Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Ahadi to młody kundel. Jest synem wodza afrykańskiego plemienia „Złoziemców“. Teraz mieszka w Zatoce Przygód w swojej jaskini. Jest wrogiem Psiego Patrolu.

Wygląd

Ahadi jest bardzo przystojnym, wysokim, dobrze zbudowanym ale wychudzonym psem. Ma krótką, czarną sierć, czarny nos, krótki szpiczasty ogon,grzywkę zaczesaną do tyłu i zielone oczy. Jego cechą charakterystyczną jest blizna na prawym oku. Jest tak bardzo przystojny że prawie każda suczka próbuje go poderwać.

Charakter

Dla każdego jest oschły, agresywny i brutalny. Jest bardzo odważny, lubi patrzeć gdy dzieje się krzywda innym tak samo lubi robić komuś krzywdę. Jest też świetnym manipulatorem, jest charyzmatyczny i bardzo mądry. Mówi że działa sam bo nie potrzebuje pomocy no i ma rację. No i oczywiście jest bardzo silny. Nieprzystępny.

Umiejętności

Potrafi bardzo szybko biegać, daleko i wysoko skakać, ma bardzo ostre pazury i wręcz miażdżące szczęki. Mówi też w jego rodzimym języku-Suahili. Świetnie manipuluje i niesamowicie zabójczo walczy.

Rodzina

Themba-Ojciec

Dubbing

Wersja angielska-Vin Diesel

Wersja polska-

Biografia

Samiec urodził się w Afryce jako syn wodza plemienia „Złoziemców“. Nigdy nie znał swojej matki. Gdy skończył pić mleko jego matka została od razu zabita. Od początku był trenowany przez ojca na zabójcę i tyrana. W plemieniu każdy mu dokuczał, niewiadomo z jakiego powodu. Gdy był szczeniakiem jego ojciec się wściekł, że nie zabił innego szczeniaka z dlatego kazał mu usiąść przed nim. Wyciągnął łapę do góry, wystawił pazury i zadrapał syna w prawe oko tak, że zrobił mu bliznę. Ahadi nie płakał tylko natychmiast wyszczerzył swoje małe kiełki i ugryzł ojca w łapę. Od jego ugryzienia zrobił ojcu ślad kłów na zawsze. Mały Ahadi wyżył się na dorosłym kocie zabijając go. Po tym zaczął atakować szczeniaki ze swojego plemienia. Zawsze pomiędzy nim a innym szczeniakiem była bójka. Pewnego razu mały Ahadi zemdlał a gdy się obudził zorientował się że nie jest w domu. Był w drewnianej skrzyni. Chciał się wydostać ale nie dawał rady. Po tym znalazł się w Zatoce Przygód. Był bezdomny i głodny. Dowiedział się że to że nie jest w domu to wina ludzi. Jakiś dorosły pies go zaatakował. Właśnie w ten sposób zrodziła się jego nienawiść do innych psów i ludzi. Ludzie nie dawali mu jedzenia, więc poszedł do lasu. Tam znalazł zdechłą sarnę i zaczął ją jeść. Znalazł dużą jaskinię którą ogłosił jako swoją. Jako szczeniak zabijał małe zwierzęta np. myszy, szczury, wiewiórki i ptaki. Gdy był nastolatkiem naszła go banda wilków. Chciały go zaatakować ale był zbyt zwinny. Wszystkie pokonał. Mocno je okaleczył. Jednego pozbawił lewego oka. Zaczął pałętać się po całej Zatoce Przygód. Znalazł bazę psiego patrolu. Gdy zobaczył tam psy, dostał szału. Zaczął warczeć i chciał zaatakować psi patrol niektórych trochę zranił i uciekł. Jako nastolatek zabijał: Te poprzednie zwierzęta ale też: Małe koty, duże koty. Dokuczał i dręczył inne psy. Jako jest jeszcze bardziej wyszkolony. Zauważył że latają ciągle za nim suczki i że próbóją go poderwać. On je ignorował. Nagle podbiegł do niego agresywny Owczarek Niemiecki i skoczył na niego. Psy walczyły. Ahadi był o wiele lepszy od Owczarka Niemieckiego ale nagle nieznajomy przygniótł go do ziemii i śmiał się z niego. Próbował go gryźć. Niespodziewanie Ahadi chwycił jego szyję i trzymał... Owczarek Niemiecki... Już... Nie... . Jako dorosły Ahadi zabija: Poprzednie zwierzęta, sarny, jelenie i zwierzęta gospodarcze. Mieszka w swojej jaskini w lesie. Nigdy nie je dużo dlatego jest wychudzony. Suczki nadal za nim się uganiają ale on je ignoruje. Psi Patrol raz wszedł na jego teren a on zaatakował Psi Patrol. Znowu kogoś okaleczył... Manipuluje czasami niektórymi psami. Psi Patrol zawsze mu przeszkadza i nawet próbuje go uspokoić. No i tak on żyje...

Lubi

 1. Walczyć
 2. Manipulować innymi psami
 3. Zabijać
 4. Polować
 5. Dokuczać i dręczyć psy
 6. Gdy komuś dzieje się krzywda
 7. Swoją jakinię
 8. Samego siebie
 9. Być sam

Nie lubi

 1. Gdy suczki za nim latają
 2. Innych psów
 3. Gdy jest zimno
 4. Psiego Patrolu
 5. Wody
 6. Sylwestra
 7. Być otoczonym przez grupę zwierząt lub ludzi
 8. Ludzi
 9. Technologii

Strach

BRAK!

Ciekawostki

 • Mówi w swoim rodzimym języku-Suahili
 • Je tylko surowe mięso
 • Nie lubi zimna
 • Nie lubi wody
 • Uwielbia być sam
 • Jego plemię jest grupą brutalnych i agresywnych psów
 • Uważa że psie ubrania i obroże są dla cieniasów i że to niepotrzebne śmieci
 • NA PEWNO gdyby był wychowywany inaczej i gdyby jego plemię zachowywało się inaczej byłby dobrym, przyjacielskim psem i pewnie należałby do Psiego Patrolu i nie zabijałby zwierząt
 • Gdyby był zupełnie inny zostałby MODELEM
 • Jego imię w języku Suahili znaczy „Obietnica“

Galeria Ahadiego

Advertisement