Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Bekter to nastoletni samiec rasy Syberian Husky, w Psim Patrolu jest ratownikiem górskim i odśnieżaczem dróg. Dawniej był strażnikiem jajka Fabrze. Samczyk jest zakochany w Nani, są parą.

Wygląd

Piesek ma białą sierść w rude łatki. Większość jego sierści jest koloru białego w rude łaty, które są rude łaty. Ma je min, na lewej przedniej łapie, plecach, głowie i czubku ogonka. Oczy ma w kolorze brązowy. Pod okiem prawym ma miniaturową rudą ,,łzę" a na od pyska ma biały ,,świerk". Ma bardzo masywne i dobrze umięśnione ciało. A futro posiada bardzo miękkie i puszyste.

Charakter

Psiak na co dzień jest przyjacielski, miły, wesoły, odważny, lojalny. Lubi dobrą zabawę i wygłupy, lecz zazwyczaj nie jest ponury, lecz nie należy do takiego typu piesków co wygłupiają się na każdym kroku. Nie boi się ciężkich i ryzykownych zadań a powierzone mu prace traktuje bardzo poważnie. Chętnie spędza czas z Psim Patrolem a ja przyjeżdżają jego przyjaciele to i z nimi. Lubi rano wstawać, zatem często podczas zimy rano odśnieża drogi Zatoki Przygód. Kocha mrozy i śnieg. Lubi wycieczki i wędrówki. Bardzo kocha swoje rodzeństwo i często wydaje się, że mimo jego humoru jest najpoważniejszym z nich. Możliwe, że dlatego został według nich szefem tamtej grupy. Kiedy był strażnikiem jajka do obcych zachowywał niezdrowy dystans i traktował wszystkich chłodno, i był bardzo dyskretny i cichy. Gdy miał go pilnować mógłby zginąć, ale by nic mu się nie stało. Kocha bardzo mocno swoje rodzeństwo i darzy ich dużą miłością, zaufaniem i szacunkiem. Jeżeli chodzi o Nani to stara się by nic jej złego nie spotkało, czasem staje się zbyt opiekuńczy, ale to wszystko z powodu, że martwi się o nią. Bardzo mocno jest w niej zakochany, lecz boi jej się tego wyznać. Mimo to jest romantyczny, gotów oddać życie. Chętnie z nią spędza czas i stara się by była w jego towarzystwie szczęśliwa. Co do wrogów Psiego Patrolu nie lubi ich i nie ufa im. Gdy komuś coś zrobią staje się pyskaty, agresywny i gotowy by przywrócić ich do pionu. Piesek gdy ma zły dzień chodzi markotny, poddenerwowany i przez to łatwo wdaje się w kłótnie.

Umiejętności

Psiak ma dobre zdolności kamuflujące a nawet szpiegowskie! Jest wytrzymały i szybki, choć nie najszybszy. Do tego bardzo silny, w rankingu samców może jakieś trzecie miejsce a Psiego Patrolu między trzecim a czwartym. Dobrze skacze w pionie i poziomie zajmuje w tym rankingu drugie miejsce. Dobrze wspina się na drzewa oraz pływa. Jest prawie mistrzem w kopaniu dołków oraz w śniegu, a co do szybkości to prawdziwy zawodowiec. I mimo tych wszystkich zalet zdarza mu się, że nie ma dużo szczęścia nie jest patrolowym ciamajdą lecz często na lodzie chce się popisać i często się wywraca i to w nieprzyjemny sposób.

Rodzina

 • Saraja- mama.
 • Bakter- tata.
 • Batutto- średni brat, mimo to młodszy.
 • Bellami - młodsza siostra.
 • Nani- dziewczyna.
 • Ramo- przyszła bratowa

Dubbing


 • Wersja angielska- Jamie Foxx
 • Wersja polska- Mateusz Ceran

Cytaty

Cytat1.png Drogi muszą być odśnieżone, więc Bekter jedzie w drogę! Cytat2.png
Regularny i na misje
Cytat1.png Góry to żywioł Bekterowy! Cytat2.png
Regularny i na misje (2)
Cytat1.png Do szpiega Bektera należy misja ta! Cytat2.png
Mission PAW
Cytat1.png W powietrzu robię wiry, i każdy ratunek wygrywam! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png W wodzie chętnie łapy zanurzę! Cytat2.png
Sea Patrol
Cytat1.png Kosmiczny Bekter na międzygwiezdny ratunek! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png Nie martw się, Bekter w dżungli uratuje Cię! Cytat2.png
Jungle Pup
Cytat1.png Szybko jak chmury, Bekter na ratunek biegnie w góry! Cytat2.png
Winter Pup


Cytat1.png Potężny Bekter w zimnie uratuje Ciebie! Cytat2.png
Mighty PupCytat1.png Bekter, zimowy Soul Pup biegnie! Cytat2.png
Soul Patrol


Odznaka

Jest to zaśnieżony krajobraz z błękitnym niebem i paroma padającymi płatkami śniegu.

Strój

Regularny i na misje (1)- gdy jest ratownikiem nosi miętową kurtkę z miętowo- błękitną czapką. Wokół rękawów ma niebieskie obszycie, oraz buty z hakami.

Regularny i na misje (2)- gdy odśnieża posiada zwykłą czapkę bez obszycia w kolorze miętowym, jego kurtka to raczej ciepła kamizelka w odcieniach mięta- błękit.

Mission PAW- wtedy zakłada czarno- miętowo- błękitny hełm, który posiada z tyłu wzór śnieżynki. Do tego ma czarno- miętowo- błękitny strój, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- wtedy ma miętowy hełm z dwoma błękitnymi śnieżynkami po bokach, oraz miętowo- błękitny strój, posiada wtedy brązowe na łapach buty.

Sea Patrol- posiada miętowo- błękitno- żółty hełm wraz z miętowo- błękitno- żółtym skafandrem, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- wtedy posiada biało- błękitno- miętowy hełm z przysłoną, oraz biało- błękitno- miętowy skafander. Na łapach ma szare buty, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- zakłada wtedy miętowy kaszkiet z ciemno- miętowym moro, oraz posiada miętową kamizelkę w ciemniejsze wstawki moro.

Winter Pup- na misje wtedy ma miętowy ocieplany kask z białym paskiem u dołu, natomiast posiada kaptur i miętową kurtkę z białym obszyciem przy rękawach i końcu ubrania. Posiada też czarne buty.

Mighty Pup- jego maska przypomina przy końcówkach boki śnieżynki a sama jest miętowo- biała z połyskiem. Strój ma miętowy z błękitną wielką śnieżynką na klatce piersiowej i plecach. Natomiast ma białe paski na zakończeniu stroju. Jego łapy świecą na miętowo, a jego moc to zawiej śnieżna.

Soul Patrol- wtedy jest mieszanką niedźwiedzia, rysia i kojota. Jego uszy są dłuższe, natomiast posiada bardziej brązowe niedźwiedzie futro oraz pazury, a jego reszta ma kolor futra rysia z pędzelkami na uszach.

Pojazd

Regularny i na misje (1)- wtedy ma miętowo- błękitny wóz terenowy z oponami śnieżnymi, z tyłu ma przyczepę dla poszkodowanych.

Regularny i na misje (2)- wtedy jeździ miętowym pługiem śnieżnym.

Mission PAW- posiada czarno- miętowo- błękitny mini motor śnieżny, może także jeździć po lodzie, niektóre elementy świecą w ciemności.

Sea Patrol- pływa wtedy żółto- miętowo- błękitną motorówką, z opcją jeżdżenia po lodzie. Ma ona dodatkową kabinę na rannego. Potrafi pływać pod wodą, a z góry wysuwają się żółte ogromne szypce, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- lata wtedy małym wahadłowcem w kolorach biało- błękitno- miętowych, może latać z prędkością dźwięku, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- wtedy ma błękitno- miętowy pojazd podobny do Rubble'a, tyle, że ma zamkniętą kabinę a z tyłu ma miejsce dla pasażera, ma granatowe wstawki moro.

Winter Pup- jest to miętowo- biały wóz śnieżny, który może zamienić się w sanie pociągowe.

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje (1)-lina z hakiem, termos, koc termiczny, termometr, zapasowa para gogli, butle z tlenem, wciągarka.

Regularny i na misje (2)- lampa, która rozmraża, turbiny.

Mission PAW- gogle termiczne, hak, lina z hakiem, butle z tlenem, lampa do rozmrażania.

Air Pup- ponaddźwiękowe skrzydła w postaci jednej wielkiej turbiny z tyłu, gogle, hak, lina z hakiem, lampa rozmrażająca.

Sea Patrol- hiper napęd wodny, butla z tlenem, hak, laser zamrażający, hak, lampa rozmrażająca.

Space Pup- butla z tlenem, jet- pack ponaddźwiękowy, hak, lampa rozmrażająca, przysłona.

Jungle Pup- hak, lampa rozmrażająca, wciągarka, buty z hakami.

Winter Pup- lina z hakami, termos, koce termiczne, namiot, termometry, cztery pary gogli, butle z tlenem, wciągarki.

Biografia

Bekter urodził się jako pierwszy z rodzeństwa w domku na Syberii. Na początku jak to małe szczeniaki byli grzeczni. Potem chętnie się bawili na dworze i poznawali swoje umiejętności. Jego ulubioną zabawą był berek zawsze gdy był berkiem zaganiał w stronę lasku, wspinał się na drzewa i zaskakiwał z góry. Pewnego dnia rodzice powierzyli im sekret, że rozpoczyna się ich szkolenie na strażników Jajka Faberze. Byli podekscytowani. Najpierw wybrano przewodnika i wybrano Bektera bez dwóch zdań. Rozpoczęły się treningi. Kiedy mieli przerwę zobaczyli pobiegli w stronę rzeczki byłą na w pół zamarznięta a na brzegu leżała Lisiczka Polarna. Zorganizowali akcję ratunkową i zaniesiono ją do domu. Od kiedy ją zobaczył czuł coś dziwnego i bardzo sie nią opiekował. W końcu doszła do siebie, i postanowiła zostać. Została członkinią grupy. Tak dorastali. Powierzono im Jajko. Jednak musieli ją odebrać blisko Placu Czerwonego, od samego posłannika prezydenta. I by nie zwracać uwagi pocałowała pieska! Bekter był zachwycony choć sam nie wiedział, że odwzajemnia jego uczucia. Czasem oddawali i przetrzymywali na parę dni, pewnego razu powierzono im na dłuższy czas, a do chatki miel przyjechać goście. Był to Psi Patrol. Na początku nic nie mówili, ale gdy bronili skarbu pomogli im i zyskali zaufanie po oddaniu Jajka stworzono dla niego specjalny sejf i nie musieli już pełnić funkcji zatem przenieśli się do Psiego Patrolu.

Lubi

 1. Spędzać czas z Nani.
 2. Spędzać czas z Psim Patrolem i ich przyjaciółmi oraz rodzeństwem.
 3. Pory roku.
 4. Boże Narodzenie.
 5. Sylwester.
 6. Walentynki.
 7. Wielkanoc.
 8. Wyjazdy.
 9. Kiedy pada śnieg.
 10. Pomagać.
 11. Dobro.

Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu.
 2. Zdrajców.
 3. Zła.
 4. Kłamców.
 5. Używek.
 6. Nudy.
 7. Nachalności.

Hobby

 1. Siłowanie się.
 2. Zabawy na śniegu.
 3. Snowboard.
 4. Bieganie.
 5. Wspinaczka po górach.
 6. Wspinaczka na drzewa.
 7. Pływanie.
 8. Kopanie dołków w śniegu.

Strach

 1. Nani może coś się stać złego.

Ciekawostki


 1. Piesek jest najstarszy z rodzeństwa.
 2. Jest zakochany w Nani nie wiedział, że odwzajemnia jego uczucia.
 3. Ma łatkę w kształcie świerku na twarzy.
 4. Prawie codziennie zimą odśnieża rano drogi.
 5. Urodził się na Syberii.
 6. Był strażnikiem Jajka Fabrze.
 7. Czasem, najczęściej na lodzie ma pecha.
 8. Jest trzeci w Psim Patrolu pod względem siły.
 9. Dobrze wspina się na drzewa.
 10. Został szefem strażników jajka.
 11. Zanim pieski przyjechały, był zdenerwowany, że ktoś przyjedzie, ale gdy pierwszy raz ich zobaczył poczuł, że może im zaufać.
 12. On i Nani są parą.

Galeria Bektera

Advertisement