Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Aleksei to młody samiec Kundla. Jest antagonistą. Debiutował on w odcinku: Pieski i zimowy sekret Rosji. Obecnie jest na wolności.

Wygląd

Piesek jest dość wysoki, dobrze zbudowany o średniej długości futrze. Mimo to jest ono bardzo ciepłe. Podstawowy kolor futra to biały. Potem na głowie ma łatę zahaczającą o boli głowy. jest ona ciemnoszara. Na oklapłymi uszach ma ciemniejsze łaty. Dodatkowo na lewym uchu ma jeszcze brązową plamkę. Na plecach ma ciemnoszarą łatę. Tam występują gdzie nie gdzie brązowe łaty. Większość jego ciała upstrzona jest albo ciemnoszarym latami albo brązowymi. Pysk ma dwukolorowy. Górna część ma ciemnobeżowy odcień zaś dolna jaśniejszy ale wpadający w szarość. Oczy Alekseia mają lodowaty kolor.

Charakter

Piesek jest bardzo przebiegły, oziębły i zachłanny. Aleksei to bardzo wyrachowany pies. Skoncentrowany na sobie. Pies potrafi manipulować sytuacją bardzo dobrze. Urodzony aktor, udaje tak dobrze, że ci co są przez niego oszukiwani myślą, że to naprawdę. Jest bardzo dyskretny. Mało mówi o sobie. Można powiedzieć że preferuje tryb samotnika. Nie za bardzo jest skory do nawiązywania nowych znajomości bądź przyjaźni. Jedyny wyjątek robi jeśli oferuje się mu współpracę mającą na celu zniszczyć lub uprzykrzyć życie wrogów Alekseia. Stara panować się nad wybuchowym temperamentem. Bardziej podoba mu się gdy jest zimny, spokojny. Uważa, że wtedy bardziej wywołuje strach. Jeśli wchodzi w interakcje z wrogami często bywa złośliwy. Mówi coś z pogardą. Aleksei raz kradnie raz planuje co innego. Sam uważa że dla niego jest to najlepszy układ. W każdej sytuacji zachowuje zimną krew. Nigdy nikt nie widział by się z czegoś cieszył. Emocje skrywa bardzo skrzętnie. Nienawidzi ich pokazywać. Ma przez to opinie obojętnego albo nawet psa bez uczuć. Po części to jest prawda. Sekrety zachowuje dla siebie. Podczas współpracy daje z siebie 100 %. Ale też nie podejmuje współpracy z byle kim. Pies wie, że oprócz zębów dobrą bronią jest słowo. Dlatego albo kłamie, albo manipuluje a nawet potrafi zastraszać. W walkach często potrafi "zagrać" nie fair. Ma zaburzone poczucie wartości. Złe rzeczy są dla niego ważniejsze natomiast dla prawa nie ma za grosz szacunku. Tych co je przestrzegają nazywa lalusiami. Psiego Patrolu nienawidzi z całego serca. Uważa, że są żałośni a nawet naiwni. Często robi takie docinki gdy o nich mówi. Byliby dla niego obojętni gdyby nie pomogli Strażnikom Jajka Fabrze. Po tym ma ochotę ciągłej zemsty. Chce zabrać im coś cennego. Żywi do nich wielką złość. Potrafi na wzmiankę o nich wyszczerzyć kły. Bardziej od nich nienawidzi tylko dawnych Strażników Jajka Fabrze.


Umiejętności

Piesek dobrze gra, wydaje się bardzo wiarygodny. Potrafi być dyskretny w swoich działaniach oraz pozostać niezauważonym. Nawet w śniegu potrafi się cicho poruszać. Jest odporny na silne mrozy. Jest sprytny co często pozwoli mu wyjść z opresji cało. Jest bardziej silny niż szybki.

Rodzina

 • Misha- tata
 • Lada- mama
 • Zasha- siostra
 • Anatoly- starszy brat

Dubbing

 • Wersja angielska- Bryan Cranston
 • Wersja Polska- Marcin Januszkiewicz

Biografia

Aleksei urodził się jako średni z jego rodzeństwa w drugim miocie jego rodziców, na Syberii w Rosji. Miał starszego brata Anatoly’ego, a jego siostrą z miotu była Zasha. Jego rodzice byli zachwyceni, na wieść, że mają dwóch synów. Otaczali wszystkie swoje szczenięta ogromem miłości, zarazem chcieli je wychować na przyzwoite psy. Ponieważ, że urodził się w środku stycznia nadal trwała zima. Za oknem piętrzył się śnieg. Po jakimś czasie Aleksei i jego brat nauczyli się chodzić i otworzyli oczy, ale dopiero po czasie gdy byli ciut starsi pies zaczął wykazywać się, że jest inny niż inne szczenięta. Owszem pakował się w kłopoty, ale nigdy nie okazywał skruchy nawet gdy rodzice dawali mu tak zwaną burę. Z początku myśleli, że to tylko faza...Niestety nie mieli racji. Z wiekiem Aleksei przysparzał więcej problemów, nie wiedzieli czemu. Starali się kochać szczenięta równo. Nikogo nie faworyzowali. Pewnego razu Zasha obchodziła swoje urodziny, z pomocą właścicieli wykonali tort dla niej. Zazdrosny pies, oto, że nigdy nie dostał podobnego zniszczył go. Wkrótce brat psa zaczął brać stronę jego siostry, która najbardziej była nienawidzona przez Kundla. W domu zaczął mieć opinię buntownika oraz czarnej owcy. Nikt nigdy go nie chwalił, zawsze mówiono mu, że coś robi źle. Pies by w końcu być docenionym zaczął kraść. Z początku to nie były duże kradzieże np. kradzież niewielkich ilości pożywienia z pobliskiego sklepu. Wprawił się tak, że gdy zaczął kraść na większą skalę, nie sprawiało mu to problemu. Jednej nocy uciekł z domu, ale miał plan...chciał aby członkowie rodziny zaczadzieli, dlatego zostawił ulatniający się gaz przed wyjściem. Dzięki Bogu w samą porę zorientował się ojciec psa, że coś jest nie tak i uniknęli nieszczęścia. Aleksei znalazł opuszczony domek w dużej odległości od swojego domku. Trafił do grupki, gdzie wypracował sobie pozycję. Zrobił to w dość szybkim czasie. Był dość wysoko, lecz nie najwyżej. Mieszkał przez to przez chwilę w Moskwie. Dzięki opowieściom tej właśnie bandy dowiedział się o istnieniu Jajka Fabrze. Jego zdobycie stało się jego celem. Chciał zdobyć je sam, bez dzielenia się z resztą. Został w tej bandzie, tylko dlatego, że byli mu potrzebni do znalezienia wszystkich możliwych informacji o jajku. Gdy zdobył to co chciał opuścił bandę. Zamieszkał daleko od nich, ponownie na Syberii. Namierzył lokalizacje strażników jajka i zaczął planować. Po czasie wcielił swój plan w życie. Udałby się mu gdyby nie to, że Psi Patrol mu w tym przeszkodził Został wysłany do więzienia, ale po roku odsiadki uciekł.

Lubi

 1. Zło
 2. Mieć korzyści
 3. Uprzykrzać życie Strażnikom Jajka Fabrze i Psiemu Patrolowi.
 4. Samotność
 5. Zimę
 6. Mrozy
 7. Śnieg
 8. Widzieć ból u jego wrogów
 9. Gdy jego plan wychodzi
 10. Gorzkie smaki
 11. Pikantne smaki
 12. Kolor lodowy
 13. Kolor szary

Nie lubi

 1. Psiego Patrolu
 2. Dobra
 3. Gdy nie ma korzyści
 4. Strażników Jajka Fabrze
 5. Nachodzenia go
 6. Nachodzenia mu głowy byle czym
 7. Swojej rodziny
 8. Poprzedniej bandy
 9. Kiedy nie może czegoś zdobyć
 10. Zasad
 11. Prawa

Hobby

 1. Kraść
 2. Uprzykrzać życie Strażnikom Fabrze
 3. Uprzykrzać życie Psiemu Patrolowi
 4. Bieganie
 5. Hartowanie się na mrozie
 6. Poranne ćwiczenia na podwórku

Strach

 • Brak

Ciekawostki

 1. Możliwe, że w swoich genach ma trochę krwi Owczarka Australijskiego, to świadczyłoby o jego umaszczeniu.
 2. Ma 69 cm wzrostu.
 3. Mówi z rosyjskim akcentem.
 4. Jest najgorszym wrogiem Strażników Jajka Fabrze.
 5. Z początku pies miał być biały w tylko brązowe łaty, a jedno ucho miało odstawać.
 6. Nadal mieszka na Syberii w porzuconym domku.
 7. Udało mu się uciec z więzienia. Zrobił to nocą.
 8. Urodził się z zaburzeniem empatii.
 9. Jego typ osobowości to ISTP.

Galeria Aleksei'a

Advertisement