FANDOM


Witum XD To tak, jest to projekt oraz opis drugiej ulicznej bandy, będącej wrogami Psiego Patrolu oraz Bandy Drake'a, czyli Banda Bone'a. Każdy może stworzyć członków tej bandy, ale trzeba napisać w komach zgłoszenie, lub na priv.


Członkowie

Przywódca- Bone

Zastępca-  Sam

Medyk- Bandit

Wojownicy-

 1. Luga

Łowcy

 1. Evil
 2. Xeris

Patrolowi (tak jak w Bandzie Drake'a, psy chodzące na patrole graniczne)

 1. Emilia

Opiekunki- (jak w wrogiej bandzie, sunie mające,zajmujące się młodymi oraz będące w związku i jakby co partnera piszę się w komie)-


Terytorium

Jego tereny znajdują się na obrzeżach Zatoki Przygód. Ich granica biegnie od leśnej polanki, przy niej jest wiele ceglanych domów i uliczek a teren kończy się przy jednej z uliczek gdzie dwie strony dzieli siatka. Tam też jego teren spotyka się z terenem Bandy Drake’a.


Opisy stanowisk

 • Przywódca- to stanowisko obejmuje Bone. Stworzył on tę bandę. Czuwa nad wszystkim funkcjami oraz jej życiem. Tak jak każdy lider podejmuje w jej sprawie decyzje.
 • Zastępca- zastępuje lidera w razie jego nieobecności czy to w obozowisku czy na polu walki. W razie śmierci ma upoważnienie do objęcia roli. Jest taką prawą ręką przywódcy, doradza dos często.
 • Patrolowi- wychodzą oni na patrole graniczne. Często też wysyłani są by zbadać teren.
 • Łowcy- są ważną częścią bandy, bo odpowiadają za jej wyżywienie. Potrafią jako nieliczni w bandzie polować. Często łowią zwierzynę parę razy dziennie w pobliskim lesie.
 • Wojownicy- wysyłani są na walki. Są to dobrze wyszkoleni członkowie bandy. Oprócz tego pomagają w różnych akcjach takich jak kradzieże. W razie niebezpieczeństwa bronią bandy.
 • Medyk- na jego barkach spoczywa zdrowie bandy. Głównie polega jego praca na opatrywaniu ran. Rzadko kiedy musi zmagać się z chorobami, ale i w tej dziedzinie ma doświadczenie.
 • Opiekunki- te suczki mają partnerów. Gdy spodziewają się szczeniąt zostają w obozie i ich pilnują. Czasem gdy jakaś matka musi gdzieś pójść to inna zajmuje się jej miotem.Jak wyglądają legowiska?

Legowiska podobnie jak u Bandy Drake'a mają w kartonach. Jednakże niektórzy mają je dodatkowo wyłożone kocami, czy prześcieradłami, jeżeli się jakieś znajdą. Sam lider, śpi w dość szerokim kartonie, który od góry zasłonięty jest dachem. To chroni go przed zamoknięciem. Wszyscy członkowie mają kartony ustawione pod dachami by nie zamokły. Mimo to najszersze i największe jest legowisko medyka.Wróg

Do wrogów bandy z którymi zmagają się na co dzień należy Banda Drake'a gdzie dochodzi często do utarczek między nimi. Chodzi głównie o rywalizację i chęć pozbycia się drugiej bandy. Kolejnym wrogiem bandy jest Sherie suczka nie raz ich wykiwała co mają jej za złe. Dochodzi do spięć między nimi. Tak samo jak suczka wrogiem bandy jest Pax z którym dochodzi do spięć. Większym wrogiem bandy Bone’a jest Psi Patrol, których nienawidzą! Zrobią wszystko aby utrudnić im życie czy zagrozić.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.