Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement
Adoptowany!
Postać ta została adoptowana od Kama13 przez Chye , Marevest FOREVER


Opis

Ann to nastoletnia sunia rasy Kundel. Mieszka w Psim Patrolu i należy do niego. Pełni zawód podróżniczki.

Wygląd

Ann to suczka szczupła. Jest delikatnej budowy ciała. Większość futerka jest jasnobrązowa Prawe ucho ma stojące i jest ono w kolorze większości ciała suni. Lewe zaś lekko jest oklapłe i ma ciemniejszy kolor. Ma heterochromię. Lewe oko Ann jest niebieskie, prawe zaś zielone. Nad prawym okiem ma ciemniejszą łatkę. Na pysiu ma kremową łatkę oraz piegi bliżej noska, który jest brązowy. Na plecach ma ciemniejszą łatę. Na łapkach ma kremowe "skarpetki" na łapach. Końcówka ogona także jest kremowa.

Charakter

Ann to pogoda i tętniąca życiem suczka, która zawsze jest skora do pomocy innym. Ma wysoko rozwiniętą empatię i nie znosi widzieć cierpienia innych. Bardzo lubi podróżować po świecie co jest jej główną pasją. Zawsze ma wiedzę na temat jakiegoś miejsca i jego ekosystemu. Lubi też podczas podróż zwiedzić wszystkie możliwe miejsca zwłaszcza te gdzie można się zachwycać. Gdy nie jest w podróży to często lubi uprawiać sporty np. Agility, bieganie. Nie jest chłopczycą bo lubi zwłaszcza na wyjątkowe okazje ładnie wyglądać i czasem bez okazji być suczką. Nie jest jednak panienką bo lubi trochę się wybrudzić w błocie a także dozę adrenaliny. Cechuje ją otwartość serca a także perfekcjonizm. Gdy coś robi musi to być wykonane to jak najlepiej. Zaś gdy jej nie wychodzi zgodnie z zamysłem może chodzić nie pocieszona i wtedy łatwo ją zirytować. Lubi żartować, ale jej poczucie humoru jest po środku między normalnym a ironicznym. Zależy od dnia jeśli ma dobry to prawdopodobnie będzie żartować zwyczajnie. Gdy ma ciut gorszy często wkrada się jej ironia. Podczas złych dni lubi włożyć komuś szpilę, ale potem żałuje i przeprasza. Ann to bardzo entuzjastyczna suczka, gdy się cieszy to cieszy się całą sobą. Trudno jest ją zasmucić. Bardzo dba o jej pupila Locky’ego. Często spędza z nim czas albo zabiera go ze sobą. Sunia jest odważna i nie uchyla się od walki. Jednakże najpierw woli pokojową rozmowę. Podczas złych dni chodzi markotna, leniwa i często narzeka. Może być podirytowana. A gdy jakiś lowelas wejdzie jej na drogę to wrzaśnie na niego lub odsłoni zęby. Co do wrogów Psiego Patrolu nie ufa im za nic. Często obserwuje ich i jest czujna, czasem bardzo czujna. Nie boi rzucać się wobec nich podejrzeń a także wypominać im tego co robili.

Umiejętności

Ann dobrze biega, jak i się wspina. Potrafi mówić biegle w kilku językach min. Angielskim, Niemieckim, Francuskim, Hiszpańskim, Portugalskim. Sunia ma podstawowe umiejętności medyczne czyli takie jak założenie poprawnie bandażu lub zahamowanie krwotoku. Suczka ma dużą wiedzę na temat miejsc, ekosystemów. Robi dobre zdjęcia.


Rodzina

 • Isa- mama
 • Cory- tata


Dubbing

 • Wersja angielska- Shahadi Wright Joseph
 • Wersja polska- Pola Piłat

Odznaka

Ann nosi zieloną obrożę, na którą przyczepiona jest odznaka. Odznaka to bumerang na jasnozielonym tle.

Biografia

Ann urodziła się jako jedyna córka jej rodziców, którzy wraz z ich właścicielami mieszkali nad morzem. Była to letnia pogodna noc, gdy suczka przychodziła na świat. Od malucha roztaczali nad nią dużą opiekę, gdyż mieli trudności z posiadaniem szczeniąt. Suczka była rozpieszczana, ale także czasem w stosunku do Ann byli nadopiekuńczy. Nie przeszkadzało jej to jak była małym szczeniakiem. Jednak gdy wrosła w ciekawską fazę, zaczęło jej to sprawiać kłopot. W końcu mogła pójść na plażę, a nie tylko do ogrodu. Sunia była zachwycona wszystkim i ogromem morza i otoczeniem. Od razu zaczęła kopać dołki w piasku i biegać. Następnie wskoczyła do wody i zaczęła się chlapać w niej. Rodzice suczki chcieli jakoś po nią pobiec jednak właściciel powiedział im, żeby się nie martwili i będzie miał na nią oko. Po powrocie do domu, suczka pokochała odwiedzać morze. Pod koniec wakacji wraz z swoim najstarszym synem właściciele jej rodziców z nią wybrali się na piknik do lasu. Sunia zakochana była w tym lesie. Tyle drzew, zapachów miejsc. Kochała poznawać nowe miejsca od tego momentu. A podczas samego pikniku niespokojnie siedziała zezując zza nią, gdzie był gęstszy las. Po powrocie do domu poszła spać. W nocy śniło jej się, że biega po tym lesie. Sunia była zachwycona tym snem. Gdy podrastała coraz bardziej zaczęło ją ciągnąć aby poznawać świat, który tak ją fascynował. Tak dorastała. Gdy dorosła postanowiła zostać podróżniczką. Sunia wtedy podróżowała po świecie, gdzie na jednej z wypraw przygarnęła jej pupila, Locky'ego. Był to mały wąż. Podczas jednej z nich poznała Psi Patrol, z którymi postanowiła wrócić do Zatoki Przygód i zamieszkać.

Strój

Regularny i na misje- suczka wtedy ma jasnozieloną kamizelkę. Rękawki i środkowy pas na klatce piersiowej są zielone. Obok środkowego pasa jest pas w kolorze limonkowym. Czasem nosi czapkę podróżniczą w kolorze jasno-zielonym na sznurku.

Mission PAW- suczka ma wtedy czarno-jasnozielony kask. Kamizelkę ma w trzech kolorach; czarnym, jasnozielonym i limonkowym. Niektóre elementy jej stroju świecą w ciemności.

Air Pup- sunia ma wtedy kask w kolorze jasnozielonym, po środku ma ciemnozielony pas. Po bokach ma dwa w tym samym kolorze w wzorze liści. Strój ma w kolorze jasnozielonym, zakończenia stroju ma ciemnozielone, na górze ma pasy w tym kolorze. Klatka piersiowa i podbrzusze są w kolorze limonkowym.

Sea Patrol- suczka ma wtedy jasnozielono- żółto- błękitno- ciemnozielony hełm z skafandrem w takich samych kolorach. Niektóre elementy tego stroju świecą w ciemności.

Space Pup- wtedy sunia ma hełm w kolorze jasnozielonym w limonkowe i białe wstawki z przysłoną, skafander także jest jasnozielony w limonkowe wstawki oraz białe. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- suczka ma wtedy jasnozieloną czapkę z daszkiem w ciemniejsze wstawki moro. Pasek oplatający kaszkiet jest wyjątkowo w kolorze limonkowym. Kamizelka suczki jest jasnozielona w ciemniejsze wstawki moro. Na łapach nosi zielone buty.

Winter Patrol- Sunia ma wtedy jasnozieloną czapkę z pasem u góry w kolorze limonki oraz obszycie ciemnozielone. Jej kurtka ma kaptur, a kolor kurtki to jasnozielony z limonkowym kolorem na klatce piersiowej i podbrzuszu. Na oczach ma gogle śnieżne z jasnozieloną gumką.

Mighty Pup- suczka ma wtedy jasnozieloną maskę w kształcie liścia klonu, obszycie wokół niej jest zielone. Strój Ann jest w kolorze jasnozielonym z klatką piersiową i okrągłą plamą na podbrzuszu obie w kolorze limonki. Obszycie wokół łap ma ciemnozielone. Suczka na plecach ma namalowany kompas. Także na jej klatce piersiowej widnieje kompas. Gdy aktywuje się moc Ann łapki suczki świecą na kolor jasnozielony. Mocą suczki jest zaburzanie pola magnetycznego.

Soul Patrol- jest wtedy mieszanką żurawia a także i Fenka Pustynnego. Skrzydła ma żurawie zaś resztę ciała jako Fenka. Nosi na ciele namalowany szkielet w kolorze jaskrawozielonym.


Pojazd

Regularny i na misje- suczka wtedy jeździ quadem, który jest w kolorze jasnozielonym. Po środku maski ma limonkowy pas. Dodatkowo może zamienić się w pojazd wodny po naciśnięciu guzika. Potrafi też on jeździć po trudnych terenach.

Mission PAW- pojazd na takiego typu misje to czarno- jasnozielony motocross ma on miejscami limonkowe wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Sea Patrol- jest to jasnozielono- żółto- błękitna motorówka, która, może zamienić się w mały batyskaf. Gdy naciska na przycisk z tyłu wysuwa się odporna szyba na ciśnienie wody. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- ma wtedy jasnozielony- limonkowo- biały wahadłowiec, niektóre jego elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- suczka porusza się wtedy jasnozielonym quadem, który może jeździć po wodzie. Ma on ciemniejsze wstawki moro. Pojazd ten może także mieć miejsce dla pasażera z tyłu.

Winter Patrol- jest to jasnozielony skuter śnieżny, ma on limonkowe wstawki jak i miejscami ciemniejsze. Ma także on miejsce na dwóch pasażerów.


Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje- suczka ma wtedy mapę, kompas, prowiant, lornetkę, aparat, linę z hakiem, wciągarke, latarkę.

Mission PAW- wtedy Ann ma latarkę, laser, kompas, prowiant, aparat, kamerę z noktowizją, linę z hakiem, wciągarkę, w hełmie gogle na por czerwień i ultra fiolet.

Air Pup- suczka wtedy ma paralotnię jako jej sprzęt do latania, także w hełmie ma noktowizor, w plecaku suczka ma linę z hakiem, mapę i kompas, a także reflektor.

Sea Patrol- sunia ma wtedy napęd wodny w kształcie lotni, w hełmie ma kompas i sonar, dalej w plecaku jest reflektor oraz lina z hakiem.

Space Pup- suczka wtedy ma naddźwiękowy jet-pack, butle z tlenem, dodatkowe dwie butle, mapę kosmosu, która wyświetla się przed nią na długim ramieniu.

Jungle Pup- wtedy Ann ma w plecaku mapy różnego rodzaju, latarki, wiatraczek, prowiant, wodę, lornetki i linę z hakiem.

Winter Patrol- na tego typu misje Ann ma gogle śnieżne, które mając funkcje kompasu, w plecaku ma mapę, linę z hakiem termosy, koce termiczne, namioty ogrzewane, koce, hak, lornetkę, kompas i aparat na pod czerwień.


Cytaty

Cytat1.png Juhuu! Ann gotowa zwiedzać nowe miejsca! Cytat2.png
Regularny i na misje
Cytat1.png Pff! Nowe miejsca? Dlatego podróżnika i agenta to żaden problem! Cytat2.png
Mission PAW
Cytat1.png Czas poznać nowe odcinki na niebie! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png Ocean jeszcze nie jest poznany, jednak ja zacznę! Cytat2.png
Sea Patrol
Cytat1.png Woah! Ann chce zwiedzać kosmos! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png Dżungla to drugie imię Ann! Cytat2.png
Jungle Pup
Cytat1.png Góry? Zima? Ann chętnie pomoże i coś pozna! Cytat2.png
Winter Patrol
Cytat1.png Potężna Ann teraz trochę namiesza! Cytat2.png
Mighty Pup
Cytat1.png Wooah! Soy alebrija! Cytat2.png
Soul Patrol


Lubi

 1. Spędzać czas z Locky’m.
 2. Spędzać czas z Psim Patrolem i ich przyjaciółmi.
 3. Podróżować
 4. Poznawać nowe miejsca.
 5. Boże Narodzenie.
 6. Sylwester.
 7. Walentynki.
 8. Wielkanoc.
 9. Wszystkie pory roku, ale najbardziej lato
 10. Dobro
 11. Wycieczki
 12. Wycieczki z Psim Patrolem
 13. Wyjazdy
 14. Szczerość

Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu
 2. Zła
 3. Maltretowania zwierząt
 4. Poniżania
 5. Nudy
 6. Lenistwa
 7. Kłamców
 8. Obrażania
 9. Gorzkich rzeczy
 10. Większości słodkich rzeczy
 11. Gdy coś grozi Locky'emu.

Hobby

 1. Podróżowanie
 2. Wspinaczka
 3. Bieganie
 4. Fotorafia


Strach

 1. Utrata bliskich
 2. Potężne burze
 3. Zjawiska paranormalne

Ciekawostki

 1. Suczka ma 60 cm wzrostu.
 2. Urodziła się z heterochromią, lewe oko jasnoniebieskie, prawe- zielone.
 3. Ulubione danie suczki to Taco.
 4. Sunia dlatego ma bumerang na jej odznace, ponieważ była na jednej z jej podróży w Australii i wtedy napotkała Psi Patrol. Po za tym miała wtedy na pasie bumerang.
 5. Suczka ma zwierzaka o imieniu Locky, którego znalazła w dżungli. Uratowała go przed śmiercią, ponieważ nie miał kłów i był mały.
 6. Suczka po raz pierwszy pojawia się w odcinku:"Pieski i wakacje".
 7. Nauczyła się jej umiejętności medycznych w czasie jej podróży a także przed nimi.
 8. Jej typ osobowości to ESFP.
 9. Jest paneseksualistką i panoromantyczna.
 10. Ennagram Ann to 6w7.

Galeria Ann


Advertisement