Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Batutto to nastoletni pies rasy Syberian Husky. W Psim Patrolu pełni funkcje ratownika górskiego. Jest średni z miotu. Czasem uczy też o zagrożeniach zimowych. Debiutował w odcinku: Pieski i zimowy sekret Rosji.

Wygląd

Piesek w większości ma jasno-szare futro. Jednakże ma białą kufę z klatką piersiową, podbrzuszem i dwoma wyższymi "skarpetami" na przednich łapach. Co ciekawe większa jest na prawej łapce. Na pysku ma "łzy” koloru ciemno-szarego. Spód jego przednich łap ma ten sam kolor co "łzy" na pysku. Jego uszy są ciemno-szare, a środek prawie czarny. Od góry głowy do pleców ciągnie się szara łata. Czubek pleców ma ciemno-szary tak jak i góra ogonka. Spód tylnych łap ma kolor jasno- czarny. Oczy ma w kolorze turkusowym.

Charakter

Piesek zazwyczaj jest lojalny, miły, pomocny, odważny i pozytywny. Chętnie pomaga na ratunkach. Psiak często jest zabawny, odważny, miły, lojalny, chętnie pomaga. Zawsze gotowy do akcji. Kocha swoje rodzeństwo, a zwłaszcza lubi droczyć się z Bellami. W wolnym czasie często wykonuje jakieś aktywności, nie znosi siedzenia w miejscu. Gdy ma zły dzień potrafi być opryskliwy. Co do wrogów Psiego Patrolu ma obojętne podejście, zależy jak daleko zalezą Psiemu Patrolowi za skórę jeżeli przekroczą granicę to może być agresywny i źle nastawiony. Co do Ramo to boi się okazywać uczuć jednak gotów jest za nią zginąć, stara się być czuły i romantyczny.

Umiejętności

Piesek szybko biega po śniegu i jest wytrzymały. Bardzo odporny na mroze i inne takie rzeczy. Silny też jest. Bardzo daleko i wysoko skacze. Także dobrze jeździ na snowboardzie.

Rodzina

 • Saraja- mama.
 • Bakter- tata.
 • Bekter - brat.
 • Bellami - siostra.
 • Ramo- dziewczyna.
 • Nani- przyszła bratowa.
 • Mesa- przyszła szwagierka.
 • Dolo- przyszły szwagier.

Dubbing

 • Wersja angielska- Justin Timberlake
 • Wersja polska- Wojciech Malajkat

Biografia

Piesek urodził się jako drugi z miotu w domku na Syberii. Na początku jak to małe szczeniaki byli grzeczni. Potem chętnie się bawili na dworze i poznawali swoje umiejętności. Pewnego dnia rodzice powierzyli im sekret, że rozpoczyna się ich szkolenie na strażników Jajka Faberze. Byli podekscytowani. Najpierw wybrano przewodnika i wybrano Bektera bez dwóch zdań. Rozpoczęły się treningi. Kiedy mieli przerwę zobaczyli pobiegli w stronę rzeczki byłą na w pół zamarznięta a na brzegu leżała Lisiczka Polarna. Zorganizowali akcję ratunkową i zaniesiono ją do domu. Gdy doszła do siebie, postanowiła zostać. Tak oto Nani stała się członkinią grupy. Tak dorastali. Powierzono im Jajko. Jednak musieli ją odebrać blisko Placu Czerwonego, od samego posłannika prezydenta. Czasem oddawali i przetrzymywali na parę dni, pewnego razu powierzono im na dłuższy czas, a do chatki miel przyjechać goście. Był to Psi Patrol. Na początku nic nie mówili, ale gdy bronili skarbu pomogli im i zyskali zaufanie po oddaniu Jajka stworzono dla niego specjalny sejf i nie musieli już pełnić funkcji zatem przenieśli się do Psiego Patrolu.

Strój

Regularny i na misje- nosi turkusowo- jasnoniebieską czapkę i w tych samych kolorach kurtkę. Na oczach ma gogle śnieżne.

Mission PAW- nosi czarno- jasnoniebieski- turkusowy kask oraz w czarno- jasnoniebiesko- turkusową kamizelkę, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- wtedy nosi jasnoniebiesko- turkusowy hełm i turkusowy- jasnoniebieski strój. Na plecach ma widnieje wzór, w kształcie wielkiego płatka śniegu.

Sea Patrol - nosi specjalną przy ustach rurkę do nurkowania, żółto- turkusowy hełm z cyjanowymi wstawkami. Oraz żółto- turkusowy skafander z cyjanowymi wstawkami, rękawki ma w kształcie fal. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- wtedy nosi biało- turkusowo- jasnoniebieski hełm z przysłoną, oraz w tych samych kolorach skafander i czarne buty, niektóre elementy świecą w ciemności.

Winter Pup- wtedy ma turkusowo- jasnoniebieską czapkę z białym puchem, oraz kurtkę w tych samych kolorach. Na łapkach nosi czarne buty do wspinaczki.

Jungle Pup- wtedy ma jasnoniebieską panamę i strój, które posiadają turkusowe wstawki moro.

Mighty Pup- wtedy nosi turkusową maskę z zakończeniami w postaci śnieżynek. Jego kostium ma kolor cyjankowy. Przy zakończeniach ma on obszycia w kolorze na przemian białym i turkusowym. Na plecach ma chmurę z którą, padają płatki śniegu. Na klatce piersiowej widnieje góra, a z niej schodząca lawina. Łapy świecą się mu na turkusowo. Jego moc to zamrażanie poprzez myśli oraz lawiny.

Soul Patrol- wtedy jest mixem niedźwiedzia i łosia. Na głowie ma wielkie poroże. Zaś łapy i ogon są jak u niedźwiedzia.

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje- w razie czego łopata do odśnieżania, hak, lina z hakiem, wciągarka, lampę grzewczą, szypce, koc termiczny, termos, gorące kakao.

Mission PAW- w hełmie gogle na ultra- fiolet, przyssawki, hak, lina z hakiem, sonar który wykrywa rzeczy będące pod śniegiem, gorące kakao, lampa grzewcza z laserem.

Air Pup- ponad świetlne skrzydła, lampa grzewcza, hak, koc termiczny, gorące kakao.

Sea Patrol - napęd wodny, laser wodny, koc termiczny, termos, gorące kakao, lampa grzewcza, butla z tlenem.

Space Pup- w hełmie przysłona, butla z tlenem, jet- pack 7000 km/h, termos, gorące kakao i herbata, ciepła zupa, laser, lampa grzewcza, wciągarka.

Winter Pup- dwie łopaty, 3 haki z wciągarkami, drabina do przechodzenia nad szczelinami, lampa grzewcza, wciągarka, szypce, koce termiczne, termosy, gorąca zupa i kakao, laser, gogle widzące w śnieżyce.

Jungle Pup- laser, lampa grzewcza, wciągarka, przyssawki, lina z hakiem, gogle widzące w zamieć, lina z hakiem.

Pojazd

Regularny i na misje- to turkusowo- jasnoniebieski motocykl śnieżny, z przodu ma łopatę do odśnieżania.

Mission PAW- to czarno- jasnoniebiesko- turkusowy skuter śnieżny, z płozami, może także jeździć bezpiecznie na bardzo cienkim lodzie, niektóre elementy świecą w ciemności.

Sea Patrol - to mini jacht, może także jeździć po lądzie, ma tryb poduszkowy. Z tyłu ma kabinę dla poszkodowanych. Gdy zanurza się pod wodę, z przodu ma wielką szepcę a u góry lampę. Jest on w kolorach żółto- turkusowy z cyjanowymi wstawkami. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- to biało- turkusowy wahadłowiec jego dziób jest bardziej zaostrzony widnieje na nim śnieżynka , niektóre elementy świecą w ciemności.

Winter Pup- to turkusowo- jasnoniebieski helikopter, które ma funkcje latania na dużych wysokościach, może zamienić się w skuter śnieżny.

Jungle Pup- jest to jasnoniebieski quad, mający z tyłu miejsce na pasażera. Ma on turkusowe wstawki moro.

Cytaty

Cytat1.png Battuto chętnie Ci pomoże! Cytat2.png
Regularny i na misje
Cytat1.png W najgorszą śnieżycę, Batutto jeździe na super tajemniczą misję! Cytat2.png
Mission PAW
Cytat1.png Batutto podbija przestworza! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png Ten piesek pilnuje porządku na górskich jeziorach! Cytat2.png
Sea Patrol
Cytat1.png Nawet bezwzględne zero nie powstrzymuje ratownika Husky'ego! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png W dżungli też chętnie Batutto pomoże! Cytat2.png
Jungle Pup
Cytat1.png AUU! Śnieżna misja należy do Battuta! Cytat2.png
Winter Patrol
Cytat1.png Potężny, Batutto pokazuje, że zło jest drogą głupią! Cytat2.png
Mighty Pup
Cytat1.png Misja ta! Należy do śnieżnego alebrija! Cytat2.png
Soul Patrol


Odznaka

Jest to biało- czarny pług śnieżny jadący po asfaltowej drodze, który odśnieża. Wszystko to jest na szarawym tle.

Lubi

 1. Spędzać czas z Ramo.
 2. Spędzać czas z rodziną, pieskami z Psiego Patrolu i ich przyjaciółmi.
 3. Pomagać.
 4. Zimę.
 5. Boże Narodzenie.
 6. Sylwester.
 7. Walentynki.
 8. Wielkanoc.
 9. Jesień.
 10. Lato.
 11. Wiosnę.
 12. Lody.
 13. Dobro.
 14. Śnieg.
 15. Śnieżyce.
 16. Adrenalinę.
 17. Solankę.

Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu.
 2. Gdy Ramo jest w tarapatach.
 3. Gdy Ramo jest smutna.
 4. Zła.
 5. Oszustów.
 6. Zdrajców.
 7. Złodziei.
 8. Kłamców.
 9. Siedzenia w miejscu.
 10. Nudy.

Hobby

 1. Snowboard.
 2. Bieganie.
 3. Sporty zimowe.
 4. Siłowanie się.
 5. Skoki w dal.

Strach

 1. Ramo może stać się coś złego.

Ciekawostki

 1. Jest zakochany w Ramo i są parą.
 2. Ma 60 cm wzrostu.
 3. Ma bardzo miękkie i puszyste futro.
 4. Jest średni z miotu.
 5. Czasem uczy o zagrożeniach zimowych, głównie dzieci i szczenięta.
 6. Jego ulubiony kolor to turkusowy.
 7. Na pysku ma z obu stron dwie szare łzy.
 8. Urodził się na Syberii.
 9. Był strażnikiem Jajka Fabrze.
 10. Nie lubi jak ktoś się wyśmiewa z Ramo zawsze staje w jej obronie.
 11. Ma starszego brata o parę minut Bektera, oraz młodszą siostrę Bellami.

Galeria Batutto

Advertisement