Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Amber jest suczką rasy Gerberian Shepsky i z zawodu jest reżyserką. Urodzona jako jedyna dziewczyna z jej miotu.

Wygląd

Amber ma beżowe futro w czekoladowe łaty. Na obrzeżach głowy i jej górze ma jedną wielką czekoladową łatę. Taką samą ma od pleców aż po górną część ogona. Na lewej przedniej łapie ma jedną łatkę, na prawej dwie. Na tylnej prawej jedną tak jak i na lewej. Oczy suczki są jasno- brązowe.

Charakter

Amber jest miłą, pogodną, lojalną, wierną, oddaną oraz odważną suczką. Cechuje ją także ambitność oraz wysoko rozwinięta empatia. Zawsze skora do pomocy, zazwyczaj jest wesoła. Tryska energią. Ma bzika na punkcie robienia wideo. Filmuje wszystko. Uwielbia różne przygody, ponieważ nie tylko może je przeżyć ale i nagrać. Bardzo mocno kocha swoją rodzinę. Uwielbia spędzać czas z resztą członków ekipy Psiego Patrolu, oraz ich przyjaciół. Kocha też nagrywać swoje vlogi. Nie jest strachliwa, jednak jeżeli chodzi o jej chłopaka, rodzinę i ekipę Psiego Patrolu ciężko jej tego nie pokazywać. Boi się bardzo burz, i często łapy jej się trzęsą stara się tego nie okazywać jednak czasem jej ciężko. Na co dzień ma też ogromne poczucie humoru. Kocha wygłupiać się. Zawsze pomoże każdemu, oraz członkowi ekipy. Nie lubi przechwalać sie jakością jej filmów. Kiedy ma gorszy dzień, mało mówi, próbuje się uśmiechać jednak widać, że jest to wymuszone. Czasem wtedy coś odszczeknie, warknie. Choć rzadko jej się to przydarza. Viggo kocha z całego serca. Zawsze w jego towarzystwie jest jeszcze bardziej zakręcona, wesoła. W stosunku do do niego także jest czuła, romantyczna gotowa oddać życie. Kocha spędzać też czas z jej paczką, w której skład wchodzą: Viggo, Aurora i Sage. Co do wrogów nie ma przeproś! Nie ufa im. Gdy coś zrobią gotowa ich podrzeć na strzępy.

Umiejętności

Suczka szybko biega. Potrafi nagrać świetne wideo w każdym miejscu! Do tego ma dużą wyobraźnię co pomaga jej tworzyć ciekawe filmy. Potrafi dodatkowo świetnie montować jej filmy. Zatem oprócz umiejętności reżyserskich ma także i montażowe. Zna się bardzo dobrze na zaawansowanych programach to montażu filmów i umie z nich korzystać.

Rodzina

Strach

 1. Burze.
 2. Viggo może coś się stać.
 3. Strata Psiego Patrolu i rodziny.
 4. Tornada.

Hobby

 1. Reżyserstwo.
 2. Nagrywanie filmów.
 3. Surfing.
 4. Bieganie.
 5. Pływanie.
 6. Nurkowanie.
 7. Narciarstwo.

Lubi

 1. Spędzać czas z Viggo.
 2. Spędzać czas z Psim Patrolem, rodziną i przyjaciółmi Psim Patrolem.
 3. Wyjazdy.
 4. Nagrywać filmy.
 5. Boże Narodzenie.
 6. Sylwester.
 7. Walentynki.
 8. Wielkanoc.
 9. Wyjazdy.
 10. Ciastka.
 11. Wiosnę.
 12. Lato.
 13. Jesień.
 14. Zimę.
 15. Słońce.
 16. Deszcz.
 17. Oglądać filmy.
 18. Słodkie smaki.

Odznaka

Suczka nosi fioletową obrożę, o lekko różowym zabarwieniu. Do niej ma przyczepioną odznakę. Jest to ciemnoniebieskim aparat na niebieskim tle.

Cytaty

, , Światła , kamera , akcja ! " - gdy wyrusza na misje

,, Już nagrywam ! " - Mission Paw

,, Już tam płynę ! " - Sea Patrol

,, Z kamerą do nieba ! " - air pup

,, Kamera do plecaka , raz , dwa i kosmos wyruszam ja ! " - Space pup

Ciekawostki

 1. Była w zakochana Sage'u.
 2. Zdobyła 10 Oscarów.
 3. Po nakręceniu jej pierwszego filmu pełnometrażowego dostała je pierwszego Oscara.
 4. Ma 56 centymetrów wzrostu.
 5. Jest często nazywana przez pieski z Psiego Patrolu nazywana batonikiem ze względu na jej futro .
 6. Ona i Viggo są parą.
 7. Ona z Vigg'em, Sage 'em i Aurorą tworzą paczkę kumpli.
 8. Jak coś się dzieje ważnego w bazie bądź w Psim Patrolu to można być pewnym, że Amber uwieczni to na kamerze.
 9. Amber jest biseksualna.


Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje -  Amber wyposażona jest wtedy w kamerę, mikrofon, aparat, długopis, notes, w przypadku nagrań ma dodatkowo scenariusz oraz klaps.

Mission PAW - Amber na tego typu misję ma w hełmie mini kamerkę oraz gogle noktowizyjne, która jest na komendy głosowe, może zmieniać swoje nagranie na noktowizyjne lub termowizyjne. Dodatkowo w swoim plecaku suczka ma dodatkową kamerkę, która ma napęd i może latać albo być wpuszczona pod wodę. Ma też wtedy drona z konsolą do jego sterowania oraz aparat.

Sea Patrol - W plecaku ma napęd wodny z maksymalną prędkością 250 km/h, ma także deskę do kitesurfingu z żaglem. Ma dwa rodzaje kamer jedną, którą może nagrywać pod wodą i na powierzchni oraz zwyczajną. Do zwyczajnej ma jeszcze specjalny mikrofon. Ma także wodoodporny aparat.

Air pup - Wtedy Amber ma jet-pack, którym są turbiny dwie po boku oraz dwie mniejsze pod nimi. Maksymalnie mogą lecieć z prędkością 900 km/h. Ma zaczepioną w hełmie kamerkę, oraz jedną kamerę z mikrofonem wmontowanym w środku. Ma też aparat, który zamienić się może w drona z funkcją robienia zdjęć lub filmów z dużej wysokości.

Space pup - W hełmie jak każdy ma przysłonę na komendę głosową. W plecaku ma hiper ponaddźwiękowe skrzydła, szczypce, kamerę z dobrym mikrofonem oraz aparat. Dodatkowo ma butlę z tlenem.

Jungle Pup- Wtedy ma kamerę z wbudowanym mikrofonem, mini drona. Może mieć też oddzielny mikrofon do niego ma oddzielną kamerę, która jest wodoodporna. Suczka ma też i aparat. W zależności czy coś nagrywa ma jeszcze scenariusz i klaps. Jej plecak zaopatrzony jest jeszcze w drona.

Winter Patrol- Amber ma linę oraz linę z hakiem, koce termiczne, kamerę z wbudowanym mikrofonem, termos, aparat i drona.


Pojazd

Regularny i na misje - jest to ciemnoniebieski motocykl w fioletowe pasy.

Mission Paw - jest to czarno turkusowy motor , niektóre elementy świecą w ciemności

Sea Patrol - jest to turkusowa motorówka , niektóre elementy świecą w ciemności

Space pup - jest to turkusowo - biała rakieta , niektóre jej elementy świecą w ciemności

Jungle Pup- CDN

Winter Patrol- CDN


Dubbing

wersja angielska (obecnie i dorosła) - NyanKitty 981

wersja polska - Małgorzata Kożuchowska

Biografia


Amber urodziła się w tym samym dniu co Dylan i Heks . Zawsze lubiła aparat . Ryder i jej rodzice często na wycieczkach chodzić jej z aparatem i robić filmy oraz zdjęcia . W końcu na tyle jej się to spodobało , że postanowiła zostać reżyserką . Co ciekawe po nakręceniu jej pierwszego filmu pełnometrażowego zdobyła jej pierwszego Oscar ' a po tym Ryder postanowił dać jej odznakę .

Strój

Regularny i na misje - Amber nosi fioletową kamizelkę z ciemnoniebieskimi krótkimi rękawkami. Na głowie nosi ciemnoniebieską czapkę reżyserską.

Mission Paw - nosi wtedy czarny hełm w ciemnoniebieskie oraz fioletowe wstawki. Do tego jej kamizelka także jest czarna w ciemnoniebieskie i fioletowe wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Sea Patrol - hełm Amber tak jak każdy ma przysłonę, dodatkowo jest on biały w ciemnoniebieskie oraz fioletowe wstawki. Skafander suczki także jest biały w wymienionych kolorach wstawki, które świecą w ciemności.

Space pup - suczka ma wtedy biały hełm w ciemno-niebieskie i fioletowe pasy. Ma on przysłonę. Skafander Amber także jest biały w ciemno-niebieskie pasy oraz fioletowe. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- suczka wtedy ma ciemno-niebieski hełm, na którym widnieje fioletowy pas. Z tylu kończy się on jak klisza filmowa, którą przypomina. Skafander suczki do latania jest ciemno-niebieski w fioletowe wstawki.

Jungle Pup- na głowie wtedy ma fioletową panamę w ciemniejsze wstawki moro, po środku są dwa pasy jeden zielony, drugi ciemnoniebieski. Jej kamizelka jest fioletowa w ciemniejsze wstawki moro. Na łapkach nosi zielone buty.

Winter Patrol- suczka nosi wtedy fioletową czapkę z ciemnoniebieskim pomponem, pasem po środku oraz na dole. Jej kurtka jest fioletowa, rękawki oraz pas na klatce piersiowej, podbrzuszu i na bokach są ciemnoniebieskie. Jej kaptur ma jasnofioletowe obszycie. Na łapkach nosi buty z hakami.

Mighty Pup- suczka ma wtedy fioletową maskę, która zdaje się być postrzępiona im bardziej idzie w dół. Jej kostium jest fioletowy, na klatce piersiowej ma dwa pasy rozchodzące się na boki są one w kolorze ciemnoniebieskim. Po środku także ma ciemnoniebieski pas, ale na jego środku znajduje się gwiazda po obu stronach. Rękawki ma ciemnoniebieskie z nich odchodzą dwa falowane wzory na sam dół aż do ciemnoniebieskich mankietów. Podobna sytuacja zachodzi na tylnych łapach ale bez rękawków. Na klatce piersiowej pod pasami znajduje się jeden większy i szerszy pas, ma on kolor jasnofioletowy. Na tylnych łapach stopniowo przechodzi kolor do jasnofioletowego. Gdy aktywuje się moc Amber łapki suczki świecą na fioletowo z lekkim ciemnoniebieskim zabarwieniem na bokach. Mocą jej jest zdolność do odtworzenia wydarzeń w jej głowie, widzi je wtedy z lekkim rozmazaniem konturów.

Soul Patrol- jest mieszanką wtedy Szakala z pieskiem preriowym. Suczka na twarzy oraz ciele ma bardzo jaskrawy fioletowy i niebieski makijaż, który przypomina kości.


Galeria Amber

Advertisement