FANDOMOpis

Axe jest członkiem zespołu S-U-Z-S , jest kundlem , jego ojciec był dingo , a mama owczarkiem niemieckim. Jest narzeczonym Zuzi, ma szesnaście lat.


Wygląd

Jest to biszkoptowo - kremowy kundelek , bardziej przypomina swojego tatę , który był dingo . Ma też ciemno - żółte oczy . Ma on ciemno - biszkoptową grzywkę i końcówki łap . Ma też kremową łatę rozciągającą się od klatki piersiowej do końca ogona .


Charakter

Jest stanowczy , miły , lojalny , towarzyski , koleżeński , oddany , czasami agresywny . Opiekuńczy i obronny . Kocha to co robi . Jest bardzo uparty , nigdy się nie poddaje , wierny . Czasem też chłodny , poważny oraz odważny .

Umiejętności

Świetnie tańczy Hip hop . Jest bardzo silny choć nie silniejszy od Valki , Tetradi , Vitani , i Gray ' a Chaai, Night.Axe jest szybki nie szybszy od , Skipper , Valki ,Tetradi,Chaai, Night wysoko też skacze , ale nie wyżej od Valki . Ma bardzo mocne szczęki choć nie mocniejsze od Valki , Tetradi , Vitani , , Tiger Belle , , Chaai. Ma świetny węch .


Rodzina

 • mama - Lilian ( owczarek niemiecki )
 • tata - Lighting ( dingo )
 • narzeczona - Zuzia


Biografia

Axe urodził się w domu na wsi . Jego tatą był udomowiony dingo , a mamą sunia owczarka niemieckiego . Wszyscy go kochali . Często chodził pomagać w stróżowaniu tacie , ale też i w zaganianiu owiec mamie . Jego właściciele bardzo go kochali , zawsze przysparzał im dumę , nawet raz był na pokazie zdolności w ich wsi i wygrał . Raz grupa bandytów chcieli , zabić jego rodzinę i właścicieli i wykraść kosztowności . Axe razem z ojcem obronili dom i pogryźli złoczyńców , Axe został poraniony , a wściekły Lighting winowajcę zabił . Jednak byli poranieni . Tata Axe 'a , który był dingo i żył w surowych warunkach szybko się wylizał , a mały Axe ( był wtedy jeszcze szczenięciem , ale już podrósł ) i jego życie było zagrożone . Wszyscy byli zmartwieni , ale się wylizał z tego . Pewnego dnia razem z Lilian i właścicielami byli na grzybobraniu , Axe wyczuł , że ktoś ich obserwuje i oddalił się . Gdy się zorientował , że za daleko się oddalił , był zbyt pewny siebie , że się znajdzie . W tym samym czasie , właściciele i rodzice mało co nie umarli z tęsknoty . Zaczęło się robić ciemno , nagle Axe usłyszał szelest w krzakach . Podszedł i .... skoczył na niego rottweiler , wraz z border collie , z tylu krzyczała suczka border collie , Axe bronił się dzielnie i powalił rottweilera . Zza krzaków wyszedł Ryder . Gdy się okazało pierwszym napastnikiem był Hutch , drugim napastnikiem był Philip , a suczką była Suzanne . Zaproponowali mu przenocowanie w bazie . On się zgodził . Tego wieczoru zobaczył próbę Suzanne , wraz z Norą , Niną i Philipem . Spodobało mu się to i dołączył . Byli pod wrażeniem i Suzi , zaproponowała mu członkostwo w drużynie . Przyjął ofertę . Następnego dnia przyjechali po niego właściciele . On wtedy bawił się szczęśliwy z PP . Lighting , Lilian i właściciele , postanowili , że Axe zamieszka w bazie i będą go odwiedzać .


Lubi

 1. Hip hop
 2. Tańczyć
 3. Spędzać czas z rodziną , przyjaciółmi
 4. Oglądać filmy
 5. Siłować się
 6. Biegać .
 7. Surowe warunki
 8. Chronić i stróżować
 9. Ćwiczyć
 10. Spędzać czas z Zuzią.
 11. Boże Narodzenie.
 12. Wielkanoc.
 13. Walentynki.
 14. Sylwester.
 15. Jeść potrawy Zuzi.
 16. Bugaj Zuzi.

Nie lubi

 1. Wrogów PP .
 2. Narzekania
 3. Mody
 4. Strojenia się
 5. Ujmowania się nad nim
 6. Użalania się nad nim
 7. Kociej Katastrofy
 8. Kociej Katastrofy 2
 9. Gdy Zuzi dzieje się coś złego
 10. Zuzi w niebezpieczeństwie .


Strach

 • Zuzi może stać się coś złego .


Hobby

 1. Hip hop
 2. Zapasy
 3. Pływanie
 4. Nurkowanie
 5. Piłka wodna
 6. Piłka nożna
 7. Koszykówka
 8. Siatkówka
 9. Bieganie
 10. Skoki wzwyż
 11. Siłowanie się


Ciekawostki

 1. Ma 69 centymetrów wzrostu .
 2. Jest mieszanką dingo i owczarka niemieckiego .
 3. Jest członkiem S-U-Z-S
 4. Dorównuje urodzie Gray 'owi .
 5. Zachowuje się bardziej jak dingo niż pies .
 6. Był zakochany w Inez .
 7. On i Zuzia są zaręczeni.
 8. Był zakochany w Norze.


Dubbing

 • wersja angielska - Josh Huterheson
 • wersja polska - Krzysztof Wach


Galeria Axe 'a

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.