FANDOM


UWAGA!

Mag burzy to mój pomysł, dlatego aby go stworzyć trzeba mnie spytać o zgodę! Sam pomysł magów żywiołów należy do ^^ToyFreddy^^1/Wilczeqq. Gdybyście chcieli takiego stworzyć i wyrażę zgodę to napisać trzeba w komach imię, rasę, płeć.Grupa Burzy

Psy, które są magiem burzy wywodzą się bezpośrednio z Grupy Burzy, albo ich rodzice/ przodkowie się z niej wywodzili. Mieszkają oni w górskich kotlinach w domkach. Są one bardzo trwałe. Często znajdują się przy jeziorach.

Moc

Jak sama nazwa mówi, psy te władają żywiołem burzy, który jest nieposkromiony. Często nieprzewidywalny. Potęga burzy zależy wyłącznie od stanu emocjonalnego psa, woli. Mogą to być lekki burze, które przelotnie po grzmi, przelotne opady deszczu wystąpią, silniejszy wiatr. Lekko silniejsze dają grad, silny wiatr, małe tornada liczniejsze wyładowania. Mogą wytworzyć silniejszą, która może stać się super-komórką, tornado, silny wiatr. Najgorzej jest gdy wpadną w szał. Generują ekstremalnie silne wiatry, nawet prostoliniowe i inne zjawiska z nimi związane. Wtedy zostawiają niewyobrażalny pas zniszczeń. Mogą też generować dowolnego rodzaju pioruny po liniowe aż po paciorkowe i kuliste. Wtedy mogą skierować wyładowanie w dowolne miejsce.  Dodatkowo magowie burzy mogą korzystać z energii potencjalnej zalegającej nad obszarem.

Burza


  • Potrafią spojrzeć się w niebo i tupnąć łapą aby wywołać burzę.
  • Zależnie od stadium emocji burza sama generuje siłę.
  • Mogą udrzyć piorunem gdziekolwiek zechcą, wystarczy że tylko wyciągną łapę.
  • Potrafią wykorzystać nagromadzoną energię potencjalną (CAPE) i wywołać burzę.


Mieszanki


Czasem jeden mag burzy może władać innym żywiołem przez to, że jego rodzice byli nimi. Są one rzadkie, ale się zdarzają. Mogą być to:

  • Mag burzy i wiatru- jeśli już występują najbardziej popularna mieszanka. Wtedy moce związane z wiatrami prostoliniowymi są bardzo bardzo ekstremalnie potężne.
  • Mag burzy i wody- zdarza się trochę rzadziej. Potrafią generować trąby wodne.
  • Mag burzy i ognia- bardzo rzadkie wtedy po każdym piorunie mogą generować pożar.
  • Mag burzy i ziemi- prawie ich nie ma, ale jak są to używają mocy oddzielnie. Mimo to gdy uderzy piorun, w ziemi powstaną szczeliny"- ten pomysł z piorunem i szczelinami został wymyślony przez

Użytkownik:Wilczeqq


 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.