FANDOM


Angel-(z.ang.Anioł) sunia rasy kinumung wolfdog. Jest policjantką powietrzną w pp. Dawniej kaskaderka filmowa.

Charakter

Suczka jest opanowana i cicha...Dobra a tak na serio to prawdzowy żywioł! Mimo jej imienia to istny diabelek. Jest strasznie energiczna i ruchliwa. Nie usiedzi w miejscu a rutyna to dla niej katorga! Musi coś zrobić choćbh było to coś głupiego lub niebezpiecznego. Ryzyku śmieje się w twarz, a wręcz kocha adrenaline! Nie płacze z byle pwoodu. Jest chłopczycą i nie wciśniesz na nią kiecki. Potrafi się odgryżć i być opryskliwa. Jednak na codzień zabawna i miła co do przyjaciół. Co do nieznajomych nie ufa im na początku. Musi poznać, ale chętnie zawiera nowe przyjaźnie. Dla wrogów agresywna i staje do walki. Sprowokowana staje się zabójczą bestią...inni nie mogą pojąć jak można było nazwać ją aniołkiem.... Dla Will'a bardziej spokojna i wytonowana. Jest w stanie wysłuchać go i mu pomóc. Nieznosi gdy ktoś mu dokucza staje się agresywna i staje w jego obronie!. Kocha go i chce mu powiedzieć o swoich uczuciach.

Umiejętności

Sunia lata jak mało kto! Jest na pierwszym miejscu w tej dziedzinie! Bardzo szybo się uczy i przyswaja nowe wiadomości! Jest szybka i bardzo zwinna. Niektórzy uważają, że nie ma kręgosłupa taka jest giętka. Jest silna w stanie powalić dorosłego psa.

Biografia

Sunia urodziła się we Francji. Z początku była grzecznym szczeniakiem dlatego rodzice nadali jej imię Angel. Jednak im dorostała tyn robiła się gorsza. Trudno było nad nią zapanować. Wkońcu gdy dorosła zaczęła podróżować po świecie. W niemczech napotkała pewnego reżysera. Zaprzyjaźnili się. Na początku była aktorką, jednak pokochała bycie kaskaderką. Pewnego dnia podczas nagrań poznała Psi Patrol i, Will'a w którym się zakochała. Zmaieszkała z nimi. Timber przeszkoliła ją razem z Matt'em i została policjantką powietrzną.

Wygląd Stroi

Cytaty

Cytat1 Angel leci ponad chmury! Cytat2
Zwykła Misja
Cytat1 Czas najwyższy by przestępca poczuł smak porażki! Cytat2
Mission Paw
Cytat1 Pływam w wodzie z zawrotną prędkością! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 Lece ponad chmury z ponadświetlnymi skrzydłami! Cytat2
Air Pup
Cytat1 Czas zwiedzić kosmos! Cytat2
Space Pup
Cytat1 Mimo iż zimno, zawsze złapie przestępce! Cytat2
Winter Pup
Cytat1 Ty..JEŻELI JESZCZE RAZ TAK DO NIEGO POWIESZ BĘDZIESZ MIEĆ PAMIĄTKE NA SZYI PO MOICH ZĘBACH! Cytat2
Gdy ktoś obraża Will'a

Ciekawostki

  • Zakochana po uszy w Will'u z wzmajemnością.
  • Gdy tylko ktoś dokucza jej miłości zawsze staje w jego obronie.
  • Jest najlepszą policjantką powietrzną w pp.
  • Ma francuski akcent.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.