FANDOMOpis

Bekter to nastoletni samiec rasy Syberian Husky, w Psim Patrolu jest ratownikiem górskim i odśnieżaczem dróg. Dawniej był strażnikiem jajka Fabrze. Samczyk jest zakochany w Nani.

Wygląd

Piesek ma białą sierść w rude łatki. Większość jego sierści jest koloru białego w rude łaty, które są rude łaty. Ma je min, na lewej przedniej łapie, plecach, głowie i czubku ogonka. Oczy ma w kolorze brązowy. Pod okiem prawym ma miniaturową rudą ,,łzę" a na od pyska ma biały ,,świerk". Ma bardzo masywne i dobrze umięśnione ciało. A futro posiada bardzo miękkie i puszyste.

Charakter

Psiak na co dzień jest przyjacielski, miły, wesoły, odważny, lojalny. Lubi dobrą zabawę i wygłupy, lecz zazwyczaj nie jest ponury, lecz nie należy do takiego typu piesków co wygłupiają się na każdym kroku. Nie boi się ciężkich i ryzykownych zadań a powierzone mu prace traktuje bardzo poważnie. Chętnie spędza czas z Psim Patrolem a ja przyjeżdżają jego przyjaciele to i z nimi. Lubi rano wstawać, zatem często podczas zimy rano odśnieża drogi Zatoki Przygód. Kocha mrozy i śnieg. Lubi wycieczki i wędrówki. Bardzo kocha swoje rodzeństwo i często wydaje się, że mimo jego humoru jest najpoważniejszym z nich. Możliwe, że dlatego został według nich szefem tamtej grupy. Kiedy był strażnikiem jajka do obcych zachowywał niezdrowy dystans i traktował wszystkich chłodno, i był bardzo dyskretny i cichy. Gdy miał go pilnować mógłby zginąć, ale by nic mu się nie stało. Kocha bardzo mocno swoje rodzeństwo i darzy ich dużą miłością, zaufaniem i szacunkiem. Jeżeli chodzi o Nani to stara się by nic jej złego nie spotkało, czasem staje się zbyt opiekuńczy, ale to wszystko z powodu, że martwi się o nią. Bardzo mocno jest w niej zakochany, lecz boi jej się tego wyznać. Mimo to jest romantyczny, gotów oddać życie. Chętnie z nią spędza czas i stara się by była w jego towarzystwie szczęśliwa. Co do wrogów Psiego Patrolu nie lubi ich i nie ufa im. Gdy komuś coś zrobią staje się pyskaty, agresywny i gotowy by przywrócić ich do pionu. Piesek gdy ma zły dzień chodzi markotny, poddenerwowany i przez to łatwo wdaje się w kłótnie.

Umiejętności

Psiak ma dobre zdolności kamuflujące a nawet szpiegowskie! Jest wytrzymały i szybki, choć nie najszybszy. Do tego bardzo silny, w rankingu samców może jakieś trzecie miejsce a Psiego Patrolu między trzecim a czwartym. Dobrze skacze w pionie i poziomie zajmuje w tym rankingu drugie miejsce. Dobrze wspina się na drzewa oraz pływa. Jest prawie mistrzem w kopaniu dołków oraz w śniegu, a co do szybkości to prawdziwy zawodowiec. I mimo tych wszystkich zalet zdarza mu się, że nie ma dużo szczęścia nie jest patrolowym ciamajdą lecz często na lodzie chce się popisać i często się wywraca i to w nieprzyjemny sposób.

Rodzina

  • Saraja- mama.
  • Bakter- tata.
  • Batutto- średni brat, mimo to młodszy.
  • Bellami - młodsza siostra.

Dubbing

  • Wersja angielska- Jamie Foxx
  • Wersja polska- Mateusz Ceran

Cytaty


Odznaka

Jest to zaśnieżony krajobraz z błękitnym niebem i paroma padającymi płatkami śniegu.

Strój

Regularny i na misje (1)- gdy jest ratownikiem nosi miętową kurtkę z miętowo- błękitną czapką. Wokół rękawów ma niebieskie obszycie, oraz buty z hakami.

Regularny i na misje (2)- gdy odśnieża posiada zwykłą czapkę bez obszycia w kolorze miętowym, jego kurtka to raczej ciepła kamizelka w odcieniach mięta- błękit.

Mission PAW- wtedy zakłada czarno- miętowo- błękitny hełm, który posiada z tyłu wzór śnieżynki. Do tego ma czarno- miętowo- błękitny strój, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- wtedy ma miętowy hełm z dwoma błękitnymi śnieżynkami po bokach, oraz miętowo- błękitny strój, posiada wtedy brązowe na łapach buty.

Sea Patrol- posiada miętowo- błękitno- żółty hełm wraz z miętowo- błękitno- żółtym skafandrem, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- wtedy posiada biało- błękitno- miętowy hełm z przysłoną, oraz biało- błękitno- miętowy skafander. Na łapach ma szare buty, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- zakłada wtedy miętowy kaszkiet z ciemno- miętowym moro, oraz posiada miętową kamizelkę w ciemniejsze wstawki moro.

Winter Pup- na misje wtedy ma miętowy ocieplany kask z białym paskiem u dołu, natomiast posiada kaptur i miętową kurtkę z białym obszyciem przy rękawach i końcu ubrania. Posiada też czarne buty.

Mighty Pup- jego maska przypomina przy końcówkach boki śnieżynki a sama jest miętowo- biała z połyskiem. Strój ma miętowy z błękitną wielką śnieżynką na klatce piersiowej i plecach. Natomiast ma białe paski na zakończeniu stroju. Jego łapy świecą na miętowo, a jego moc to zawiej śnieżna.

Soul Patrol- wtedy jest mieszanką niedźwiedzia, rysia i kojota. Jego uszy są dłuższe, natomiast posiada bardziej brązowe niedźwiedzie futro oraz pazury, a jego reszta ma kolor futra rysia z pędzelkami na uszach.

Pojazd

Regularny i na misje (1)- wtedy ma

Regularny i na misje (2)-

Mission PAW-

Sea Patrol-

Space Pup-

Jungle Pup-

Winter Pup-

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje (1)-

Regularny i na misje (2)-

Mission PAW-

Air Pup-

Sea Patrol-

Space Pup-

Jungle Pup-

Winter Pup-

Biografia


Lubi


Nie lubi


Hobby


Strach


Ciekawostki

  1. Piesek jest najstarszy z rodzeństwa.
  2. CDN

Galeria Bektera

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.