FANDOM


Opis

Amilas w skrócie Ami to suczka kundla. Jest agentem do namierzania.

Wygląd

Suczka posiada czarną twarz ,końcówki uszu,łapy oraz cały ogon. Reszta jest biała,w sumie tak leciutko szara.Jej uszy stoją . Oczy ma żółte.

Charakter

Jest pewna siebie i stanowcza. Na codzień jej charakter jest bardzo empatyczną suczką. Sunia lubi adrealinę i chłopięcość. Twardzielka jak nic. Nie płaczę . Dla obcego jest taka chłodna. Nie pewna i nieprzyjzana. Dla swoich jest rozbrykana i żywiołowa. Jest naprawdę dobrą przyjaciółką . Sunia dla wroga jest chamska i używa dużo sarkazmu. Bywa irytująca dla niego . Gdy jeszcze była zła to warczała na każdego i była wredna . Niecierpiała toważystwa . Wierzyła że jest na dobrej drodze. Dla swojej rodziny jest opiekuńcza i milutka. Dba o każdego z jej czlonków rodziny . Bee to jedna z osób która może mówić na nią zdrobniale . Dla swej córki jest bardzo opiekuńcza i kochająca . Dla lowelasów wystarcza ,,BE!!!!! ". I może wyluzować. W walce jest niepokonana i groźna.

Umiejętności

Jej szczęki są bardzo mocne . Jedne z silniejszych . Kły są bardzo ostre . Umie strzelać z łuku i walczyć mieczem. Siła i bieg też nie zawodzą . Walczyć też potrafi i zna różne techniki.

Rodzina

Biografia

Amalis urodziła się w małym domku. Wlaściel nie miał czasu dla psów bo był zapracowany. Co wiązało się z brakiem pożywienia. Jej rodzice wpadli w złe towarzystwo. Musieli zabijać dla gangu który miał na celu zabijać i bezczeszcić. Pwenego razu jej rodzice wyszli. I niestety nie wrócili. Cały gang przyszedł i ją zabrał. Była szkolona na zabójce . I była w tym dobra. Zaczynając od mysz a kończąc na lisach i innych psach . Przez swoje dziecinstwo kształtowała dominujące cechy swojego charakteru . Czyli wrednosć i nieufność . CDN

Odznaka

Ma czarną obrożę. Ma też dwiazdkę z zieloną łapkę.

Na misje

Zwykła Misja

Jest to biało czarna kamizelka z ,,zygzakami" na klatce piersiowej . Posiada też kask w tych samych kolorać. Na kasku jest logo PP . W swoich plecaku ma sieć,gaz usypiający ,gogle z dalekim zasięgiem. Jeździ czarno-białym motorem z Yamahy.

Misson Paw

Air Patrol

Sea Patrol

Mighty Pups

Suczka posiada zbroja ,,Transformera''. Posiada czarno-biały kask który ma maskę która zakrywa dolną część twarzy. Na jej klatce piersiowej jej odznakę oraz łapy po obu stronach. Ogólnie ma pancerz jest w odcieniach szarego i białego. Białe kolorki zdobią czarne pasy. Jej uzbrojenie to łuk . Oraz jej moc metalu i stali . Pojazdu nie ma. Posiada też miecz.

Cytaty

Cytat1 CZEGO ?! Cytat2
Gdy się obudzi a ktoś ją woła
Cytat1 Honor to coś czego nie posiadasz Cytat2
Kiedy się wnerwi
Cytat1 Amalis się zgłasza Cytat2
Na wszystkie misje

Dubbing

  • Polska - ???
  • Angielska - ???

Strach

  • Że jej bliskim może coś się stać

Ciekawostki

  • Uszka suczki gdy jest uspokojona jej uszy oklapują
  • Suczk jest żoną Bumblebee i mamą Beeck
  • Jest puppyfikacją mojej autobotyfikacji .

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.