Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Beckett to piesek Pitsky. W Psim Patrolu pracuje jako ratownik wodny. Samczyk jest zakochany po uszy w June. Dołączył do PP całkiem niedawno.

Wygląd

Beckett ma bardzo ciekawe umaszczenie. Okolice brwi, pasek pomiędzy oczami, części pyska, policzków i pod nimi, futro pod pyskiem, klatka piersiowa, podbrzusze, plecy, góra ogona, całe tylne łapy i tył oraz dół przednich łap są białe. Koncówki grzywki, obszar wokół oczu z wyjątkiem okolic brwi, uszy, spód ogona, boki, barki i część przednich nóg z przodu aż do połowy są czarne. Wokół tego koloru na przednich łapach z przodu ma ciemnorude obramowanie. Ogon jest średnio gruby, prawe ucho oklapnięte, lewe stojące. Na końcówce pyska ma szarą łatę. Nos ciemnoszary, oczy ciemnobrązowe i nosi bardzo jasno niebieską obrożę z znakiem PP. Na niej jest morze, wyspa z palmami na niej i w oddali latarnia. Jest to nocą.

Charakter

Beckett to uprzejmy i pogodny psiak. Zawsze stara się patrzeć na świat z optymizmem, znaleźć jasny punkt w każdym i wszystkim. Jest spokojny, ale też ma swoją energiczną stronę. Lubi eksplorować, poznawać nowe osobistości, ale mimo wszystko jest dość nieufny co do obcych. Zapozna się owszem, ale na początku ma duży dystans do nich. Jest BARDZO odważny, nie boi się walczyć o swoje racje i mówić to co myśli. Jest pomiędzy introwertykiem, a ekstrawertykiem. Do swojej pracy podchodzi odpowiedzialnie i stara się na maksa. Nie jest zbyt cierpliwy, ale pracuje nad tym. Samczyk jest też dojrzały, w przeciwieństwie do swojej rasy nie jest tylko kulą energii. Owszem są chwile gdy jest podekscytowany i ma ogromny zasób energii, ale tez gdy jest spokojny i wolny, zwłaszcza gdy się nudzi lub jest chory. Miły i przyjacielski, kocha pomagać i sprawiać by wszyscy byli szczęśliwi. Gdy nie może pomóc staje się zirytowany. Gdy jest zły po prostu wybucha, choć stara się panować nad sobą; tu ujawnia się cecha Pitbulla i nie jest spokojny. Będzie walczył do końca, ale wie, że czasem trzeba zrobić stop. Beckett posiada dużą empatię i uważa, że każdemu należy się druga szansa. Gdy ma gorszy dzień chodzi zirytowany, zły i nie chce z nikim gadać. Jeśli chodzi o June to ona wywróciła mu cały świat. Zrobi dla niej wszystko, jej głos sprawia, że zawsze rzuci wszystko cokolwiek robi. Jest w stosunku do niej czuły i romantyczny, jednak nie jest typem tego, który zawsze robi maślane oczka, więc jest asertywny . Nie lubi walki, woli się pertraktować.

Umiejętności

Beckett jak na Pitsky'ego przystało jest bardzo silny i szybki; dwie cechy odziedziczone po Pitbullu i Husky'm. Ma niezły refleks, a w walce jest groźnym przeciwnikiem. Walczy jak mało kto. Świetnie pływa i zna się na wodzie i florze oraz faunie podwodnego świata.

Rodzina

 • Rosie- mama- nie żyje
 • Scout-tata
 • 5- braci
 • 2-siostry

Biografia

Piesek urodził się w Finlandii w hodowli psów husky, za kołem podbiegunowym. Jego matka, wiedząc, że syn nie jest czystej krwi husky'm, tak jak i jego rodzeństwo uciekła wraz z dziećmi z hodowli. Wychowywał się w lesie, ojca znał tylko z imienia, ponieważ on nie mieszkał w kraju, przyjechał tylko do niego i wtedy poznał jego matkę. Jednak znał ludzi od małego, więc nie był dziki. Gdy dorósł wraz z rodzeństwem rozeszli się w świat. Chciał by mama z nim poszła, nie chciał zostawiać jej samej. Ale ona zaprotestowała. Została w lesie. Piesek wyjechał na południe do Włoch i tam mieszkał jakiś czas w Wiecznym Mieście. Żył jako bezdomny w centrum, gdzie są zabytki, ale ludzie, którzy tam pracowali np. w restauracjach lub przy zabytkach znali go i zawsze mu coś dali do jedzenia. Po kilku latach postanowił wrócić do domu. Gdy dotarł do lasu w którym mieszkał, zaczął szukać ich domu, matka nie odchodziła daleko. W końcu znalazł ją, ale nie żyła. Leżała na ziemi przed szałasem w kałuży krwi, musiało to się stać niedawno, bo była ona świeża. Stał jak wryty. Wiedział, że ją stracił, łzy ciekły mu po twarzy. Miała rozszarpany cały lewy bok. Beckett pochował ją obok domu. Po śladach na śniegu i zapachu, wiedział, że zabiły ją wilki. Zawsze wieczorem mama kazała jemu i rodzeństwu się chować i nie wychodzić do rana. Widocznie wieczorem nie zdążyła dojść i ją dopadły. Beckett odszedł z tamtąd, gdy ją pochował. Wyjechał zupełnie z Finlandii i udał się w świat. Wcześniej zawiadomił rodzeństwo, że mama nie żyje. Jeździł tu i tam. Pewnego dnia zawitał do Zatoki Przygód. Szedł sobie ulicą i zobaczył ją! June. Stała niedaleko, a on zatrzymał się jak wryty na jej widok. Po chwili zagadał. June zaproponowała, że zapozna go z PP. Gdy szli w stronę bazy,Beckett zobaczył jak Alex wypłynął dalej w morze i złapał go prąd. Piesek nie namyślał się, wskoczył do wody i go uratował. June, gdy już doszli do bazy, powiedziała Ryderowi o tym, a on zapytał Beckett'a czy chciałby się szkolić na ratownika wodnego. Piesek przytaknął. Przeszedł szkolenie pod okiem Brooklyn i dostał odznakę. Od tamtej pory Breckett jest członkiem Psiego Patrolu.

Na misje

Regularny- ma niebiesko biały poduszkowiec jak Zumy, może się zamienić w łódź podwodną. W nim ma koło ratunkowe, linę z zaczepem, boję, lampę, megafon, sonar, ponton.

Nosi niebieską, prawie białą kamizelkę i kask z goglami do nurkowania. W plecaku ma sprzęt nurka, napęd wodny, ręcznik, koło ratunkowe, , nożczki, chwytak, lampę.

Air pup- ma plecak, kask i strój jak Zumy , tylko w jego kolorach. W plecaku ma koło ratunkowe, linę z zaczepem, lampę, sonar. W kasku ma ustnik do oddychania pod wodą.

Sea patrol - ma motorówkę jak Marshall, tyło ma ona po bokach chwytaki i może nurkować. Jest w jego kolorach. W niej ma jeszcze linę, lampę, sonar, duże koło ratunkowe. Nosi strój jak inni, jest w jego kolorach. W plecaku ma koło ratunkowe, napęd wodny. Jako nurek ma strój jak inni tylko w jego kolorach. W plecaku ma hiper napęd wodny na 200 km/H, chwytak, lampę, linę z zaczepem.

Winter patrol - ma poduszkowiec repulsorowy. Jest on takiego kształtu jak pojazd Zumy na Charget up i może się zamienić w łódź podwodną. Jest on w jego kolorach. W nim ma liny z przodu i tyłu, koło ratunkowe, sonar, apteczkę, boję, nadajniki, chwytak, sprzęt ratownika wodnego ocieplany. Nosi strój jak Chase na Air pup i buty oraz czapkę. W butach ma kolce, a w plecaku termos, chwytak, koło ratunkowe, deskę snowboardową, która może płynąć po wodzie, lampę. Wszytko to jest w jego kolorach.

Jungle pup- ma to samo co w regularnym, tylko pojazd ma ochraniacze do dżungli, buty, kapelusz i kamizelkę w moro. Dodatkowo w plecaku ma wodę.

Mission paw- ma wszystko takie jak Zumy, tylko w plecaku ma jeszcze chwytak, nadajniki, wyciągarkę i koło ratunkowe. Wszystko co ma jest czarne z jasnoniebieskimi wstawkami, które świecą.

Space pup- ma mały statek kosmiczny, który, gdy ląduje na planecie jest repulsorowy. Pojazd jest w kolorach pieska. Ma w nim koło ratunkowe, chwytak, linę kosmiczną z zaczepem, sonar, lampę. Nosi strój jak inni z butami, w których są kolce. Ma hełm, a w nim google do szukania. W plecaku ma jetpack, butlę z tlenem, chwytak, lampę, sonar, GPS, nożyce, linę z zaczepem lub chwytakiem. Strój jest z niebieskimi wstawkami.

Mighty pup- ma strój kroju stroju Zumy, tylko jest on niebiesko biały. W plecaku ma deskę surfingową z napędem i koło ratunkowe. Pojazd jak Zumy tylko w jego kolorach. Moc w pojeździe to fale i kontrolowanie wody. Mocą pieska jest woda. Może robić wiry wodne, fale itp. Ogólnie posiada wtedy magię wody. Może ją też tworzyć. Gdy używa mocy jego łapy są jasnoniebieskie.

Soul patrol - jest mieszanką orła i Lisa. Górna część ciała jest lisia, a dolna orla. Ma skrzydła.

Cytaty

,,Woda to mój przyjaciel "-regularny

,, Niebieski w wodzie i na niebie" - air pup

,, Ruf! Nurkujmy! "-sea patrol

,, Czas na pływającą akcję!" - mission paw

,, W rzece też popływam. "- junlge pup

,, Cza zanurkować w białej wodzie!" - Winter pup

,, Ruf! Jestem gotów podbijać kosmos! "-Space pup

,,Po prostu zostaw to mnie"- mighty pup

,, Do wody! "-soul patrol

Lubi

 1. Wodę
 2. Dobro
 3. Pomagać
 4. Spędzać czas z June
 5. Gdy June jest szczęśliwa
 6. Śnieg
 7. Biegać
 8. Bawić się
 9. Misje
 10. Spokój
 11. Zwiedzać
 12. Aportować
 13. Leżeć w cieniu
 14. Deszcz
 15. Błoto
 16. Lody
 17. Święta
 18. Pory roku

Nie lubi

 1. Zła
 2. Wojny
 3. Walk
 4. Wilków
 5. Gdy June jest smutna lub coś się jej dzieje
 6. Przechwalania się
 7. Egoizmu
 8. Samolubstwa
 9. Gdy ktoś jest próżny
 10. Nudy
 11. Czekania
 12. Wrogów June, PP i jego
 13. Rewelacji żywnościowych Kapitana Turbota np. suszonych kałamarnic
 14. Gdy nie może pomóc
 15. Hałasu

Hobby

 1. Pływanie
 2. Aportowanie
 3. Granie w gry na dworze jak przeciąganie liny
 4. Zabawy z piłką lub piłkami

Strach

 1. June coś się stanie
 2. Wilki

Dubbing

Wersja angielska -?

Wersja polska -?

Ciekawostki

 1. Jego ID narysowała i wymyśliła Chye Mareverest FOREVER.
 2. Jest adoptem od Chye.
 3. Jest zakochany po uszy w June, są parą.
 4. Jego matka była husky'm, a ojciec pitbullem.
 5. Dołączył do PP całkiem niedawno.
 6. Jest pierwszym i narazie jedynym Ptisky'm na wiki.
 7. Mieszka w Łapkowicach, ma tam swój domek, a June mieszka z nim.
 8. To dzięki June należy do PP. I to ona była pierwszą z PP, którą poznał.
 9. Boi się wilków, mimo iż jest odważny. To skaza jaka mu została po śmierci matki.

Galeria

Advertisement