Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Autumn to mieszanka owczarka niemieckiego i kundla. Była bezpańskim psem, żyła na ulicach. Ma obrożę jednak jest ona stara i brudna. Przybrana siostra Cayenne. Debiutuje u odcinku ,,Wieczorne szepty'', gdzie jest ratowana przez pieski. Była zakochana w Vinny'm.

Wygląd

Autumn ma jasno rudą sierść z ciemnorudą łatą na plecach, końcówce ogona, dwoma na udzie, jedną przed ramieniem (patrz infoboks) i jeszcze trzema małymi na ogonie. Na ogonie ma też białe plamki. Ma grzywkę. Lewe ucho jest ciemnobrązowe, prawe białe z małymi ciemnobrązowymi plamkami. Boki ciała także mają białe plamki. Klatka piersiowa jest biała z małymi ciemnobrązowymi plamkami. Na prawej przedniej łapie ma ciemnobrązową skarpetkę, na lewej przedniej także tylko białą. Wokół oczu ma białą ,,maskę''. Jej oczy są szare. Nos ma czarny i nosi jasnofioletową brudną obrożę

Charakter

Autumn jest pomocna i miła. Posiada empatię i jest wrażliwa. Lubi się śmiać, ale ma tendencję do płaczu. Bardzo opiekuńcza i współczująca dla bliskich. Żywiołowa, za tymi na których jej zależy skoczy w ogień. Jest nieufna co do obcych. Bystra, zawsze szybko i trafnie ocenia sytuację. Jest pełna wdzięku, uczciwa. Nigdy nie usłyszysz od niej pogardy dla kogoś i sarkazmu. Nie przeszkadzają jej damskie sprawy, ale tez nie ma nic przeciwko ubrudzeniu się i błocie. Uwielbia się bawić, eksplorować. Ma silne poczucie sprawiedliwości, jednak nigdy nie zabiłaby nawet najgorszego wroga. Uważa, że każdemu należy się pomoc i współczucie. Jest tak normalnie odważna, jednak ma różne fobie. Jest introwertyczką. Przyjacielska. Ufna ,a w obliczu zagrożenia zachowuje zimną krew, mimo iż się boi. Nienawidzi walki i woli się pertraktować. Jest spokojna. Mimo swojej energicznej strony jest też nieśmiała i cicha. Kocha Jay'ego jest nieśmiała w stosunku do niego. Piesek jej imponuje.

Umiejętności

Suczka świetnie leczy i zna się na ziołach. Umie trafnie i szybko oceniać sytuację oraz się kamuflować. Jest zwinna i szybka. Dobrze kopie.

Rodzina

 • Cayenne- przybrana siostra
 • Nie zna imienia matki i ojca
 • Camo- przybrany siostrzeniec
 • Pike- przybrany siostrzeniec
 • Flether- przybrany szwagier

Biografia

Autumn urodziła się na ulicy. Nie pamięta matki ani ojca, ale gdyby teraz ich zobaczyła to by ich poznała. Tak dorastała. Pewnego wieczoru gdy szła ulicą zaatakował ją Pax (nie znała go), ale w pobliżu był PP i jej pomógł. Zapytali kim jest. Ona powiedziała, że w sumie to nikim, mieszka na ulicy sama. Wtedy oni zaproponowali jej dołączenie do nich. Zgodziła się. W trakcie halloween'owej imprezy przed ratuszem jedna z suczek zaczęła rodzić. Autumn przejęła inicjatywę, jako jedyna miała od razu pod ręką sprzęt medyczny (prowizoryczny). Medycy z PP pomogli jej. Wszystko się udało. Potem przyszła Cayenne z Pandorą, Crus i Uno na imprezę. Autumn odkryła, że Cayenne jest jej przyrodnią starszą siostrą. Obie suczki się ucieszyły. Po imprezie wszyscy wrócili do bazy. I tak Autumn mieszka w bazie i szuka zawodu.

Lubi

 1. dobro
 2. pomagać
 3. wodę
 4. góry
 5. morze
 6. zachody i wschody słońca
 7. zwierzęta
 8. biegać
 9. błoto
 10. zabawę
 11. pory roku
 12. święta
 13. filmy
 14. śmiać się
 15. leżeć
 16. zabawy z piłką
 17. zioła
 18. spokój

Nie lubi

 1. walki
 2. zła
 3. horrorów
 4. duchów
 5. hallowen
 6. gdy ktoś cierpi
 7. braku pomocy
 8. przemocy
 9. burz
 10. tornad
 11. huraganów
 12. bandy Bone'a
 13. samotnych wieczorów
 14. głodu
 15. wojny

Hobby

 1. leżenie
 2. gra z piłką
 3. spędzanie czasu na plaży
 4. leczenie
 5. zioła

Dubbing

Wersja angielska- ?

Wersja polska- Karolina Warchoł

Strach

 1. Halloween
 2. Duchy
 3. Horrory
 4. Burze
 5. Złe psy
 6. Tornada
 7. Huragany
 8. Wrogowie w tym banda Bone'a

Ciekawostki

 1. Nie wiedziała, że ma przybraną siostrę.
 2. Obrożę znalazła na śmietniku, od tamtej pory ją nosi.
 3. Zna się na ziołach i leczeniu.
 4. Jej ojciec jest także ojcem Cayenne.
 5. Jej imię oznacza dosłownie Jesień.
 6. Debiutuje w odcinku ,,Wieczorne szepty''.
 7. Jest dość nieśmiała i cicha, ma problemy w kontaktach z innymi, przez co była ulicznym popychadłem. Inne psy nie traktowały jej dobrze. Nawet Banda Drake' a nie jest do niej nastawiona przyjaźnie, choć nic jej nie robią.
 8. Była zakochana w Vinny'm. Obecnie kocha Jay'a, nie wie, że on ją też.
 9. Mieszka w bazie i szuka zawodu.
 10. Przybraną siostrę i jej rodzinę traktuje jak rodzoną i nie wyobraża sobie bez niej życia. Z Cayenne są bardzo zżyte.

Galeria

Psi patrol Autumn.png
Advertisement