FANDOM


Nwm, czy jesteście za, ale co Wy na to, aby zrobić Kocią Katastrofę 2, w której będą odpowiedniki naszych postaci,  czy może do Kociej Katastrofy (1 chodzi mi o tą w show) . I zrobić kocio-katastrofowe odpowiedniki piesków stąd?

OC


Krótko o postaciach

Kotka Patty

1534709288195

Pina-medyk w kociej katastrofie 2. Przeciwieństwo Patty. Jest patrolową damą. Energiczna, jednak nie znosi mieć uciapanego futerko. Kocha kobiece rzeczy. 

Zia

1534758344105
Zia-kotka nie ma psiego odpowiednika. Kotka uważana za najpiękniejszą przedstawicielkę swego gatunku na świecie. Jest policjantką. Może i jest kobieca, jednak nie brak jej cech takich jak:odwaga, energiczność i pomoc (swoim).  Nie przeszkadza jej błoto czy piach.

Kotka Kasha

Kasha as catastrophe crew kitten

Kashi- kotka z Kociej Katastrofy 2. Przeciwieństwo Kashy. To jedna z dam. Nosi makijaż. O dziwo ma na łapce numer 22, ale tak naprawdę nie ma mocy. Kotka lubi spędzać godziny nad futrem, oraz strachliwa, lubi siedzieć w miejscu. Nie nawidzi mokrego futra. Jest w 100 % kobieca.
Kotka Dilara

Dilara as catastrophe crew kitten

Dali- kocica z Kociej Katastrofy 2.Przeciwieństwo Dilary.Lubi kobiece rzeczy. Do tego leniwa, co prawda, gdy jej potrzeba zawsze stawia się, ale robi to z wielkiej łaski! Bardzo nie lubi ekstremalnych rzeczy!

Kotka Victoria 

Victoria as catastrophe crew kitten
Vica- kocica z Kociej Katastrofy 2! Przeciwieństwo Victorii. Nie straszne jej wyzwania. Lecz trochę jest kobieca. Chętnie uprzykrza życie PP. Trochę dama, trochę kobieca. Czasem lubi mieć mokre lub brudne futro.
Kot Gray  

Gray as catastrophe crew cat
Gary- to kocur nalezy do Kociej Katastrofy 2! Jest przeciwieństwem Gray'a. O dziwo nie jest w ogóle bogaty! Ani najprzystojnieszy! Lubi uprzykrzać PP życie, jest wredny. Nie lubi psów jak i mokrego futra. Pomaga tylko reszcie Kociej Katastrofy.
Kotka Deve           

DEVE THE CAT

Dev- otka jest połowicznym przeciwieństwem Deve, jest w połowie twardzielką, a w połowie panienką, nie ma nic przeciwko wodzie ale nie lubi błota, ani zbyt wymagającej roboty.Jest lekką podrywaczką ale bez przesady kotka jest w miare mądra jednak żadko to wykorzystuje.


Kotka Snowy

Snowy as catartophe crew kitten
Snibi- kotka należąca do Kociej Katastrofy 2. Jest przeciwieństwem Snowy. Niezbyt lubi pomagać, jeżeli już to swoim. Do tego raz leniwa, raz energiczna. Zadziorna. Czasem lubi po dramatyzować. Nie lubi nie pogody.Kotka Martine

Kocia Martine

Czyli inaczej: Catine

Catine- kotka rasy angora turecka, należąca do Kociej Katastrofy. Jest przeciwieństwem Martine. Chętnie dokucza Psiemu patrolowi. Bardzo lubi flirtować z innymi kotami, nieważne czy to kocury czy kotki. Najczęściej flirtuje z Patty lub Dilarą, jednocześnie denerwując kocią wersję Killena oraz Zorro. Jej flirt często się nie udaje. Jest chamska. Nie cierpi skunksów, przez to że najczęściej jest przez nie spryskiwana i musi się myć, czego nie cierpi najbardziej. Podobnie jak Martine jest bardzo szybka. 

Kotka Milaria

15631819088513490154734982772661
Miria- kotka jest przeciwieństwem Milarii. Nienawidzi biegać. Jest typem samotnika. Rozmawia tylko z najbliższymi przyjaciółmi. Lubi dbać o futerko, malować się i inne typowo dziewczęńskie zachowania. Nie lubi pomagać. Pomaga tylko reszcie kociej katastrofy, ale i tak robi to nie chętnie. Prawdziwą przyjemnością jest dla niej niszczenie życia PP. Wcale nie jest silna! Jest BARDZO LENIWA! Robi coś tylko pod przymusem. Jest typową panienką.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.