FANDOM


Witajcie chciałabym w tym blogu umieścić wszystkie najważniejsze informacje związane z wikią.

Zacznę może od tego ,iż zamierzam zmienić nazwę wiki na ,,Psi Patrol Wg Fanów. Nwm czy nazwa się podoba. Chciałabym też połączyć Psi Patrol Wymyśone Postacie opowiadania wiki w jedną wiki. Za zgodą Karmy ,jeżeli by się zgodził otrzymała by ode mnie funkcje administratora i biurokraty.

Drugą warzną sprawą są hejterzy. Ostatnio przybywa ich coraz więcej a co najgorsze ,że to jedna i ta sama osoba. Sprawdzałam adres IP. Tu info dla adminów-proszę abyście blokowali takowe osoby. A dla użytkowników rada nie przejmujcie się nimi :)

Dalej to są obrazki. Proszę ,aby dawać obrazkom jakieś nazwy a nie np 13382726272&.png wtedy taki obrazek jest łtwiej wyszukać :D Postaram się zmienić nazwy wszytkim obrazkom. I prosiłabym o dodawanie do obrazków praw autorskich aby uniknąć rekolorów lub odrysowwywań. W najbliższym czasie postaram usunąć obrazki ,które były na wiki od początku jej założenia. 

Dalej to strona główna. Jeżeli ktoś ma na nią pomysł prosiłabym o zgłoszenie się na moją tablicę.

Teraz przejdę do funkcji biurokratów i administratorów. Chciałabym aby adminami i biurokratami na tej wiki były najaktywniejsze osoby...czyli Julczydlo i Chye. Karma narazie otrzyma moderatora czatu.

Dalej to regulamin. Chciałabym porozmawiać z adminkami w sprawie regulaminu. Macie może konto np na jakiejś grze lub na FB? Nie chodzi mi o wasze prawdziwe konta bo sama posiadam tak jakby z moją wcześniejszą nazwą na wiki :). Tam porozmawiałybyśmy w sprawie regulaminu.

I teraz pytanie do was...czy rezygnujemy z relacjii postaci? Postaci brzybywa coraz więcej a no napiszę szczerze ,na angielskiej wiki nie ma relacji (no jak już to są to pojedyńcze pieski) i nie ma tego zamieszania xD Napiszcie co o tym sądzicie. Np jakbyśmy chcieli "połączyć" nasze postace do przedyskutujemy to na naszych tablicach.


Zdecydowałyśmy co do relacji. Otóż ich nie będzie. Jeżel ktoś chce może napisać relacje z pieskami z ,którymi postać się lubi. Ale to tylko max 5 relacji (Chodzi o 5 relacji z pieskami). Od teraz inni mogą tworzyć shippy z prawdziwymi pieskami z psiego patrolu. Ale pamiętajcie! Piesek który jest np synem Rocky'ego a jego mamą jest np Roxy nie może znać się z córką Rock'ego której mamą jest np.Adelle xD To by było dziwne....

Więc tak piszcie w komentarzach ,które wasze OC chcecie usunąć (nie musicie).

Proszę aby te najważniejsze sprawy pisać na waszych blogach. Strony ,które nie są o opowiadaniach piosenkach czy OC będą usuwane.

Usuwam niepotrzebne komentarze z stron.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.