Billy.png.png

Billy-(a właściwie Billy Thomas Sliver) Piesek rasy owczarek niemiecki. W psim patrolu jest uczniem Patty, szkoli się na medyka. Nie pamięta swojej rodziny i cały czas dąży do celu by ją poznać.

Wygląd

Charakter

Billy to na codzień rozbrykany i wesoły szczeniak. Uwielbia spędzać z kimś czas. Nieznosi samotności, wtedy po prostu zaczyna płakać. Bardzo kocha wszystkie pieski z psiego patrolu. Odnosi się do nich z szacunkiem. Ma dobre relacje z innymi szczeniakami. Bardzo szybko się uczy. Co do relacji z łajką jakucką, jest dla niego jak siostra. Kocha ją i o nią dba. Jest w stanie dla niej poświęcić życie tak samo jak ona dla niego.

Umiejętności

Cytat1.png Ten malec jest jak tornado. Pochłania wiedzę z niezawrtoną prędkością! Nim się obejrze zostanie medykiem nawet lepszym od nas wszystkich! Cytat2.png
Patty do Dilary o Billy'm

Jest dość szybki. Ma sokoli wzrok i bardzo dobry słuch. Jest dość silny jak na szczeniaka. Ma ostre kiełki które nie raz poraniły Patty podczas zabawy...

Biografia

Tutaj możecie wybrać:Ciekawostki

  • Podczas zabawy w prawda czy wyzwanie, został zapytany przez Scott'a co gdyby był starszy i spotkał Patty. Billy odpowiedział, że nawet wtedy nigdy by się w niej nie zakochał, jednak dalej pozostali by w relacji brat-siostra.
  • Jest dość przystojnym szczeniakiem.
  • Zakochana jest w nim Noel, jednak to miłość bez odwzajemnienia.

Cytaty

Cytat1.png Jeżeli choćby jeden włos spadnie z jej głowy nie zawaham się zaatakować. Cytat2.png
Billy do Rock'a
Cytat1.png Na pomoc biegne już, Billy jest tuż tuż! Cytat2.png
Jego cytat podczas nauki

Dubbing

Wersja Polska-

Wersja Angielska-

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.