Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Aussy i Mala to siostry rasy Hovawart. Mieszkają w bazie i są BFF Kailey. Są one puppyfikacjami moich (Joanette) przyjaciółek.

Wygląd

Aussy- ma czarne futro, oklapnięte uszy i puszysty ogon. Ma jasno brązowe oczy i czarny nos. Po bokach pyska ma,, łzy " i są one podpalane, pod pyskiem też ma ten kolor (patrz infoboks). Na klatce piersiowej ma ala trójkątną łatę podpalną. Na przednich łapach ma wysokie,, skarpetki". Są one podpalane. Nosi jasnofioletową obrożę z odznaką PP. Na niej jest lupa i czerwony krzyż z szarym kołem.

Mala- ma złote futro, rudawe uszy, a na plecach i górnej części ogona ciemno złotą łatę. Ma oklapnięte uszy, czarny nos i ciemnobrązowe oczy. Nosi żółtą obrożę z odznaką PP. Na niej jest czerwony krzyż z szarym kołem.

Charakter

Aussy- suczka jest pomocna i miła. Ma tendencję do eksplorowania i lubi poznawać nowe osobistości. Jest dobrym słuchaczem, ma poczucie sprawiedliwości. Zaradna i odważna, Aussy nie zawaha się pomóc potrzebującym. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi i bawić się. Kocha siostrę, lecz czasem ma jej po prostu dość. Często się z nią kłóci, ale zawsze stanie w jej obronie. Denerwuje się gdy siostra nie spełnia jej poleceń. W obliczu zagrożenia jest opanowana i spokojna. Jest cierpliwa, lecz siostra często wystawia jej cierpliwość na próbę. Nie ekscytuje się bez potrzeby, lecz czasem jest naprawdę bardzo podekscytowana, Wtedy jej ogon lata bardzo szybko. Ciekawska, lubi zgłębiać róże zagadnienia, co przydaje się jej w pracy.

Mala- suczka jest miła i energiczna, ale często leniwa. Ma problem z wykonaniem jakiejś czynności, o którą została poproszona, ale nie w pracy. Wtedy jest pomocna i nie podda się dopóki komś nie pomoże. Mala to w rzeczywistości pomocna i zaradna sunia. Bystra, zawsze sobie poradzi i próbuje dojść do rozwiązania. Jest ekstrawertyczką, otwarta jest na innych, lubi nawiązywać znajomości. Nie boi się wyjść i rozmawiać, potrafi dowodzić. Nie boi się mówić co myśli, odważna. Lubi się bawić. Nie lubi gdy ktoś jej rozkazuje, przez co często ma spięcia z siostrą. Mimo to ją kocha. Uparta. Potrafi postawić na swoim.

Umiejętności

Aussy- suczka pięknie maluje i rysuje. Umie strzelać z łuku i gotować. Dobrze planuje. Ma dobry słuch i węch.

Mala- ładnie śpiewa, ma dobry słuch i węch. Umie dobrze kopać , co jej się przydaje w pracy.

Rodzina

 • Monica- mama
 • Christopher-tata
 • I reszta krewnych

Biografia

Aussy urodziła się w mieście, trzy lata później Mala. Pewnego dnia przeprowadzili się do Zatoki Przygód. Tak dorastały. Raz spotkały PP i pomogły im w misji. Ryder przyjął je do zespołu, podziwiajac ich umiejętności. Obecnie mieszkają w bazie i pomagają innym.

Cytaty

Aussy

,, Znajdźmy to! "- regularny

,, Pod wodą też Cię znajdę!" - sea patrol

,, Misja ta, dla mnie jest w sam raz"! - mission paw

,, Lećmy! "- air pup

,, Auuuu! Znajdźmy to!" - jungle pup

,, Odkopię to! "- winter pup

,, Czas użyć mocy!"- mighty pup

,, Do roboty! "- soul patrol

,, Juhhuu! 3,2,1 start!" - Space pup

Mala

,,Odkopmy to!"- regularny

,,Czas poszukać tajemnicy!''- mission paw

,,Auuuu! Do wody!"- sea patrol

,,Rozkładam skrzydła i leeeecę!"- air pup

,,W świątyni też uratuję Cię!"- jungle pup

,, Śnieg mnie nie powstrzyma!"- winter pup

,, Zwarta i gotowa!"- mighty pup

,, Uuuu! Tak też pomogę!"- soul patrol

,, Startujmy do gwiazd! "-Space pup

Na misje

Aussy

Regularny- ma biało-fioletową terenówkę z dużymi kołami, mogą one pokonywać rożne nierówności. W niej ma: GPS, wykrywacz ciepła, dron, linę, lampę, pęsetę i torebkę na próbki. Nosi ciemnofioletową kamizelkę z odblaskami i takie same buty, które mogą mieć styczność z gorącym podłożem i są w nich kolce lub przyssawki. Ma też fioletowy plecak i kask z odblaskami. W plecaku ma: lampę, lupę, wykrywacz ciepła, linę taką jak Chase gdy jest szpiegiem, rozpoznawacz śladów, sieć. W kasku ma gogle na podczerwień.

Sea patrol- ma pojazd taki jak Chase w kolorze fioletowym z odblaskami. Tylko pojazd może nurkować. Ma w nim to co Chase oraz sonar, nadajniki dalekiego zasięgu. Mundur ma w swoich standardowych kolorach i czapkę. W plecaku ma koło ratunkowe, mini sonar, lupę woododporną, napęd wodny. Jako nurek ma fioletowo- niebieski mundur z odblaskami. W plecacku ma woododporną lupę, sonar, nadajniki, linę, urządzenie do prześwietlania dna, lampę, a w hełmie ma google ma podczerwień.

Air pup- ma lotnię lub skrzydła jak Skye- zależy w jakim środowisku będzie latać. Nosi buty z kolcami lub przyssawkami. Kask, buty i strój są fioletowe z odblaskami. W kasku ma gogle jak Skye. W plecaku ma sieć, nadajnik, GPS, lupę i gumową linę.

Mission paw- ma fioletowo - czarny motocykl z elementami świecącymi w ciemności. Ma w nim lasery, ultra rozpoznawacz ludzi itp. i śladów. Może jechać bardzo szybko. Plecak i strój ma taki jak inni. Jest on fioletowy z odblaskami. W kasku ma google jak Skye i Chase. W plecaku ma rozciągliwą linę, lasery, lupę. Nosi buty. Są w nich kolce lub przyssawki. Są one czarno-fioletowe.

Jungle pup- ma to co zwykle, tylko ma buty, strój jak inni i kapelusz. Kamizelka jest w moro i nie jest odblaskowa. Pojazd i wyposażenie w nim jest takie same tylko ma ochraniacze jak Chase w Jungle pup. Oprócz podstawowego wyposażenia ma też dużo wody.

Winter pup- ma quad, który może latać. Ma on wbudowany tryb z bokami i szybą, by było ciepło. Jest on fioletowy z odblaskami. Strój jest taki jak na air pup, tylko cieplejszy i trochę bardziej zabudowany. Ma on jej podstawowy kolor. W plecaku ma: wykrywacz ciepła, linę, koce, lupę, GPS, termos, harpun. W butach ma kolce, a w kasku google na podczerwień.

Mighty pup- ma strój jak Marshall, jest on fioletowy w różnych odcieniach i się błyszczy. Jej pojazd to taki jak Chase'a, lecz w jej kolorach. Ma w nim ogromną lupę (aktywowana za pomocą mocy). W plecaku ma tzw. odkurzacz do oczyszczania rzeczy. Jej moc to prześwietlanie i powiększanie lub zmniejszanie przedmiotów.

Soul patrol- wtedy jest mieszanką konia i pumy. Ma głowę i ogon pumy, a reszta to ciało konia.

Space pup- ma mały kosmiczny samolot, jaki prowadzi Robo-pies podczas Mighty pup. Jej strój kosmonauty jest biały z wstawkami fioletowymi. W plecaku ma: pęsetę, torebkę na próbki, linę, GPS, butlę z tlenem, chwytak. W hełmie ma google jak Skye. Całe jej wyposażenie, włącznie z pojazdem jest w jej kolorach.

Mala

Regularny- ma terenówkę, podobnie jak jej siostra, która może pokonywać różne nierówności. Z przodu może się wysunąć szufla jak u Rubble'a, chwytak, a z tyłu sanie. Ma też w nim lampę, linę, GPS, wykrywacz ciepła, apteczkę i dźwig. Samochód jest utrzymany w brudnożółtej barwie z odblaskami. Suczka nosi kamizelkę, buty i kask z odblaskami. Mundur jest brudnożółty z pomarańczowymi wstawkami i odblaskami. W plecaku ma: łopatę, młot pneumatyczny, chwytak, linę z hakiem, lampę, wykrywacz ciepła i pasy z kocem. W butach ma kolce lub przyssawki, a w kasku gogle na podczerwień.

Sea patrol- ma pojazd jak siostra, tyle że z przodu może się wysunąć łopata jak u Rubble'a, z tyłu dźwig. Ma też linę i może nurkować. Posiada też lampę. Jest w jej barwach. Ma mundur jak inni czapkę, a w niej gogle na podczerwień. W plecaku ma napęd wodny, koło ratunkowe, chwytak i linę z hakiem. Strój jest w jej kolorach. Jako nurek ma gogle na podczerwień w hełmie, a w plecaku linę z hakiem, łopatę, sonar i palnik.

Air pup- ma jet-pack jak Rocky. Strój, kask, buty są brudnożółte z beżowymi wstawkami. W kasku ma gogle nad podczerwień, w plecaku ma łopatę, chwytak i linę z hakiem. W butach ma kolce lub przyssawki.

Mission paw- ma pojazd jak Rubble z wiertłem lub szuflą. Jest on czarno żółtobrudny z odblaskami. Strój jest taki sam. W kasku ma gogle jak siostra i nosi buty jak ona.W plecaku ma linę z hakiem, lasery, łopatę i ramię budowniczego.

Jungle pup- ma to co zwykle, tylko ma buty, strój jak inni i kapelusz. Kamizelka jest w moro i nie jest odblaskowa. Pojazd i wyposażenie w nim jest takie same tylko ma ochraniacze jak Chase w Jungle pup. Oprócz podstawowego wyposażenia ma też dużo wody.

Winter pup- ma skuter śnieżny z pługiem, łopatą. Ma też w nim wykrywacz ciepła i mocną linę z hakiem. Strój ma jak siostra. W kasku ma gogle, a w plecaku łopatę, grzałkę, lampę i pasy.

Mighty pup- ma kostium jak siostra, a pojazd jak Rubble, tylko w jej kolorach. W plecaku ma chwytak jak Rubble i łopatę. W pojeździe ma rozciągliwą linę, aktywowaną mocą. Jej moc to telekineza.

Soul patrol- suczka jest wtedy gryfem.

Space pup- ma mały kosmiczny samolot, jaki prowadzi Robo-pies podczas Mighty pup. Jej strój kosmonauty jest biały z wstawkami żółtobrudymi. W plecaku ma: łopatę, linę, GPS, butlę z tlenem, chwytak. W hełmie ma google jak Skye. Całe jej wyposażenie, włącznie z pojazdem jest w jej kolorach.

Lubią

Aussy

 1. Zwiadowcy
 2. Gwiezdne Wojny
 3. Książki
 4. Filmy
 5. Rysować
 6. Malować
 7. Lody
 8. Pory roku
 9. Strzelać z łuku
 10. Spędzać czas z przyjaciółmi
 11. Święta
 12. Pływać
 13. Śnieg
 14. Komiksy
 15. Morze
 16. Góry
 17. Wycieczki
 18. Sylwestra
 19. Pomagać

Mala

 1. Zabawę
 2. Śpiewać
 3. Chipsy
 4. Przekąski
 5. Komiksy
 6. Pory roku
 7. Żółty
 8. Oglądać filmy
 9. Spędzać czas z przyjaciółmi
 10. Grać w gry na tablecie
 11. Plażę
 12. Morze
 13. Góry
 14. Wycieczki
 15. Gwiezdne Wojny
 16. Śnieg
 17. Sylwestra
 18. Pomagać
 19. Minecraft
 20. Nic nie robienie

Nie lubią

Aussy

 1. Zła
 2. Poniżania
 3. Egoizmu
 4. Braku pomocy
 5. Bałaganu
 6. Gdy nie ma Zwiadowców (książek)
 7. Nudy
 8. Bardzo bardzo wysokich temperatur
 9. Horrorów
 10. Gdy siostra się jej nie słucha

Mala

 1. Nudy
 2. Sprzątania
 3. Czekania
 4. Zła
 5. Poniżania
 6. Egoizmu
 7. Horrorów
 8. Gdy ktoś jej mówi co ma robić
 9. Gdy siostra mówi jej co ma robić

Hobby

Aussy

 1. Malowanie
 2. ,, Zwiadowcy "
 3. Rysowanie
 4. Czytanie książek

Mala

 1. Śpiewanie
 2. Leżenie w cieniu
 3. Zabawa
 4. Komiksy i książki
 5. Minecraft

Dubbing

Aussy

Wersja polska - głos mojej BFF, która jest moją rówieśnicą

Wersja angielska - głos mojej BFF, która jest moją rówieśnicą

Mala

Wersja polska - głos mojej drugiej BFF

Wersja angielska - głos mojej drugiej BFF

Strach

Aussy

 1. Węże
 2. Jadowite pająki i inne zwierzęta jadowite
 3. Kleszcze

Mala

 1. Węże
 2. Jadowite zwierzęta
 3. Gryzonie
 4. Kleszcze

Ciekawostki

 1. Aussy jest wielką fanką,, Zwiadowców" Johna Flanagana.
 2. Aussy jest starsza, a Mala o trzy lata od niej młodsza. Aussy jest w wieku Kailey.
 3. To BFF Kailey.
 4. Są rasy Hovawart.
 5. Aussy bardzo pięknie maluje i uwielbia to. Mala lubi śpiewać.
 6. Między Kailey, a Aussy są cztery dni różnicy. Kailey jest strasza od Aussy właśnie o te cztery dni.
 7. Aussy jest alergiczką. Jest uczulona na większość rzeczy np. futro, pomidory, orzechy.
 8. Są drugimi Hovawartami na tej wiki.
 9. Kolory ich futer, wiążą się z kolorami włosów moich BFF.
 10. Są rzadką rasą psa gdyż to Hovawarty.
 11. Mala uwielbia Minecraft 'a. Często gra w tą grę i ma nawet kilka podręczników w tej tematyce, np. jak coś zbudować. Ma też serię książek z opowieściami z tego świata.

Galeria

Advertisement