Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Alfredo to psiak rasy, która jest mieszanką Anatoliana z Kai. Piesek jest antagonistą. Obecnie uciekł z więzienia w miejscowości gdzie jest letni pałac Księżniczki Barkingburg. Debiutował w odcinku: Ultimate Rescue: Pieski i pożar.

Wygląd

Alfredo to masywny piesek i wysoki. Psiak jest dobrze zbudowany. Futro ma średniej długości. Głównie jest ono w kolorze jasno-piaskowym. Od pyska po klatkę piersiową ma łatę w kolorze ciemnoszarym. Na plecach także ma ciemnoszarą łatę z ogonem w tym kolorze. Na łapkach nosi ciemnoszare "skarpetki". Z prawej strony obok łaty na pysku ma pieprzyk w kolorze ciemnoszarym. Uszy i zakończenia na jego grzywce są ciemnobrązowe. Oczy Alfredo są jasnobrązowe.

Charakter

Alfredo to podstępny psiak, który zawsze coś złego szykuje. Świetnie gra i potrafi udawać niewinnego. Do tego przy tych jego "niewinnych" grach każdy wierzy psu. Jest niezbyt ufny co do nowicjuszy. Jednak jak zaufa to chętnie razem dąży z takim psem do wykonywania jego planów. Psiak jest chciwy, wszystko co złote musi znaleźć się w jego łapach. Pogardliwie traktuje policję i zawsze robi jakiś cyniczny żart na ich temat. Psiak jest dość pamiętliwy i nie wybacza. Jak ktoś przeszkodzi mu w planach zapamięta go i będzie unikać, lub próbować zniszczyć życie. Psiak często myśli o zemście na Psim Patrolu. Na samą myśl psiak już robi się nerwowy. Nienawidzi ich jak nic, a zarazem najbardziej. Lubi myśleć o ich końcu i jak zakończyć Psi Patrol. Tym bardziej płonie jego nie nienawiść gdy przeszkodzą mu w czymś albo tak jak wtedy zabiorą berło. Alfredo lubi stwarzać pozory i można mu przyznać że jest świetnym manipulatorem. Niewiele piesków na początku poznało się, że coś jest z nim nie tak. Mimo to paradoks gdy tylko coś co chce jest w niebezpieczeństwie otwarcie się martwi co wydaje się podejrzane. Psiak prócz tego jest okrutny i przebiegły. Potrafi wymyślać różne plany, w których realizacji nic go nie powstrzyma. Piesek nie lubi jak to on mówi "słabeuszy". Uważa, że przez to, że chcą dobra jest głupie i oznaką pewnej słabości. Psiak ma chrapkę na władze, a jego wybryk z berłem był tego powodem. Empatii żadnej nie ma w sobie i można powiedzieć, że widząc jak płonie letni pałac Księżniczki Barkingburg oglądał to z dużą satysfakcją. Gdy ma złe dni agresja nasila się u Alfredo, psiak potrafi na kogoś najechać z zębami bez powodu. Do jego wielu minusów można dodać, że jest bardzo kłamliwy. Ciężko poznać kiedy mówi prawdę, kiedy kłamie. Psiak darzy głębokim uczuciem dwie suczki: Sherie i Darling. Bardzo próbuje się im przypodobać. Psiak zrobi wszystko to co one poproszą. W głębi duszy ma świadomość, że Sherie nigdy go nie będzie kochać. Dlatego próbuje też u Darling.


Umiejętności

Alfredo dzięki jego masywnej budowie ciała jest bardzo silny. Poprze geny z Kai jest dość szybki i zwinny co często pomaga mu bardzo. Alfredo ma dar do aktorstwa, w sensie, że świetnie udaje i wydaje się być wiarygodny. Pies zna jak zrobić koktajl Mołotowa.

Rodzina

 • Rodzice- nie pamięta.
 • Rodzeństwo- nie pamięta.

Dubbing

 • Wersja angielska- Chiwetel Ejiofor.
 • Wersja polska- Artur Żmijewski.

Biografia

Psiak urodził się w mieście, w którym znajduje się letni pałac Księżniczki Barkingburg. Jednakże rodziców nie pamięta ani rodzeństwa, ponieważ szybko został odseparowany. Stało się tak gdy Alfredo był trochę większym szczenięciem, wskoczył do autobusu. Rodzice psa próbowali go dogonić. Jednak na próżno...autobus odjechał. Wtedy też widzieli Alfredo po raz ostatni. W tym czasie przytłoczony piesek schował się pod tylnym siedzeniem. Na końcowym przystanku wyskoczył. Idąc chodnikiem zauważył w oddali pałac. Postanowił podejść bliżej i poszukać pomocy. Nikogo nie było, choć nie wiedział o tym. Ułożył się przed bramą i czekał. Wtedy jedni z przechodniów go przegonili. Psiak zapamiętał to sobie i miał im to za złe. Idąc dalej napotkał dwa psy, które przygarnęła go ale spowodowały, że pies stał się zły. Z wiekiem, zaczęli go źle traktować. Dlatego gdy tylko podrósł opuścił ich bez większego przejmowania się nimi. W sercu oprócz wściekłości na nich, miał wściekłość do ludzi którzy owego dnia go przepędzili. Obwiniał ich, za to, że napotkał owe psy. Postanowił się zemścić...Jego zemstą miało być przejęcie władzy nad miastem. Alfredo słyszał od dawna historie o pałacowych skarbach. Dlatego w krótkim czasie nauczył się robienia koktajlu Mołotowa. Nadszedł czerwiec. Wtedy też Księżniczka Barkingburg zjechała do swojego letniego pałacu. Psiak wykorzystał okazję. Gdy zamek płonął, piesek uciekł. Jednak wpadł prawie pod koła Psiego Patrolu, zaczął wtedy udawać dobrego. Jednak po pewnym czasie, pieski zaczęły nabierać do niego podejrzeń. Gdy wyniesiono berło, psiak zakradł się z tyłu i zabrał je. Po dłuższym biegu dotarł do parku, gdzie aresztował go Nathaniel. Psiak trafił do więzienia, jednakże po niezbyt długim czasie uciekł z niego. Podczas jednej z jego rozbojów napotkał Sherie. A potem jeszcze jednego z nich Darling.


Cytaty


Cytat1.png Desole! Mogę zabrać się z Wami? Cytat2.png
W odcinku:"Ultimate Rescue: Pieski i pożar". Gdy poznał Psi Patrol i jako część jego planu
Cytat1.png Nie zatrzymujecie jej! Da radę! Cytat2.png
W odcinku:"Ultimate Rescue: Pieski i pożar". Gdy chce aby poszła Patty jako ostatnia
Cytat1.png Po prostu podziwiałem jej odwagę. Cytat2.png
W odcinku:"Ultimate Rescue: Pieski i pożar" Alfredo odpowiada Natalie
Cytat1.png Jeszcze się zobaczymy! Cytat2.png
Pod koniec odcinka:"Ultimate Rescue: Pieski i pożar" gdy zostaje aresztowany


Lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu
 2. Być blisko Darling i Sherie.
 3. Zło
 4. Uprzykrzać Psiemu Patrolowi życie
 5. Władze
 6. Manipulacje
 7. Kłamstwo
 8. Brak pomocy
 9. Gdy robi coś na przekór Psiemu Patrolowi
 10. Złoto
 11. Skarby
 12. Resztę wrogów Psiego Patrolu


Nie lubi

 1. Psiego Patrolu
 2. Dobra
 3. Prawdy
 4. Księżniczki Barkingburg
 5. Nudy
 6. Przyjaźni
 7. Przyjaciół Psiego Patrolu
 8. Pomagania
 9. Gdy coś nie idzie z jego planem
 10. Gdy nie może czegoś zabrać
 11. Gdy ktoś chce zalecać się do Darling i Sherie.

Hobby

 1. Obrabowywanie
 2. Zapasy
 3. Tworzenie różnych pirotechnicznych substancji.

Strach

 1. Sherie i Darling coś się stanie.
 2. Jak wykonuje plan nie dostanie skarbu.


Ciekawostki

 1. Jego matka była Kai, a ojciec Anatolianem.
 2. Ma 79 cm wzrostu.
 3. Ma francuski akcent. I czasem coś powie po francusku.
 4. Debiutował w sezonie 6 w odcinku:"Ultimate Rescue: Pieski i pożar."
 5. W około 4 miesięcy po tym jak zamknięto go w więzieniu udało się mu uciec.
 6. Jest zakochany w Sherie i Darling. Jednakże podejrzewa, że Sherie kocha kogoś innego. Tego cieszył się bardzo gdy poczuł to samo uczucie w kierunku Darling.
 7. Alfredo dobrze wiedział co kryje w sobie letni pałac Księżniczki Barkingburg dlatego go podpalił.
 8. Psiak wślizgnął przez główną bramę gdy limuzyną wjeżdżała do swojego letniego pałacu. Wtedy szybko piesek prześlizgnął na tyły blisko okna jadalni i wrzucił do środka koktajl Mołotowa.
 9. Pies mieszka nieopodal letniego pałacu Księżniczki Barkingburg, dokładniej w starym składzie ładunków wybuchowych.
 10. Alfredo nie jest zbyt bystry, mimo tego ma dar obmyślania planów.
 11. Typ osobowości psiaka to ESTP.

Galeria Alfredo

Advertisement