FANDOM


Adrra to suczka Owczarka Niemieckiego. W mieszka w bazie Psiego Patrolu. Suczka pełni tam funkcje agentki.

Wygląd

Suczka jest wysoka .Oraz dobrze zbudowana . Jej futerko jest puszyste . Futerko jej jest brązowe , jest tez trochę beżu. Posiada piegaty pyszczek . Posiada zielone ślepia .

Osobowość

Jej charakter trudno opisać ... Jest czasem wesoła i skoczna ,a czasem jest cicha . Ogólnie dla innych ludzi ,zwłaszcza dla tych których lubi,jest miła i rozmowna . Razem z jej przyjaciółmi uwielbia szaleć i z nimi przebywać . Z nimi się uśmiecha i się śmieje . I rozmawia na różne tematy. Jednak nie dla każdych jest taka. Oczywiście stara się być dla wszystkich miła i mieć z każdym dobre relacje . Nie jest chętna na nowe znajomości . Jednak gdy wyczuje sympatie potrafi zagadać . Ma czasem głupwakę i nie kontroluje siebie . Gdy ma głupawkę śmieje się nie wiadomo z czego . Lubi denerwować ludzi , tak jakoś .Sunia potrafi się obrazić . Lecz robi to tylko wtedy gdy ktoś naprawdę przegnie . Raz bywa leniwa a raz pełna energii .Jest bardzo zmienna ,lubi wszystko ulepszać . Zachowuje się jak chłopak . Lubi się bić i siłować na rękę .

Umiejętności

Suczka jest zwinna . Potrafi się dobrze skradać . Widzi ciut słabo , lecz jej słuch jest dobry . Jest naprawdę dobrym agentem i zna się na tym . Potrafi też sie dobrze wspinać i pływać.

Biografia

Suczka urodziła się na farmie . W tym samym czasie urodził się jej brat . Dorastała szczęśliwie w kochającym domu . Niczego jej tam nie brakowało . Po 2 latach urodził sie jej kolejny brat. Suczka mieszkając na farmie interesowała się rolnictwem . Zaganiała krowy , owcy . Pewnego razu spotkała psi patrol . Pomogła w misji jako agent . Okazało się że jest w tym dobra . Ryder widząc jej zdolności postanowił ją przyjąć . Od tej chwili stała się członkiem psiego patrolu.

Na Misje

Zwykła Misja

Misson Paw

Air Pup

Sea Patrol

Jungle Pup

Odznaka

Cytaty

Dubbing

Hobby

Ciekawostki

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.