymi pręgami po bokach. Brat Spitz'a, oraz Kashny. Na jego odświeżaczy powietrza jest znak dębu. 
  • Rand - Ojciec Spitza, Colliego i Kashny, oraz mąż Kalyi. Ma czarną sierść z białymi pręgami. Nosi ciemnoniebieski odświeżacz powietrza ze znaczkiem sześcioramiennej gwiazdy po środku. 
  • Kalya - Matka Spitza, Colliego i Kashny, oraz żona Randa. Ma fioletową sierść z białymi pręgami. Nosi różowy odświeżacz powietrza ze znaczkiem serca.

Wasze OC

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.